Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

ESAS Petrol filosunu MAN TGS Efficientline serisi çekicilerle güçlendiriyor…

Güncelleme :19.08.2015

Akaryakıt ve nakliye sektörlerinin güçlü ve köklü şirketlerinden ESAS Petrol, yeni aldığı MAN TGS Efficientline serisi 3 çekiciyi, düzenlenen törenle filosuna kattı.

3 MAN Ankara fabrikasında MAN yetkililerinin evsahipliğinde gerçekleşen teslimat törenine, Sulayıcı A.Ş, ESAS Grup, Antoto Yönetici ve çalışanları katıldı. 

MAN çekiciler birçok özellğiyle fark yaratıyor

Törende konuşan Sulayıcı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sulayıcı, MAN TGS Efficientline serisi çekicilerin birçok özelliğinin yanı sıra yardımcı fren sistemlerinin yüksek performansından duydukları memnuniyeti vurgulayarak, “Yakıt karşılaştırmalarında da MAN TGS serisi araçlar daha verimli” açıklamasında bulundu. MAN TGS serisinin standart araç özelliklerinde de zenginliğine dikkat çeken Ali Sulayıcı, “4 Körük, araç ve lastik ömrü için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır” dedi. 

Türkiye yollarında EPS’nin standart çok önemli

Antoto MAN Kamyon Antalya Bayii Satış Müdürü Mert Taşkıner ise “Sulayıcı Grubu’na çözüm ortağı olmak bizim için çok önemli” dedi. Ayrıca araç ve sürüş güvenliğinin öneminin de altını çizen Mert Taşkıner “Otomotiv sektöründeki önemli teknolojilerden biri olan ESP (Electronic Stability Program), özellikle ülkemiz yollarında olması gereken bir özellik” diyerek, MAN’ın Türkiye’de ESP’nin standart olarak sunulduğu nadir markalardan olduğunu belirtti. 

Yarım asrı aşan köklü grup

1954 yılında Denizli de kurulan Sulayıcı Grubu, akaryakıt, taşımacılık, inşaat malzemeleri, kömür ve tarım ürünleri gibi farklı alanlarda faaliyet gösteriyor. Kalitesi, güvenilirliği ile ile farklılaşan Sulayıcı Grup müşterilerine geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini sunuyor. Sulayıcı Gruba bağlı ESAS Petrol Maden Nakliyat İnşaat Gıda San. Tic .A.Ş. (ESAS Petrol), 12 akaryakıt istasyonu ve kasalı - silobas nakliye hizmetleri sunuyor. ESAS Petrol, 300’ün üzerinde özmal araçtan oluşan dev filosu ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu haber 2622 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Enerji sektöründe 11,6 milyon yeni iş imkanı ... 29.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.