Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

SOCAR Türkiye’den iki kişiye UEFA Euro 2016’yı kazanan ülkede tatil fırsatı

Güncelleme :20.06.2016

Dünyanın en köklü enerji şirketleri arasında yer alan, UEFA Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası resmi sponsoru SOCAR, Türkiye’de bir futbolseverle beraberindeki bir kişiye şampiyonayı kazanan ülkede üç gün tatil fırsatı sunuyor. Fırsattan yararlanmak isteyenlerin http://www.dostlukkazansin.com/ adlı siteyi ziyaret ederek, “Dostluk Kazansın” temalı en iyi tezahüratı yazılı, sözlü ya da görüntülü olarak bırakması yeterli. 30 Haziran’a kadar sürecek olan yarışmada SOCAR Türkiye Genel Müdürü Zaur Gahramanov, gazeteci yazar Ertuğrul Özkök, gazeteci yazar Fatih Altaylı, spor spikeri Ersin Düzen, spor yazarı ve TickTock Boom Ajans Kurucusu Cüneyt Karakaya jüri olarak görev yapacak. Değerlendirme sonucu birinci olan katılımcı, beraberindeki bir kişiyle birlikte şampiyon olan ülkede üç gün tatil hakkı elde edecek.

 

UEFA Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası resmi sponsorları arasında yer alan SOCAR, Türkiye’de “Dostluk Kazansın” temasıyla bir futbolsever ile beraberindeki bir kişiye, şampiyonayı kazanan ülkede üç gün tatil fırsatı sunuyor. Bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin yapması gereken ise “Dostluk Kazansın” temasını kullanarak en iyi tezahüratı üretmek.

SOCAR Türkiye ile iştiraklerinde çalışanlar dışında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan 18’yaşın üzerindeki herkesin başvuruda bulunabileceği yarışma için son başvuru tarihi 30 Haziran 2016. Katılımcıların yapması gerekenler ise son derece basit. Başvuru sahibi, SOCAR Türkiye’nin UEFA Euro 2016 Avrupa Şampiyonası için hazırladığı http://www.dostlukkazansin.com/ web sayfasını ziyaret edecek. "Dostluk Kazansın" temasıyla ürettiği tezahüratı sayfada bulunan ikonları kullanarak yazılı sözlü ya da video görüntü olarak kaydedecek. Adını soyadını ve iletişim bilgilerini de bırakan katılımcı, çekiliş hakkı elde etmiş olacak. Grup halinde yapılan tezahüratlar için maksimum kişi sınırlaması bulunmuyor, ancak ödüle grup adına başvuruyu yapan kişi hak kazanacak ve bu ödülü yine kendi seçtiği diğer bir kişiyle kullanabilecek. Katılımcıların ürettiği tezahüratların özgün olması, daha önce ya da bu yarışmayla eş zamanlı olarak herhangi bir yarışmada ödül, sergileme, mansiyon vs kazanmamış olması gerekiyor. Bu yönde bir içerik ortaya çıkması durumunda, katılımcı ödül almaya hak kazanamayacak.
Üretilen tezahüratlar, SOCAR Türkiye Genel Müdürü Zaur Gahramanov, gazeteci yazar Ertuğrul Özkök, gazeteci yazar Fatih Altaylı, spor spikeri Ersin Düzen, spor yazarı ve TickTock Boom Ajans Kurucusu Cüneyt Karakaya’dan oluşan deneyimli bir jüri tarafından değerlendirilecek.

Jürinin değerlendirmesi sonucunda birinci seçilen katılımcı 31 Aralık 2016 tarihine kadar dilediği bir tarihte şampiyonayı kazanan ülkede, kendi seçtiği bir kişiyle birlikte üç gün tatil hakkı kazanmış olacak. Yarışma sonuçları, 01-09 Temmuz 2016 tarihleri arasında SOCAR Türkiye'nin http://www.dostlukkazansin.com/ adlı internet sitesiyle yine SOCAR Türkiye’nin resmi sosyal medya hesaplarından ilan edilecek.

Bu haber 2421 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Özkoyuncu Madencilik de Turpak kalitesini tercih etti... 20.10.2019
Anadolu Isuzu Busworld Brüksel´de geleceğin çevreci araçlarını sergiledi... 20.10.2019
Club TOTAL üyelerine Tekzen’den 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 50 TL akaryakıt ya da otogaz çeki hediye! ... 19.10.2019
Mercedes-Benz Türk´ün Her Kızımız Bir Yıldız projesi Sürdürülebilir İş Ödülü´ne layık görüldü... 18.10.2019
Türk takımlarından, 2020’deki Shell Eco-marathon’a iddialı başlangıç... 18.10.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.