Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

OKT Trailer, Comtrans’15 Fuarı’na Damgasını Vuracak

Güncelleme :28.08.2015

OKT Trailer, Dünyanın ve Rusya’nın lider çekici, treyler ve araç üstü ekipman üreten şirketlerinin katıldığı Comtrans’15 Fuarı’nda, inovatif ürünleri ile Türk Sanayisini 13. Hol 300 nolu stantta temsil edecek.
 

OKT Trailer, 8 – 12 Eylül tarihlerinde Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenecek 13. Uluslararası Ticari Araçlar Fuarı – Comtrans/15’te yenilikçi araçlarını görücüye çıkarak. OKT Trailer, Dünyanın ve Rusya’nın lider çekici, treyler ve araç üstü ekipman üreten şirketlerinin katıldığı Comtrans’15 Fuarı’nda, inovatif ürünleri ile Türk Sanayisini 13. Hol 300 nolu stantta temsil edecek.

“Türkiye’de ilk defa üretildi”


Türkiye’de ilk defa OKT Trailer tarafından üretilen paslanmaz, izolasyonlu Süt Tankeri’ nin tanıtımı Comtrans’15 Fuarı’nda gerçekleştirilecek. 28.000 litre taşıma kapasiteli, 7.780 kg ve şasi üzerinde birbirinden bağımsız gövdeler yerine yekpare gövdeli olarak OKT teknolojisiyle üretilen yeni nesil Süt Tankeri, fuarın ardından OKT’nin faaliyet gösterdiği tüm pazarlar için üretime alınacak. OKT Trailer, süt tankeri ile birlikte yekpare levhalı gövde yapısı, en az birleşim noktası ve en uzun kaynak dikiş teknolojisine sahip yüksek mukavemetli ve uzun ömürlü kullanım sunan W Tip Alüminyum Silobas ve Silindirik Akaryakıt Tankeri’ni de ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

OKT Trailer Genel Müdürü Hakan Maraş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Rusya pazarı, araç üstü ekipman ve treyler sektörü için büyük önem taşımaktadır. İki yılda bir düzenlenen Comtrans Ticari Araçlar Fuarı’na sürekli katılım sağlayarak Türk Sanayisi’ni Rusya’da temsil ediyoruz. 25 binin üzerinde profesyonel ziyaretçinin katıldığı Comtrans Fuarı, benzersiz özelliklere sahip araçlarımızı katılımcılar ile buluşturmamız kapsamında bizlere inanılmaz fırsatlar sunuyor. Bu çerçevede 2013 yılında olduğu gibi yine ilgi odağı olacağımıza inanıyoruz.”

Dünyada 29 ülkeye araç üstü ekipman ve treyler ihraç ettiklerini sözlerine ekleyen Maraş, “2001 yılından bu yana Rusya, Ukrayna, Belarus, Makedonya, Cezayir, Almanya, Kazakistan, Romanya, İtalya ve Ürdün’ün de aralarında bulunduğu toplam 29 ülkeye ihracat yapıyoruz. Her geçen yıl uluslararası alanda marka değerimizi geliştirerek faaliyet gösterdiğimiz pazarlardaki payımızı arttırıyoruz. 2014 yılı itibarı ile ciromuz, 16 milyon doları aştı.  İhracatımızın ciromuz içerisindeki payı ise 8 milyon dolardan fazladır.” dedi.

Mercedes Benz, Man, Ford ve Renault gibi dünya markalarının onaylı üst yapıcısı olduklarını söyleyen Maraş, “Onaylı üst yapıcısı olduğumuz tüm markalar, OKT’nin bugün küresel düzeyde rekabet edebilir araç üstü ekipman ve treyler ürettiğini herkese göstermektedir. Artık geldiğimiz noktada, faaliyet gösterdiğimiz sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilen, yenilikçi ürünleri ile sektöre yön veren, iş sağlığı ve güvenliği ile çalışanlarına değer veren ve tüm bu faaliyetlerinin belgelendirmesini sağlamış bir firma olduğumuzun farkındayız.“ dedi.

 

Bu haber 1723 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Anadolu Isuzu Busworld Brüksel´de geleceğin çevreci araçlarını sergiledi... 20.10.2019
Özkoyuncu Madencilik de Turpak kalitesini tercih etti... 20.10.2019
Otokar´ın Elektrikli KENT Otobüsü Busworld Europe´da Sergilenecek... 20.10.2019
Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! ... 19.10.2019
Mercedes-Benz Türk´ün Her Kızımız Bir Yıldız projesi Sürdürülebilir İş Ödülü´ne layık görüldü... 18.10.2019
Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a iddialı başlangıç... 18.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.