Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

Tekser, Alman SGB ile 2016 yılında rekor satış hedefliyor

Güncelleme :12.04.2016

SGB Uluslararası Satış Direktörü Tekser ile birlikte 2016 yılı değerlendirmesinde ve petrol şirketleri ziyaretlerinde bulundular.
 

SGB Uluslararası Satış Müdürü Carsten Knatz,Tekser yetkilileri Bora Dönmez, Anıl Altun ve Sercan Erten ile birlikte hedeflerini daha da yükseltme, 2016 planlarını değerlendirmek adına gerek kendi içlerinde gerekse petrol dağıtım şirketleri ile toplantılar gerçekleştirdiler.  
Her geçen yıl satış adedini sıçramalar halinde arttıran Tekser, Alman SGB ile 2016 yılında rekor satış hedefliyor. Bu doğrultuda Türkiye’deki bayileri ile sıkı ilişkide olan Tekser, petrol dağıtım şirketleri ziyaretlerini de sürdürüyor.
Hedefleri daha da yükseltme ve 2016 yılı planlarını değerlendirmek adına SGB Uluslararası Satış Müdürü Carsten Knatz, Tekser A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Bora Dönmez, Proje Müdürleri Anıl Altun ve Sercan Erten gerek kendi içlerinde gerekse önemli petrol dağıtım şirketleriyle bir dizi toplantıda bulundular. Türkiye ziyaretinin çok olumlu geçtiğini belirten Carsten Knatz, Tekser ile iş hacmimizin her geçen yıl artması bizi çok mutlu ediyor. Tekser ile SGB arasındaki sıkı bağlantı karşılıklı olarak başarılarımıza yansıyor şeklinde konuştu.
Tank cidar arası kaçak algılama sistemlerinin önemini arttırdığı bu dönemde en çok tercih edilen modeller sınıf 1 olarak adlandırılan havalı modellerdir. EN 13160 standartlarına göre sıvılı tank cidar arası kaçak algılama sistemleri 2. Sınıf, havalı tank cidar arası kaçak algılama sistemleri ise 1. Sınıf koruma sistemi olarak kabul edilmektedir. 1. Sınıf güvenlik düzeyinde olan SGB, muadillerine göre birçok ek özelliği de yanında bulunduruyor. SGB tank cidar arası kaçak algılama sistemleri, Tank paslanmasını önlemek adına üzerinde bulunan silikajel filtrenin ömrünü tamamlaması durumunda alarm vermesi, tank bağlantılarının doğruluğunun test edilebilmesi, LOD özelliği sayesinde her türlü teknik bilgiyi ve alarmı e-mail olarak yetkililere bildirmesi, kuru röle çıkışları sayesinde uzak noktalarda alarm alınabilmesi ve SMS bilgilendirme gibi birçok özelliğiyle müşterilerinin favorisi haline gelmiş durumda.
 

 

Bu haber 5639 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Enerji sektöründe 11,6 milyon yeni iş imkanı ... 29.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.