Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Türkiye Petrolleri Karadeniz’de büyümeye devam ediyor!

Güncelleme :10.11.2015

Türkiye Petrolleri AŞ.  Artvin Livane Petrol Akaryakıt İstasyonu açılışını gerçekleştirdi

Türkiye Petrolleri AŞ. 09 Eylül 2015 Cuma Günü Artvin Livane Petrol Akaryakıt İstasyonu açılışını gerçekleştirdi.
Açılışa Artvin Valisi Kemal Cirit, Artvin Milletvekilleri İsrafil Kışla ve Uğur Bayraktutan, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, TP Petrol Dağıtım AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Mutlu Gül, çok sayıda üst düzey yönetici, davetliler ve basın mensubu katıldı.
Livane Petrol adına açılış konuşmasını yapan istasyon sahibi Celal Öztürk; ‘ Türkiye Petrolleri ağına katıldığımız için onur ve mutluluk duyuyorum. Milletimiz için çalışıp kazanç sağlayacak olmak bir gurur kaynağı.’ dedi.
Törende söz alan Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Mutlu Gül, Artvin’de yaşanan sel felaketine değinerek; ‘Artvin halkına yaşanan sel felaketi için geçmiş olsun diyor, yaşamını yitirenler için Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyorum. Allah bu gibi felaketleri memleketimize yaşatmasın.’ dedi.
Sözlerine sektördeki yasadışı faaliyetlere değinerek devam eden Gül; ‘Türkiye Petrolleri, adil kârla çalışan örnek bir akaryakıt dağıtım şirketidir. Biz; devlet sermayeli, milletimizin kazancı, kârı için çalışan ve bu kârı adil, yasalara, mevzuata uygun bir şekilde paylaşan bir şirketiz. Hiçbir Türkiye Petrolleri istasyonunda yasadışı faaliyet yapılamaz.’ dedi.
Gül sözlerine terör saldırılarına değinerek devam etti; ‘Hain terör saldırılarını kınıyor vatanımız uğruna şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz. Biz bu coğrafyada hep bir arada yaşadık ve bunu kardeşlik içinde sürdürmeye devam edeceğiz. Allah barış ve huzuru üzerimizden hiç eksik etmesin. Ülkemize ve sektörümüze karşı yapılan hain terör saldırılarını bu vesile ile şiddetle kınıyoruz. Bizim sektörümüzde devamlılık esastır. Biz azimle, inançla çalışmaya devam ediyoruz ve inşallah bu şiarla yolumuza devam edeceğiz.’ dedi.
Tören yöresel halk oyunları gösterisi, ardından kurdele kesimi ve ikramla sona erdi.


 

 

Bu haber 2460 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
DFDS’den yenilenebilir yakıt geliştirmek üzere dev iş birliği... 04.06.2020
Dizel Araçlara Rağbet Devam Edecek!... 04.06.2020
Otomotiv ihracatı mayısta 1 milyar 203 milyon dolar oldu... 04.06.2020
Çevreci otomotiv üreticisi Mercedes-Benz Türk Dünya Çevre Günü’nü kutluyor... 04.06.2020
OPET'ten 'iflas istemi' haberlerine ilişkin açıklama... 04.06.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.