Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Ergaz, Bayilerini Antalya’da buluşturdu

Güncelleme :02.06.2016

Enerji sektörünün köklü kuruluşlarından Ergaz, Bayiler Toplantısını 27 – 28 – 29 Mayıs tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirdi.
 

Ülke genelinde yaygın bayi ağına sahip olan Ergaz, 40. Yılında bayilerini Antalya Fame Residence Lara otelde buluşturdu. Üç gün süren bayiler toplantısında bayilere vefa plaketleri verildi, ayrıca bayilere keyifli bir tatil yapma ve dinlenme fırsatı sunuldu.

Bayi, yönetici ve bölge temsilcisi olarak toplam 115 kişilik bir heyetle gerçekleştirilen bayiler toplantısına yönetim kadrosundan, Ergaz A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ömer Yağız, Faruk Demirci, Hüseyin Malkoç ve Satış Pazarlama Koordinatörü Yaşar Yılmaz katıldı.

Toplantı salonunda Ergaz tanıtım slaytı izlendi, toplantının açılış konuşmasını Ergaz A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ömer Yağız yaptı.  
Yağız, Enerji sektörü ve şirket faaliyetleri hakkında genel bilgi verdikten sonra yapılan yatırımlar ve gelecek dönemle ilgili hedeflerden bahsetti.  Yaşanan global gelişmeleri ve bunların Türkiye’ye yansımasını ekonomik anlamda değerlendirirken, Ergaz ailesi olarak piyasa ile ilgili öngörülerini ve bu yeni dönemde bayilerden beklentilerini aktardı.
Ergaz A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ömer Yağız, “Biz bu bayiler toplantısı planlamasını yaparken, yarım asırlık bir iktisadi hayata sahip şirketimizin bayileriyle güzel bir ortamda araya gelmeyi düşündük. Ergaz bugünlere çok emin adımlarla geldi, bugünde çok modern ve profesyonel bir anlayışla yönetilmektedir. Ergaz ailesi olarak tüm değerlerimizle, yani siz bayilerimizle, ortaklarımızla, tüm çalışma arkadaşlarımızla beraberce Ergaz’ı yarınlara taşıyacağız.
Enerji sektörünün 2015 yılı verileriyle 60 milyar dolar olan akaryakıt sektörünün % 13 ünü oluşturan LPG sektörü ise yaklaşık 8 milyar dolarlık bir bütçeye sahiptir. Dünya genelinde enerji arz ve talepleri sektörel anlamda da kaygan zemin oluşturmaktadır. LPG sektöründe gelecekte endişe oluşturacak bir durum olmadığını belirtmek isterim. Şirketimiz, enerji sektöründe gerçekleştirmekte olduğu farklı yatırımlarla her geçen gün yerini sağlamlaştırırken, siz bayilerimizle beraber büyümeye de hassasiyet göstermektedir. Ergaz, kuruluşundan beri tüpgaz sektöründe adından söz ettirirken, inşaat ve akaryakıt alanında da önemli adımlar attı.
Bugün buradaki topluluk çok güzel arzu etiğimiz bir görüntüdür. Sizler bizim 10 - 20 - 30 - 40 yıllık bayilerimizsiniz, yani şirketimizin yaşı ile yaşıt olan bayilerimiz var. Bu topluluk, Ergaz ailesinin vefa tablosudur. Bayilerimizle yıllardır ticari olarak diyalog içinde çalışıyoruz. Bugün ise böyle bir tatil ortamında bir araya gelmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu tarz birliktelikleri periyodik zamanlarda yaparak şirket yöneticileri ve bayi buluşmalarını daha sık aralıklarla sürdüreceğiz” dedi.
Yağız üç günlük programın ilk gününde açılış konuşması yaptı ve plaket takdiminin ardından ayrıldı.

Daha sonra Ergaz bayilerine plaketler takdim edildi. Plaket takdiminde, Bayilerin bayilik süresine göre yani, 10 - 20 - 30 - 40 yıllık bayilere farklı plaketler verilmesi dikkat çekti. Plaket takdiminin ardından bayilere, Antalya Fame Residence Lara otelde, Akdeniz sahillerinin kumsalında deniz, havuz, güneşin bol olduğu tatil keyfi yaşatıldı. Ayrıca özel bir tekne turu düzenlenerek adalara gezi düzenlendi. Bayilerin bu keyifli toplantı ve tatil programından bir hayli memnun oldukları gözlendi.
 

 

Bu haber 4111 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Danimarkalı rüzgar enerjisi şirketi, Türkiye'de büyümeye olumlu bakıyor... 22.10.2021
KKTC Benzinciler Birliği: K-PET ve AL-PET akaryakıt satışını durdurdu... 22.10.2021
Türkiye Petrolleri ve Koalay.com İş Birliği ile Artık Sigorta İşlemleri TP Mobil Üzerinden Yapılabiliyor... 22.10.2021
Zorlu Enerji, Karadağ’da Elektirikli Araç Şarj İstasyonu Ağı Kuruyor ... 22.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.