Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

ESAS Petrol filosunu MAN TGS Efficientline serisi çekicilerle güçlendiriyor…

Güncelleme :19.08.2015

Akaryakıt ve nakliye sektörlerinin güçlü ve köklü şirketlerinden ESAS Petrol, yeni aldığı MAN TGS Efficientline serisi 3 çekiciyi, düzenlenen törenle filosuna kattı.

3 MAN Ankara fabrikasında MAN yetkililerinin evsahipliğinde gerçekleşen teslimat törenine, Sulayıcı A.Ş, ESAS Grup, Antoto Yönetici ve çalışanları katıldı. 

MAN çekiciler birçok özellğiyle fark yaratıyor

Törende konuşan Sulayıcı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sulayıcı, MAN TGS Efficientline serisi çekicilerin birçok özelliğinin yanı sıra yardımcı fren sistemlerinin yüksek performansından duydukları memnuniyeti vurgulayarak, “Yakıt karşılaştırmalarında da MAN TGS serisi araçlar daha verimli” açıklamasında bulundu. MAN TGS serisinin standart araç özelliklerinde de zenginliğine dikkat çeken Ali Sulayıcı, “4 Körük, araç ve lastik ömrü için vazgeçilmez bir ihtiyaçtır” dedi. 

Türkiye yollarında EPS’nin standart çok önemli

Antoto MAN Kamyon Antalya Bayii Satış Müdürü Mert Taşkıner ise “Sulayıcı Grubu’na çözüm ortağı olmak bizim için çok önemli” dedi. Ayrıca araç ve sürüş güvenliğinin öneminin de altını çizen Mert Taşkıner “Otomotiv sektöründeki önemli teknolojilerden biri olan ESP (Electronic Stability Program), özellikle ülkemiz yollarında olması gereken bir özellik” diyerek, MAN’ın Türkiye’de ESP’nin standart olarak sunulduğu nadir markalardan olduğunu belirtti. 

Yarım asrı aşan köklü grup

1954 yılında Denizli de kurulan Sulayıcı Grubu, akaryakıt, taşımacılık, inşaat malzemeleri, kömür ve tarım ürünleri gibi farklı alanlarda faaliyet gösteriyor. Kalitesi, güvenilirliği ile ile farklılaşan Sulayıcı Grup müşterilerine geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini sunuyor. Sulayıcı Gruba bağlı ESAS Petrol Maden Nakliyat İnşaat Gıda San. Tic .A.Ş. (ESAS Petrol), 12 akaryakıt istasyonu ve kasalı - silobas nakliye hizmetleri sunuyor. ESAS Petrol, 300’ün üzerinde özmal araçtan oluşan dev filosu ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu haber 2281 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Özkoyuncu Madencilik de Turpak kalitesini tercih etti... 20.10.2019
Anadolu Isuzu Busworld Brüksel´de geleceğin çevreci araçlarını sergiledi... 20.10.2019
Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! ... 19.10.2019
Mercedes-Benz Türk´ün Her Kızımız Bir Yıldız projesi Sürdürülebilir İş Ödülü´ne layık görüldü... 18.10.2019
Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a iddialı başlangıç... 18.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.