Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

CLASS stratejik noktalarda istasyonlar açmaya devam ediyor

Güncelleme :05.11.2015

İstasyon yatırımlarına ağırlık veren Class Bursa’da 15. İstasyonunun açılışını gerçekleştirdi. Class Oil Akaryakıt A.Ş CEO’su Yaşar Uslu, bugün Bursa’da Kaymakçılar Class  istasyonumuzu açtık.  Bursa bizim için ayrı bir öneme sahip bir ilimiz. Önümüzdeki süreçte burada yeni istasyonlar açmaya devam edeceğiz dedi.

 

Akaryakıt sektöründeki etkinliğini ve hizmet verdiği alanları genişletmeye çalışan Class istasyon yatırımlarına devam ediyor. Altınoluk istasyonundan sonra 15. istasyonunu Bursa’nın Osmangazi ilçesinde faaliyete geçiren Class’ın Bursa’daki Kaymakçılar Class istasyonunun açılışına Class Oil Akaryakıt A.Ş CEO’su Yaşar Uslu, Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Uslu,  Naifoğlu Holding’in üst düzey yöneticileri, iş ortakları ve çok sayıda davetli katıldı.
   Class’ın Bursa’daki Kaymakçılar istasyonunun açılışı kurbanlar kesilerek, dualar okunduktan sonra gerçekleştirildi. Bursa’daki Class istasyonunun açılışı aynı zamanda renkli görüntülere de sahne oldu. İstasyonda yöresel kıyafetler giydirilen kızlar açılışa gelen misafirlere çeşitli ikramlarda bulundu.
       
Class Oil Akaryakıt A.Ş CEO’su Yaşar Uslu hedeflerinin başta büyük şehirler olmak üzere her şehirde en az bir istasyon açmak olduğunu, bu doğrultuda 15. İstasyonlarını Bursa’da açtıklarını söyledi. Bursa’nın kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Yaşar Uslu, biz yaklaşık 20 yıldır Bursalıyız ve Bursa’yı da çok seviyoruz. Mülkü bize ait olan ve daha önce Shell’in bayisi olan Bursa’daki bu istasyonumuzun Shell ile olan sözleşmesinin bitmesinden sonra Class olarak faaliyete geçirdik. Burada istasyon yatırımlarımıza devam ederek Bursa’daki istasyon sayımızı 5’e çıkmayı hedefliyoruz. İstasyon yatırımlarında başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyük şehirler  başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafında, her ilde en az bir istasyon açmayı hedefliyoruz. Yılsonuna kadar istasyon sayımızı 30’a 2016’nın sonuna kadar ise 50 istasyona ulaşma hedefimiz var dedi.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli


Yenilikçi yaklaşımları ile birlikte müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini belirten Yaşar Uslu, “İstasyonlarımızda kaliteyi artırmak, müşteri memnuniyeti en üst seviyelere çıkarmak, müşterilere istasyonlarımızda daha iyi hizmet vermek için yoğun çalışmalar yapıyoruz. Bu alanda istasyonlarımızda çalışan personelimizi sürekli eğitiyoruz.  

%20’lik özel indirime büyük ilgi

Bursa’da açılışı gerçekleştirilen Kaymakçılar Class istasyonunda açılışa özel bir hafta sürecek %20’lik indirimin istasyonda uzun kuyrukların oluşmasına neden olduğunu söyleyen Yaşar Uslu, Bursa’da Class markamız tüketiciler tarafından kısa sürede benimsedi. Bu durum bizi oldukça mutlu etmekte. İlerleyen zamanlarda başka indirimlerimiz de olacak. Class olarak tüketicilere en iyi hizmeti vermek istediğimizden tüketicileri memnun edecek birçok yeniliğimizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hayata geçirmeye devam edeceğiz.
    
Daha verimli, satış potansiyeli yüksek istasyonları bünyelerine katmaya çalıştıklarının altını çizen Yaşar Uslu, verimli istasyonlar açarak hem istasyon başına düşen verimliliğimizi arttırmak, hem de akaryakıt sektöründeki etkinliğimizi daha fazla hissettirerek hedeflerimize ulaşma doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz dedi. 

 

Bu haber 16903 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
DFDS Akdeniz İş Birimi, Mersin-Trieste hattındaki 3. gemisini hizmete sunarken, lojistik sektörünün ve iş dünyasının liderleriyle buluştu ... 19.10.2021
Aydem Perakende ve Gediz Perakende Tasarruf Sağlayan Enerji İzleme Ürünlerini Tanıttı! ... 19.10.2021
Enerjisa Enerji, 800 milyon liralık tahvil ihracın Ak Yatırım aracılığıyla başarı ile gerçekleştirdi... 19.10.2021
Koç Topluluğu Geleneksel ‘Anadolu Buluşmaları’nın 29’uncusunu düzenledi... 18.10.2021
Turpak Seç Konusundaki Duyarlılığını 4 Ekim Vontier Emniyet Günüyle Bir Kez Daha Gösterdi... 18.10.2021
Otomotivde talep artışı çip sorununa takıldı... 18.10.2021
Çoruh EDAŞ uyarıyor: “Elektrik Hattına Müdahale Etmeyin”... 18.10.2021
Avrupa, enerji krizinden çıkışı "nükleer"de arıyor... 18.10.2021
Motorin fiyatı 23 kuruş arttı ... 18.10.2021
Gazprom, 1 Ocak-15 Ekim döneminde 152,2 milyar metreküp doğal gaz ihraç etti... 18.10.2021
Doğal gaz, enerji ve LPG sektörleri yeşil dönüşümü konuştu... 18.10.2021
TPAO 6 ayrı paftada petrol arama ruhsatı almak için başvuru yaptı... 18.10.2021
30.Ege Rallisi'ni Çukurova-Bostancı Ekibi Kazandı... 18.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.