Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

TEKSER'in DURAPIPE PLX başarısı ödüllendirildi...

Güncelleme :22.07.2016

Alt yapı tesisatı konusunda Durapipe PLX'i tercih eden TEKSER, Orta Doğu'nun 'En İyi Distribütörü' olarak ödüllendirildi.

 

Akaryakıt istasyonlarının her türlü ihtiyacını karşılayan TEKSER Akaryakıt, istasyon ekipmanlarının başlıca elemanlarından olan alt yapı borulama sistemlerinde kalite ve fiyat avantajını bir araya getiren Durapipe ile istasyonlara çözüm sunmaya devam ediyor. 2015 yılı Temmuz ayından itibaren Türkiye ve civar ülkelerde Durapipe PLX ürünlerinin distribütörlüğünü alan TEKSER Akaryakıt geçen kısa zaman zarfı içerisinde bile 30 bin metre boruyu istasyonlara döşeyerek hizmet ağını geliştiriyor. 

Alt yapı borulama sistemlerinde inovatif yaklaşımlar sergileyen Durapipe teknolojisi ile hem sıvı geçirgenliğine karşı sistemi maksimum seviyede koruyan, hem de montaj sırasındaki kaynak problemlerinin önüne geçen birleştirilmiş ürünleriyle uzun vadeli, kalıcı ve güvenli çözüm sunuluyor. Yakıtın akışı esnasında oluşan statik elektriğin atılmasını sağlayan elektriksel iletkenlik özelliği sayesinde de Durapipe PLX, rakipleri arasından sıyrılarak Dünya'da onaylı iki firma içinde yer almaktadır. Sunduğu her hizmette kaliteli hizmetten ödün vermeyen TEKSER, gerek montaj kolaylığı gerekse dayanıklılığı açısından bu kadar kaliteli ürünler sunan Durapipe teknolojisinde müşterilerine fiyat avantajı da sağlayabiliyor. 

Bütün bu etkenler sonucunda kısa zamanda Türkiye'de rakipleri arasında sahada en çok tercih edilen ürün konumuna gelen Durapipe, TEKSER'in bu başarısından duydukları memnuniyeti açıkça belirtiyor. Durapipe yönetimi bu memnuniyetlerini de 14-16 Haziran 2016 tarihleri arasında Stuttgart, Almanya'da gerçekleştirilen, tüm dünyanın buluştuğu sektör fuarı UNITIExpo'da bir plaket ile duyurdu. Bir yıl gibi bir sürede büyük bir sinerji yakalayan iki şirket birlikte uzun yıllar sürecek iş birliği temennilerini dile getirdi. 

Başarılarının UNITIExpo gibi büyük bir organizasyon içinde taçlandırılmasının büyük gururunu yaşadığını belirten TEKSER A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ata ALTUN, işe bakış açılarının aynı paralelde olduğu Durapipe PLX ile Türkiye'de alt yapı tesisatı konusunda kaliteli ürün ve hizmet anlayışını daha da arttıracaklarını dile getirdi.  

Bu haber 6177 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.