Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ticari Araçlar Başlıkları

Lider markalar, büyük lansmanlar ve renkli etkinlikler Comvex İstanbul Fuarı’nda

Güncelleme :23.05.2016

21 Mayıs Cumartesi günü açılan COMVEX İstanbul 5. Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı’nın ilk gününde sektöre yön veren ulusal ve uluslararası etkinlikler gerçekleştirildi. Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği IPRU üye ülkelerine bir yenisini COMVEX İstanbul’da ekledi. Büyük lansmanların yapıldığı COMVEX İstanbul Fuarı’nda lider markalar ziyaretçilerine ürünlerini ve yeni teknolojileri tanıttı ve tanıtmaya devam ediyor.

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik’in katılımı ile açılışı gerçekleştirilen COMVEX İstanbul Fuarı ilk gününde ulusal ve uluslar arası etkinlikleri dolayısıyla da ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Büyük lansmanların gerçekleştirildiği fuarda en yeni teknolojiler tanıtıldı.

Büyük lansmanlar göz kamaştırdı
Yüzde 100 Ford Otosan mühendisliği ile üretilen Yeni Ford Trucks Serisi ilk kez COMVEX İstanbul Fuarı’nda tüketicileri ile buluştu. En son modellerin ve yeniliklerin sergilendiği fuarda Fiat, yeni pick-up modeli Fullback’in Türkiye lansmanını gerçekleştirdi. Türkiye’nin ilk elektrikli otobüsü Doruk Electra’nın da lansmanının yapıldığı COMVEX İstanbul Fuarı 24 Mayıs Salı gününe kadar sürprizlerle devam edecek.

Mercedes-Benz, Türk COMVEX İstanbul Fuarı’na 36 farklı yeni model kamyon ve otobüsü ile katıldı. Son dönemde satışa sunulan yeni otobüsleri ve lansmanını COMVEX İstanbul Fuarı’nda yaptığı kamyonlarının yanı sıra araçlarının büyük bir kısmında yer alan Euro 6 normuna uygun OM471 motorunu da bu fuarda tanıtıyor.

Dünyanın en büyük dizel motor üreticileri arasında yer alan ve dizel motor alanında pek çok teknolojik yeniliğin öncüsü olan Isuzu Motors, 100. yılını COMVEX İstanbul Fuarı’nda kutlanırken yeni nesil Euro 6 motorlu N Serisi kamyonlar ilk kez Anadolu Isuzu standında sergileniyor.

MAN, ileri teknolojisi, üstün nitelikli kamyon ve otobüsleri ile yer aldığı, Türkiye otomotiv sektörünün ağır ticari araçlardaki en önemli buluşma platformu olan COMVEX İstanbul Fuarı’nda, yeni nesil Lion’s Coach 2+1 VIP ile Neoplan Tourliner otobüsleri, TGS ve TGX serisi kamyonlarının yanı sıra başta Euro 6, D38 Motor, HydroDrive, Pritarder gibi ileri teknolojisi de sergilendi.

İETT Genel Müdürlüğü COMVEX İstanbul Fuarı’nda nostalji rüzgarları estiriyor
Tarihi, geçmişi ve köklü kurumsal geleneği ile 1871’den beri İstanbullulara toplu taşıma hizmeti veren İETT (İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü), COMVEX İstanbul Fuarı’ndaki standında nostaljik araçları ile ziyaretçilere nostaljik anlar yaşatıyor.

Ulusal ve uluslararası etkinlikler ile COMVEX İstanbul Fuarı tüm hızıyla devam ediyor

Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği IPRU üye ülkelerine bir yenisini COMVEX İstanbul Fuarı’nda ekledi. Ukrayna, Romanya, Rusya, Bosna Hersek, Gürcistan, Sırbistan, Bulgaristan ve Hırvatistan ülke dernekleri Başkan ve Direktörleri'nin katılımı ile gerçekleştirilen IPRU Ülke Toplantısı’nda birliğin yeni üye ülkesi Somali’nin de imza töreni gerçekleştirildi.

Şehirlerarasından kent içine, servisten turizme kadar sektörün tüm temsilcilerini bir araya getiren “Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri” töreni COMVEX İstanbul Fuarı’nda gerçekleştirildi. Dördüncüsü COMVEX İstanbul Fuarı’nda düzenlenen ödül töreninde Otokar - Servis, Bridgestone - Şehirlerarası, Isuzu - Turizm ve Temsa - Şehiriçi “Ayın Kaptan Şoförleri” olmak üzere toplam 4 kategoride ödül verildi.

Sektörün Kalbi Hayat Vermeye Devam Ediyor
Ticari araç segmentinin en büyük buluşması COMVEX İstanbul 5. Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı’nda, Kızılay işbirliği ile gerçekleştirilen sosyal sorululuk projesi kapsamında katılımcı ve ziyaretçilerin kan bağışları kabul ediliyor.

Ticarilerin büyük şovu, COMVEX İstanbul Fuarı ve Logist Eurasia 2016 Fuarı, 24 Mayıs Salı gününe kadar lider markalar, renkli etkinlikler, en yeni ürün ve teknolojiler ile sektörün nabzını tutmaya devam edecek.

 

Bu haber 2795 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye Petrolleri Müşterileri, Pandemide TP Mobil İle Ödemeyi Tercih Etti... 02.07.2020
Doğalgaz üreticisi şirket üretim tesis sistemlerini modernizasyon ile iyileştirdi... 02.07.2020
Kazancı Holding şirketlerinden büyük başarı... 02.07.2020
Prof. Dr. Kerem Alkin Yenilenebilir Enerji Alanında Faaliyet Gösterecek Derneğin Başkanı Oldu... 02.07.2020
Havaş, kargo ve geçici depolama hizmetlerini Antalya Havalimanı’na taşıdı... 02.07.2020
Goodyear’dan 300 TL’ye varan yaz fırsatları devam ediyor... 02.07.2020
Anadolu Isuzu’dan Hint Okyanusu’ndaki Reunion Adasına 20 Araçlık Teslimat... 02.07.2020
Tüpraş’tan Sokak Hayvanlarına Destek... 02.07.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.