Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Shell Denizcilik Ürünleri Uygulamasının Kapsama Alanı İkiye Katlandı

Güncelleme :18.08.2015

 Shell,  Shell Denizcilik Ürünleri ( Shell Marine Products-SMP) mobil uygulamasını 40’ın üzerinde pazarda kullanıma sunarak, mobil uygulamanın ilk çıkarıldığı tarih olan Ekim 2014’teki kapsama alanını ikiye katladı. Shell, aynı zamanda yedi ülkede büyümeye giderek küresel liman ağını 40 ülkede toplamda 532 limana çıkardı.

Shell, kolay sipariş takibi ve teknik rapor olanağı sağlayan Shell Denizcilik Ürünleri mobil uygulamasını, 40’in üzerinde pazarda kullanıma sunarak uygulamanın tüm dünyadaki kapsama alanını iki katına çıkardı. Söz konusu uygulama Belçika, Brezilya, Kanada, Hırvatistan, Danimarka, Estonya, Fransa, Hindistan, Endonezya, Güney Kore, Lübnan, Litvanya, Malta, Monako, Panama, Rusya, İspanya, İsviçre, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve ABD’de hem iOS hem de Android mobil platformlarında müşterilerin hizmetine sunuldu. Shell, aynı zamanda yedi ülkede büyümeye giderek küresel liman ağını 40 ülkede toplamda 532 limana çıkardı. 

Shell Denizcilik Ürünleri Genel Müdürü Jan Toschka, konuya ilişkin açıklamasında,  “SMP uygulamamızla kolay sipariş takibi ve teknik rapor olanağı sağlayarak ya da müşterilerimizin ürünlerimize daha kolay ulaşmalarını sağlayacak şekilde liman ağımızı genişleterek müşteri teklifimizi geliştirmenin ve farklılaştırmanın yollarını arıyoruz. En iyisi de ihtiyaç duydukları yerde ihtiyaç duydukları ürünleri alabilmelerini sağlamak için müşterilerimizi 7/24 Uluslararası Müşteri Hizmet Merkezimiz (ICSC) aracılığıyla destekliyor olmamız” şeklinde konuştu.

Shell’in küresel ağına katılan yeni limanlar şunlar oldu: Japonya’nın Kanda, Kakogawa, Kudamatsu, Niihama, Tobata, Vakayama ve Yokosuka limanları, Güney Kore’nin Donghae ve Samcheon limanları, Malezya’nın Kuantan ve Penang limanları, Fransa’nın Nantes ve Sete limanları, Polonya’nın Swinoujscie Limanı, Norveç’in Aalesund Limanı ve Türkiye’nin Aliağa ve Diliskelesi limanları.

Shell Denizcilik Ürünleri Türkiye Satış Müdürü Aykut Soydan,  “Aliağa ve Diliskelesi limanları ile birlikte bugün itibariyle Türkiye’nin 21 limanında ulusal ve uluslararası firmalara madeni yağ ürünleri ve teknik hizmetler sunuyoruz” şeklinde konuştu ve Shell’in Türkiye’deki geniş ikmal ağı ile beraber ulusal ve uluslararası sefer yapan gemilere yüksek kalitesi ile üretilmiş deniz yağlarının satış ve teslimatını yaparak, sektördeki yerini giderek sağlamlaştırdığını ifade etti. Shell ürünlerinin kalitesi ile yüksek performansı ve operasyonel mükemmeliyetinin yanında, çevre ve insan sağlığını ön planda tutmaktaki hassasiyeti, Shell Denizcilik ürünlerinin Türkiye’de her geçen gün daha fazla tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında yer alıyor. Shell Denizcilik Ürünleri mobil uygulaması da Türk denizcilik sektöründeki firmaların ihtiyaçlarını gidermek için verdiği 7/24 destekle iş süreçlerini kolaylaştırıyor.

Shell’in denizcilik sektörüne yönelik ürünleri, öncelikle makina ve ekipmanları yıpranmalara karşı koruyarak kullanım ömürlerini uzatıyor ve böylece iş ortaklarının önemli maliyet kalemlerinden tasarruf etmesine yardımcı oluyor. Shell Denizcilik Ürünleri Uygulaması (SMP App) ve Uluslararası Müşteri Hizmet Merkezi (ICSC) gibi küresel çaplı hizmetlerle de Shell, denizcilik sektöründeki iş ortaklarının çok geniş bir coğrafyada hizmet alabilmesini sağlamayı ve iş süreçlerini kolaylaştırılmayı amaçlıyor.  

 

Bu haber 2837 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.