Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

TÜRKONFED’in de aralarında bulunduğu STK’lar teröre karşı Ankara'da yürüyecek

Güncelleme :14.09.2015

Sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve meslek örgütleri bugün TOBB ev sahipliğinde düzenledikleri basın toplantısıyla teröre karşı ortak bir yürüyüş çağırısı gerçekleştirdiler.
 

Sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve meslek örgütleri bugün TOBB ev sahipliğinde düzenledikleri basın toplantısıyla teröre karşı ortak bir yürüyüş çağırısı gerçekleştirdiler. HAK-İŞ, MEMUR-SEN, MÜSİAD, T. KAMU-SEN, TBB, TESK, TİSK, TOBB, TÜRK-İŞ, TÜRKONFED, TÜRMOB, TÜSİAD ve TZOB gibi toplumun farklı kesimlerini temsil eden 12 kuruluş katıldı.

17 Eylül’de Ankara Sıhhiye meydanında gerçekleşecek olan “Teröre hayır, kardeşliğe evet” çağrısı için tüm duyarlı kesimler de davet edildi.
 
Kuruluşlar adına ortak açıklama yapan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu; 17 Eylül Perşembe günü tüm sivil toplum örgütleri olarak Ankara’da toparlanma kararı aldık. Bütün Türkiye'yi Sıhhiye Meydanı'na çağırıyoruz. Hiçbir siyasi partinin simgesi yer almayacak. Bize katılmayanları da al bayrağımızla donatmaya çağırıyoruz.” dedi.
 

 

Bu haber 2219 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.