Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil bayisi olmak ayrıcalıktır

Güncelleme :04.07.2015

Kadoil, sektörde farklılaşmak ve bayilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına “Kadoil Bayi Kulübü”nü faaliyete geçirdi.

 350 akaryakıt bayisiyle Türkiye’nin 9. büyük dağıtım şirketi olan Kadoil, bayilerine sunduğu avantajlarla sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Kadoil, sektörde farklılaşmak ve bayilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına “Kadoil Bayi Kulübü”nü faaliyete geçirdi. 

Ekonomik koşulların zorlaştığı, karlılıkların düştüğü bu dönemdeKadoil holding şirketlerinin finans ve marka gücünü kullanarak sektöründe öncü şirketler ile işbirlikleri gerçekleştiriyor. Enerjiden eğitime, beyaz eşyadan araç kiralamaya kadar geniş bir sektör yelpazesine sahip olan “Kadoil Bayi Kulübü” bayilerine %60’a varan ödeme kolaylıkları sağlıyor. Kampanyaya dâhil şirketlere Kadoil bayisi olduklarını belirten tüm istasyon sahipleri kulübe özel indirimlerden yararlanabiliyorlar. 

Bayi ihtiyaçlarına özel tasarlanmış bu hizmetler ile bayi deneyiminde sektörde farklılaşmayı hedefleyen Kadoil, program kapsamında birçok marka ile işbirliği gerçekleştiriyor. Kadoil bayisi olmakla öncelikli olacağınız şirketler arasında Zorlu Elektrik, Avis, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank, Halkbank, Eko Sigorta, Garanti Emeklilik, Avivasa, Aras Kargo, Vodafone, Doğa Koleji, Bahçeşehir Koleji, Okan Eğitim Kurumları, Petlas bulunuyor.

Proje ekibi yaptığı açıklamada; “Kadoil bayilerine akaryakıt sektörünün dokuzuncu büyük dağıtım şirketi ile çalışmanın avantajlarını yaşatmak için bir sadakat projesi başlatıyoruz. Bu proje ile en önemli hedefimiz aynı ürün ve hizmete daha uygun koşullarla ulaşabilecek bayilerimizin maliyetlerini düşürmek ve karlılıklarını arttırmak. İnanıyoruz ki bu çalışma uzun yıllar sürecek bir sadakat sürecinin başlangıcı olacaktır. Türkiye’nin her yerinde bulunan 350 bayimize fırsatlar sunmayı prensip haline getiren Kadoil olarak bundan sonra da projelerimize yenilerini ekleyerek aynı hızla devam ediyor olacağız." dedi.

Bayilerinin ana masraf kalemlerini oluşturan giderleri azaltma amacıyla başlatılan kampanya ile ilgili detaylı bilgilere web sitemizden veya kadoilbayi.com/club adresinden ulaşabilirsiniz. 

Bu haber 3070 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.