Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Tekser, Alman SGB ile 2016 yılında rekor satış hedefliyor

Güncelleme :12.04.2016

SGB Uluslararası Satış Direktörü Tekser ile birlikte 2016 yılı değerlendirmesinde ve petrol şirketleri ziyaretlerinde bulundular.
 

SGB Uluslararası Satış Müdürü Carsten Knatz,Tekser yetkilileri Bora Dönmez, Anıl Altun ve Sercan Erten ile birlikte hedeflerini daha da yükseltme, 2016 planlarını değerlendirmek adına gerek kendi içlerinde gerekse petrol dağıtım şirketleri ile toplantılar gerçekleştirdiler.  
Her geçen yıl satış adedini sıçramalar halinde arttıran Tekser, Alman SGB ile 2016 yılında rekor satış hedefliyor. Bu doğrultuda Türkiye’deki bayileri ile sıkı ilişkide olan Tekser, petrol dağıtım şirketleri ziyaretlerini de sürdürüyor.
Hedefleri daha da yükseltme ve 2016 yılı planlarını değerlendirmek adına SGB Uluslararası Satış Müdürü Carsten Knatz, Tekser A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Bora Dönmez, Proje Müdürleri Anıl Altun ve Sercan Erten gerek kendi içlerinde gerekse önemli petrol dağıtım şirketleriyle bir dizi toplantıda bulundular. Türkiye ziyaretinin çok olumlu geçtiğini belirten Carsten Knatz, Tekser ile iş hacmimizin her geçen yıl artması bizi çok mutlu ediyor. Tekser ile SGB arasındaki sıkı bağlantı karşılıklı olarak başarılarımıza yansıyor şeklinde konuştu.
Tank cidar arası kaçak algılama sistemlerinin önemini arttırdığı bu dönemde en çok tercih edilen modeller sınıf 1 olarak adlandırılan havalı modellerdir. EN 13160 standartlarına göre sıvılı tank cidar arası kaçak algılama sistemleri 2. Sınıf, havalı tank cidar arası kaçak algılama sistemleri ise 1. Sınıf koruma sistemi olarak kabul edilmektedir. 1. Sınıf güvenlik düzeyinde olan SGB, muadillerine göre birçok ek özelliği de yanında bulunduruyor. SGB tank cidar arası kaçak algılama sistemleri, Tank paslanmasını önlemek adına üzerinde bulunan silikajel filtrenin ömrünü tamamlaması durumunda alarm vermesi, tank bağlantılarının doğruluğunun test edilebilmesi, LOD özelliği sayesinde her türlü teknik bilgiyi ve alarmı e-mail olarak yetkililere bildirmesi, kuru röle çıkışları sayesinde uzak noktalarda alarm alınabilmesi ve SMS bilgilendirme gibi birçok özelliğiyle müşterilerinin favorisi haline gelmiş durumda.
 

 

Bu haber 5409 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Anadolu Isuzu Busworld Brüksel´de geleceğin çevreci araçlarını sergiledi... 20.10.2019
Özkoyuncu Madencilik de Turpak kalitesini tercih etti... 20.10.2019
Otokar´ın Elektrikli KENT Otobüsü Busworld Europe´da Sergilenecek... 20.10.2019
Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! ... 19.10.2019
Mercedes-Benz Türk´ün Her Kızımız Bir Yıldız projesi Sürdürülebilir İş Ödülü´ne layık görüldü... 18.10.2019
Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a iddialı başlangıç... 18.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.