Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

OPET'in "Temiz Tuvalet Tırları" Eskişehir'de

Güncelleme :03.09.2015

OPET'in temiz ve sağlıklı bir toplum hedefiyle başlattığı "Temiz Tuvalet" kampanyası kapsamında oluşturulan "Temiz Tuvalet Tırları"nın yeni rotası, Eskişehir oldu.
 

OPET'ten yapılan açıklamaya göre, Eskişehir'deki tüm OPET istasyonlarını ziyaret eden OPET temiz tuvalet konvoyu, hem malzeme tedariki yaptı hem de sürücülere "temizlik ve hijyen" kurallarına yönelik bilgilendirici broşür ve temizlik kitleri dağıttı.
Tırlar yaz boyunca 180 istasyonda çalışmalarını sürdürecek.
OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, proje ile 15 yıl içerisinde 8 milyon kişiye ulaşarak hijyen eğitimi verdiklerini söyledi.
Tuvaletleri, bir ülkenin medeniyet göstergesi olarak nitelendiren Öztürk, şunları kaydetti:
"Kampanyamız, bizim temiz ve sağlıklı toplum yaratma mücadelemizdir. Temiz Tuvalet kampanyasını kendi istasyonlarımızda uygularken, 72 ili gezerek 6 milyon kilometre yol kat ettik. Köy ve kasabalarda halka, okullarda öğretmen ve öğrencilerimize seminerler verdik. OPET ve TSE işbirliği ile halka açık tuvaletler için belirlenen standartların da, İçişleri Bakanlığı'nca işyeri ve restoran tuvaletleri dahil olmak üzere zorunlu kılınmış olması OPET'in bu konudaki başarısını teyit ediyor. Sağlıklı bir gelecek için projemizi yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Sektörümüzde 9 yıldır kesintisiz Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Marka seçilmemizde de bu kampanyamızın önemli etkisi olmasından memnuniyet duyuyoruz."
"OPET Temiz Tuvalet Tırları"nın, 3 ay içerisinde yaklaşık 10 bin kilometre yol yaparak, 30 şehirde 180 istasyonda hizmet vereceği bildirildi.
 

 

Bu haber 3006 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.