Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

İpragaz lokasyon bazlı pazarlama ajansı olarak Yellow Pages’ı seçti

Güncelleme :09.06.2016

Bayi Dostu felsefesiyle bayisiyle birlikte büyümeyi ilke edinen İpragaz, yeni nesil yakıt istasyonları GO için dijital pazarlama çalışmalarına başladı. Bu çerçevede lokasyon bazlı pazarlama ajansı olarak Yellow Pages’ı seçen İpragaz, bayileri ile müşterileri arasındaki iletişimi güçlendiriyor.
 

54 yıllık köklü geçmişi ile Türkiye’de birçok “ilk”e imza atan İpragaz, akaryakıt sektöründeki markası olan GO’yu tüketicilerle ilk olarak 16 Mayıs 2013 tarihinde Konya’da tanıştırdı. BADO (Bayi Dostu) felsefesini ilke edinen Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonu olan GO, o günden bu yana bayisi ile birlikte büyüme yolunda çalışıyor. İpragaz, bu alandaki çalışmalarına dijital pazarlamayı da katarak, lokasyon bazlı pazarlama ajansı olarak Yellow Pages’ı seçti.
Yellow Pages, Türkiye genelindeki GO bayileri için Apple, Bing, Google My Business, Google Haritalar, Yandex.Haritalar gibi önde gelen dijital harita platformlarında lokasyonların kurulumu, güncellenmesi ve bakımı hizmetlerini gerçekleştirecek. Bu hizmet sayesinde GO müşterileri gittikleri her şehirde akaryakıt almak için en yakın GO bayisini ve GO Market’i online haritalar ve navigasyon uygulamaları üzerinde doğru noktada ve kolayca bulabilecek.
Süper Sayfam ile GO müşterileri, istasyonlarla hızlı ve doğrudan iletişim kurabilecek
Türkiye’nin en büyük online firma rehberi YellowPages.com.tr üzerinde 850 binden fazla firma bulunduran YellowPages, GO bayilerine Türkçe ve İngilizce Süper Sayfam isimli özel reklam sayfaları da oluşturacak. Süper Sayfam aracılığıyla bayiler, kurumsal tanıtım yazılarını, video ve fotoğraflarını, çalışma saatlerini, ödeme yöntemleri hakkındaki bilgileri, sosyal medya linklerini paylaşabiliyorlar. YellowPages.com.tr’de Süper Sayfam sahipleri, ilgili sektörel aramalarda öncelikli gösterimin yanı sıra Google’a endekslenme ve lokasyona site üzerinden gerçek zamanlı trafik bilgisiyle haritadan yol tarifi verilmesi gibi hizmetlerden de faydalanıyorlar.

Kullanıcılar da GO lokasyonlarında aldıkları hizmeti değerlendirmek için yıldız verebiliyor, yorum bırakabiliyor ve lokasyonu sosyal medyada paylaşabiliyor. Tüm bu özelliklerle GO müşterileri GO akaryakıt istasyonlarına ve GO Markerlere daha hızlı ulaşabilecek, ayrıca pek çok detay bilgiye de anında sahip olabilecek.

Yellow Pages'ın lokasyon bazlı pazarlama hizmeti sunduğu firmalar arasında Doğuş Otomotiv, Michelin, DeFacto, Pirelli, Polaris, Starbucks, TÜVTÜRK gibi farklı sektörlerden markalar bulunuyor.

 

 

Bu haber 3361 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.