Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Anadolu Isuzu Novociti ile Aydın’da

Güncelleme :06.05.2016

160 araçlık bir filoya sahip kooperatife satışı Anadolu Isuzu İzmir Yetkili Araç Satış Bayi Erdiloğlu gerçekleştirdi.

Anadolu Isuzu ’nun  Euro 6 emisyonlu  NOVOCITI otobüsü Aydın Özel Halk Otobüsleri üyelerinden Özgür Doğanay ve Mehmet Akbal’a yapılan törenle teslim edildi.oldu. 160 araçlık bir filoya sahip kooperatife satışı Anadolu Isuzu İzmir Yetkili Araç Satış Bayi Erdiloğlu gerçekleştirdi.

Aydın Özel Halk Otobüsleri  Kooperatif  Başkanı Okan Yalçın, Başkan yardımcısı Nahit Atan’ın da katıldığı teslim töreninde Anadolu Isuzu Otobüs Bölge Satış Sorumlusu  Emin Günışık, Erdiloğlu  Otomotiv  Satış ve Pazarlama Müdürü Erdal Demir ile OtobüsSatış Sorumlusu Murat  Aydemir  hazır bulundu.

Göz alıcı estetiklerinin yanı sıra performans  ve yakıttaki düşük tüketim nedeniyle talip oldukları NOVOCITI otobüsleri teslim  almaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirten Özgür Doğanay ve Mehmet Akbal, “Aydın  Özel Halk Otobüsleri, Aydın halkına hizmetini büyük bir özenle sürdürmektedir. Biz de kooperatif ortakları olarak bu modern ve konforlu araçlarımızlaAydınlılara hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

 NOVOCITI: Çeviklik ve tasarruf sağlayacak kadar küçük, konfor ve çok yönlü kullanım sağlayacak kadar büyük

Avrupa’daki en son trendlere paralel olarak, en son ihtiyaç ve beklentilere taze çözümler sunmak amacıyla dizayn edilen Novociti, Anadolu Isuzu mühendisleri tarafından gerçekleştirilen kapsamlı ve müşteri odaklı araştırma ve geliştirme çalışmalarının sonucu olarak ortaya çıktı.

Sınıfının ilk engelli rampalı aracı Novociti; Euro 6 normlarında kalitesi dünyaca kabul edilen commonrail turbo dizel intercooler Isuzu motora sahip. Düşük yakıt ve bakım maliyetine sahip Novociti, şehiriçi taşımacılığında 7.5 metrelik uzunluğu ile üstün manevra kabiliyeti sağlar.

 

Bu haber 1962 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Özkoyuncu Madencilik de Turpak kalitesini tercih etti... 20.10.2019
Anadolu Isuzu Busworld Brüksel´de geleceğin çevreci araçlarını sergiledi... 20.10.2019
Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! ... 19.10.2019
Mercedes-Benz Türk´ün Her Kızımız Bir Yıldız projesi Sürdürülebilir İş Ödülü´ne layık görüldü... 18.10.2019
Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a iddialı başlangıç... 18.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.