Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan, bayileriyle Antalya’da buluştu

Güncelleme :05.05.2016

Mepsan, Türkiye genelinde bulunan  50 bayisi ile 22-24 Nisan tarihlerinde, Antalya–Belek Regnum Carya otelinde bir araya geldi.
 

Mepsan, Türkiye çapında satış ve hizmet ağını oluşturan 50 bayisi ile 22-24 Nisan tarihlerinde, Antalya–Belek Regnum Carya otelinde bir araya geldi.

2015 yılı sonuçlarının değerlendirildiği, 2016 yılına ait strateji ve hedeflerin görüşüldüğü bayi toplantısında, Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bulgurcu; “24 yıl önce mekanik pompaları elektroniğe çevirerek başladığımız işimizde bugün yakıt istasyonları için komple yenilikçi çözümler üreten sektör lideri bir marka haline geldik. İşimizi büyütürken uygun fiyatla, yüksek kaliteli ürünler üretmek kadar, yeni teknolojileri ve çözümleri geliştirmeye de odaklanıyoruz. Başarıya yürüdüğümüz bu yolda Türkiye’nin dört bir yanında Mepsan markasıyla istasyonlara girip,  Mepsan’ı temsil eden siz değerli bayilerimizle beraber yol alıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Mepsan Genel Müdürü Osman Ersoy, Mepsan’ın başarı yolculuğunda Türkiye’de bulunduğu nokta ve yeni hedeflerini anlatılırken, Mepsan Satış ve Pazarlama Direktörü Batuhan Kıroğlu, uluslararası pazarlarda Mepsan’ın hızlı büyüme grafiği ve sektörel başarılarından bahsetti.

Ülke Müdürü Oğuz Yavuz, Altyapı Koordinatörü Yiğit Serbes, Perakende Satışlar Müdürü Semih Çiçek, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü İbrahim Çelik, Üretim Koordinatörü Orkun Acar tarafından da ürünlerdeki teknolojik yenilikler, yeni pazarlar, hizmet alanındaki geliştirmeler, fark yaratacak yeni ürünler ve müşteri memnuniyetinin artırılması ile ilgili gelişmeler aktarıldı.

Toplantıda sektörün önemli dağıtım firmalarından değerli isimler müşteri memnuniyetinin
daha da artırılması için müşterilerin gözüyle Mepsan hizmet kalitesinin değerlendirmesini yaptılar ve beklentileriyle ilgili bayileri bilgilendirdiler.

Mepsan çalışanları ve bayileri toplantı sonrasında birlikte golf aktivitesine katıldı ve düzenlenen golf yarışması sonucunda birinci olanlara hediyeler verildi. Keyifli ve verimli geçen toplantının gecesinde düzenlenen gala yemeğinde; en iyi satış performans ödülleri, en iyi servis performans ödülleri, müşteri memnuniyeti ödülleri ve 10 yılı aşkın hizmet süresini dolduran bayilere uzun hizmet ödülleri takdim edildi. Gecenin devamında ise canlı müzik performansı misafirlere unutulmaz anlar yaşattı.

 


 

 

Bu haber 8102 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Scania Servislerine Kadın Eli Değiyor... 26.11.2021
Motul Motosiklet Yarışlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor... 26.11.2021
Petrol Ofisi’nin Covid-19 ile Mücadeleye Verdiği Destek Felis Ödülü aldı... 26.11.2021
Ford Otosan’dan hafif mobilite çözümleri sunan yeni girişim: “Rakun”... 26.11.2021
Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi’nin STAR HACK hackathonu için başvurular devam ediyor... 26.11.2021
Schneider Electric, Fortune’un her yıl yayınlanan Dünyayı Değiştiren Şirketler Listesine dahil edildi... 26.11.2021
SEDAŞ, İKİGAİ projesiyle müşteri memnuniyetini artırıyor... 26.11.2021
ÇEVKO Kazakistan'a Yeşil Enerji İçin Know-How İhraç Edecek... 26.11.2021
Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ Almaya Hak Kazandı... 26.11.2021
TPAO açıkladı! Türkali-2 kuyusunda akış testi tamamlandı... 26.11.2021
Bakan Dönmez açıkladı! Kapatılan kuyudan petrol fışkırdı... 26.11.2021
Sustainable Bus Award’da Seyahat Otobüsü kategorisinde MAN Lion’s Coach ‘Sustainable Bus of the Year 2022’ seçildi... 26.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.