Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Shell Antalya Kundu istasyonu ödüllendirildi

Güncelleme :13.11.2015

65 ülkeden 16 bin 700 Shell istasyonunun yarıştığı "Farkı Yaratan İnsandır" programında Avrupa ve Güney Afrika Bölgesi Şampiyonu olan Shell Antalya-Kundu istasyonu ödüllendirildi.
 

65 ülkeden 16 bin 700 Shell istasyonunun yarıştığı "Farkı Yaratan İnsandır" programında Avrupa ve Güney Afrika Bölgesi Şampiyonu olan Shell Antalya-Kundu istasyonu ödüllendirildi.
Shell'den yapılan açıklamaya göre, Shell'in en önemli küresel organizasyonlarından biri olan "Farkı Yaratan İnsandır" programı kapsamında 2014 yılı Avrupa ve Güney Afrika Bölgesi Şampiyonu olan Kepezler İnşaat Antalya-Kundu Shell istasyonunun başarısını kutlamak için Shell & Turcas yöneticileri ile Antalya-Kundu Shell istasyonunun yöneticileri ve çalışanları özel bir organizasyonda bir araya geldi.
Shell & Turcas Üst Yöneticisi (CEO) Felix Faber, Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı & Satış ve Operasyon Müdürü Burçin Toktamış ve tüm Perakende Satışlar Yönetim kadrosunun katıldığı organizasyonda, Kepezler İnşaat Antalya-Kundu Shell istasyonunun sahibi Zafer Kepez'e teşekkür plaketi takdim edildi.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Shell & Turcas Perakende Satışlar Genel Müdür Yardımcısı Burçin Toktamış, şunları kaydetti:
"Antalya-Kundu Shell istasyonu ekibi, Türkiye'yi küresel bir organizasyonda başarıyla temsil ederek bizleri gururlandırdı. Shell markası altında, istasyonunu ziyaret eden misafirleri en iyi şekilde ağırladılar. Yakaladıkları üstün başarı için kendilerini tebrik ediyoruz."
 

 

Bu haber 2551 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.