Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadooğlu, TBMM Başkanı seçimi dolayısıyla bir açıklama yaptı

Güncelleme :01.07.2015

TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadooğlu, TBMM Başkanı Sayın İsmet Yılmaz'a yeni görevinde başarılar diliyor, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Açıklamasında Tarkan Kadooğlu; “Millet iradesinin en yüce bir şekilde temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclis’i yeni başkanını sağduyu ve siyasetin olağan rekabet şartları içerisinde demokratik olgunluğu esas alarak seçmiştir. TBMM Başkanı Sayın İsmet Yılmaz'a yeni görevinde başarılar diliyor, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.
 
TÜRKONFED Başkanı Tarkan Kadooğlu açıklamasına şöyle devam etti; “Umut ediyorum ki Türkiye Büyük Millet Meclisimiz, yeni başkanını seçmesiyle; en kısa zamanda hükümet kurma çalışmalarına başlayacak; diyalog, sağduyu ve uzlaşma içerisinde hareket ederek halkın kendine yüklediği sorumluluğu yerine getirecektir. Görüşü ne olursa olsun, önümüzde bekleyen ülke sorunlarının çözümünün yegane ve değişmez adresi olan TBMM çatısı altında bulunan milletvekillerimizin, ülke menfaatlerini esas alarak, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesi hepimizin ortak arzusudur. Bu nedenle TBMM Başkanı’na büyük sorumluluklar düşmektedir. Kendisini tebrik eder, yeni görevinin hayırlı olmasını dilerim.

Bu haber 2154 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.