Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

WAYNE TEKSER’i Amerika’da ağırladı

Güncelleme :12.02.2016

Amerika Birleşik Devletleri’ne çeşitli firma görüşmeleri ve Wayne Fueling Systems davetlisi olarak giden Tekser A.Ş. Gn. Md. Yrd. Kemal Kolik ve Elektronik-Otomasyon Proje Md. Anıl Altun Wayne Fueling System’in Austin Teksas’da sıcak ilgi ile karşılandı.
 

Tekser A.Ş. Gn. Md. Yrd. Kemal Kolik ve Elektronik-Otomasyon Proje Md. Anıl Altun, Amerika Birleşik Devletleri’ne çeşitli firma görüşmeleri ve Wayne Fueling Systems davetlisi olarak gittikleri seyahatte Wayne Fueling System’in Austin Teksas’da 65 dönümlük merkez tesisinde sıcak ilgi ile karşılanıp, yakın alaka ile fabrikanın tüm birimleri gezdirilerek, yeni gelişmeler ve sistemler hakkında bilgilendirildiler.
Wayne firmasınca hazırlanan program çerçevesinde, Tekser yetkilileri, fabrika üretim müdürü Reuben Sanchez ile birlikte üretim bandını gezip, imalat ile ilgili bilgilendirildiler. Austin’deki tesiste günde ortalama 100 bir ayda ise günde 2000-2200 adet pompa ürettiklerini belirten Sanchez, Wayne markasının dünyadaki 4 fabrikasıyla birlikte inanılmaz bir hızla akaryakıt sektöründeki payını arttırdığını belirtti.
Operasyon Merkezinde, departman müdürleri ve mühendislerce, Global Operasyon sistemleri hakkında bilgilendirilen Kemal Kolik ve Anıl Altun bu gezinin ardından 4 dönümlük kapalı alana kurulmuş otomasyon çağrı merkezi ve acil yardım tesisini de ziyaret etti.
Daha sonra, merkez Konferans salonunda; Wayne Fueling Systems global Ar-Ge Müdürü Scoot Negley ile yeni çalışmalar ve gelişmelerle ilgili, Otomasyon Departman Müdürü Patrick Jeitler ile Fusion ve Cloud sistemleriyle ilgili, akıllı ödeme sistemleriyle ilgili Annika Birkler, teknik Sistemler ve otomasyon destek birimi konusunda da Rajeev Kumar, Tekser yetkililerine yaptıkları sunumlar ve uygulamalarla Wayne Fueling System’e ait sistemlerini detaylı olarak tanıttılar.
Sunumlar sonunda, soru-cevap şeklinde Wayne çalışmaları ve Türkiye pazarı ve yakın coğrafya konusunda yapılan toplantı sonrası. Wayne yetkilileri, köklü çözüm ortaklarından Tekser’in kendilerini bizzat ziyaret etmelerinden duydukları mutlulukları dile getirdiler. Tekser’in Wayne ile çok eski bir geçmişi olduğunu belirten Wayne yetkilileri Tekser ile ticaret hacmini arttırma yönünde olumlu bir toplantı ve gezi gerçekleştiğini belirttiler.
Yemek sırasında keyifli bir sohbetin ardından, Wayne yetkililerinin sıcak uğurlamasının ardından Kemal Kolik ve Anıl Altun Austin’den ayrıldı.
Tekser A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Kemal Kolik, ve Elektronik-Otomasyon Proje Müdürü Anıl Altun, Wayne ile olan 20 yıllık başarılı bir geçmişi gelecekte daha da başarılı hale getirme ve gerçekleşen ziyaret adına gördükleri sıcak ilgisi karşısında:  Wayne Fueling Systems, Reuben Sanchez, Saul Martinez, Rey Loera, Patrick Jeitler, Rajeev Kumar, Annika Birkler ve Scott Negley’e teşekkürlerini bildirdi.

 

 

Bu haber 4460 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Mepsan, Yunanistan’da Büyümeye Devam Ediyor... 23.11.2020
Enerjinin Kahramanları Her Koşulda Sahada... 22.11.2020
LPG’li Araç Sahipleri Kış Bakımında Nelere Dikkat Etmeli?... 21.11.2020
Aydem ve Gediz Perakende, Müşterilerine Bir WhatsApp Mesajı Kadar Yakın... 20.11.2020
PÜİS Sokağa Çıkma Yasağında Nöbetçi Olmayacak İstasyonlarla İlgili Duyuru Yayınladı... 20.11.2020
İlklerin merkezi Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası 25 Yaşında!... 20.11.2020
OMV, üst üste üçüncü kez Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi’nde ... 20.11.2020
CW Enerji Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren bayilerini ağırladı... 20.11.2020
Tank Temizliği Neden Yapılır ?... 20.11.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.