Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Aytemiz Süper Ligde!

Güncelleme :24.08.2016

Akaryakıt sektörünün en hızlı büyüyen markası Aytemiz, Süper Lig’in en yeni temsilcilerinden Alanyaspor’un isim sponsoru oldu. İmzalanan iş birliğinin ardından Süper Lig temsilcisi, sezon sonuna kadar ‘Aytemiz Alanyaspor’ ismini kullanacak.

 

Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt markası Aytemiz, Spor Toto Süper Lig’in en yeni ve iddialı takımlarından olan Alanyaspor ile isim sponsorluğu için sözleşme imzaladı. PTT 1. Lig 2015-2016 sezonunu şampiyonlukla tamamlayarak, Süper Toto Süper Lig’e çıkmayı başaran Alanyaspor, 2016-2017 Turgay Şeren Sezonu’nda da, Aytemiz’in verdiği güçlü destekle Süper Lig’e yepyeni bir renk katacak. Sürekli, sürdürülebilir ve sağlıklı büyümesi ile akaryakıt sektörünün parlayan yıldızı olan Aytemiz, Alanyaspor’a verdiği desteği takımın ismine taşıdı. Aytemiz ve kulüp yönetimi tarafından imzalanan iş birliği ile takımın adı sezon boyunca ‘Aytemiz Alanyaspor’ olarak anılacak.

Alanyaspor Kulübü Cengiz Aydoğan Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, Aytemiz Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Yener Şenok ve Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu katıldı. Alanyaspor’un geçtiğimiz sezon büyük başarı gösterip ilk defa Süper Lig’e çıkarak, beklentilerin üzerinde bir performans sergilediğini söyleyen Aytemiz Genel Müdürü Ahmet Eke, “Aytemiz olarak, gerek şehirlerde ve gerekse Anadolu’daki geniş istasyon ağımız sayesinde sektörde tüketicisine en yakın markalardan biriyiz. Tamamen yerli sermayeli bir şirket olarak Anadolu takımlarının, özellikle de Süper Lig’de çok daha iyi yerlere gelmesi gerektiğine inanıyoruz. Akaryakıt sektörünün en hızlı büyüyen markası olan Aytemiz için Antalya ve Alanya’nın ayrı bir yeri var. Biz de bu desteği hak eden bir spor kulübü olarak gördüğümüz Alanyaspor’u 2016-2017 Turgay Şeren Sezonu’nda destekleyerek, onların enerjisini yükseltecek bir iş birliğine imza attık” diye konuştu.

Büyüyen bir şirket olarak Aytemiz’in marka değerine katkı sağlayacağına inandığı bu birlikteliğin her iki taraf için de hayırlı ve uğurlu olmasını dilediğini anlatan Ahmet Eke, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bu motivasyonu ve enerjisi yüksek birliktelikte emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonraki yolda kulüp başarılı sonuçlar aldığında, ligde kendini iyi yerlerde konumlandırmasına küçücük bir katkımız olduysa Aytemiz olarak bundan şimdiden mutluluk ve gurur duyacağımızı ifade etmek istiyorum. Aytemiz Alanyaspor'un ilk sezonunda Süper Lig'de hedeflerine adım adım ilerleyeceğine yürekten inanıyorum."

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu da imzalanan sözleşmeyle birlikte Alanyaspor'un adının 2016-2017 sezonunda Aytemiz Alanyaspor olarak anılacağını söyledi. Alanyaspor'un Süper Lig'deki ilk sezonunda yapılan bu anlaşmanın önemli olduğunu belirten Çavuşoğlu, "Anlaşmanın sağlanmasında destek veren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. İnşallah Aytemiz Alanyaspor’umuza hayırlı ve uğurlu olur. Süper Lig'deki ilk sezonumuzun da başarılı geçmesini temenni ediyorum. Aytemiz Alanyaspor inşallah daha iyi noktalara gelecektir. Hedefimiz bu ligde kalıcı olmaktır. Bu işin üstesinden geleceğimize inanıyorum" dedi.

İmza töreninin ardından konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Ben şimdiden hayırlı olsun diyorum. Emeği geçenleri herkesin huzurunda kutluyorum. Allah her iki tarafında yar ve yardımcısı olsun" yorumunu yaparken, Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven de şunları söyledi: "Bugün gerçekten Alanyamız için güzel bir gün. Spor Toto Süper Lig'in çiçeği burnunda ekibi Alanyaspor, bugün burada dev bir sponsorluk anlaşması yapıyor. Hayırlı bir birliktelik olmasını temenni ediyorum. Alanyaspor, Süper Lig'in yeni takımı. Aytemiz firması da sektörde kendisini ispatlamış ve oldukça kısa sürede iyi mesafe almış bir kuruluş. Bu işbirliğinin her iki tarafa da değer katacağına inanıyorum. Alanyamızın ortak paydası Alanyaspordur. Takımımızın da hedefleri doğrultusunda Süper Lig'de kalıcı olması için elimizden gelen desteği vereceğim. Hem Alanyaspor Kulübü'nü, hem de Aytemiz firmasını bu işbirliği için kutluyorum."
 

 

Bu haber 3200 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Anadolu Isuzu’dan İsviçre’ye Teslimat... 25.10.2021
Total İstasyonlari’ndan Yepyeni ve Taptaze Lezzet Dünyasi: Bi Güzel ... 25.10.2021
Brisa ve Kordsa’nın dijital ikilisi ile Türkiye’de dijitalleşmede yepyeni adım... 25.10.2021
Renault Trucks’ın Yeni T, C, K Serileri, Türkiye’ye İddialı Girdi ... 25.10.2021
Mercedes-Benz Türk, Otobüs Sürücü Eğitimleri’ne Kale Seyahat sürücüleriyle devam etti... 25.10.2021
Aydem Yenilenebilir Enerji, AKUT işbirliğiyle orman yangınlarına karşı eğitim verecek... 25.10.2021
Enerji Bakanı Dönmez: “Türkiye’de kışın doğalgaz sıkıntısı yaşanmaması için önlem alıyoruz”... 25.10.2021
Lojistik Sektörüne Çevik Çözüm: İRİS... 25.10.2021
Enerji iletim altyapısına yatırımların artırılması şart ... 25.10.2021
SEDAŞ, Sıfır Atık ile Geleceğe Sahip Çıkmaya Çağırdı... 25.10.2021
Mercedes-Benz StartUP 2021 kazananları Almanya Girişim Ekosistemi modülüne katılıyor... 25.10.2021
Vat Enerji’den Ülker’e Atık Isı Projesi ... 25.10.2021
Tankar Petrol, Dünya Devi Wayne Akaryakıt Dispenseri Tercih Etti... 25.10.2021
Yenilenebilir enerji sektörü 2020'de dünya çapında 12 milyon kişiyi istihdam ediyor... 25.10.2021
ASLANTÜRK LOJİSTİK Güvenli Yakıt İkmal Sistemlerinde TURPAK kalitesiyle yoluna devam ediyor... 25.10.2021
Aklease’den, sürdürülebilir ve yeşil enerji yatırımına destek ... 25.10.2021
HORIZON-2 İstasyonlardaki Yerini Alıyor... 25.10.2021
Aksa Elektrik, 2021 yılının üçüncü çeyreğindeki elektrik tüketim oranlarını açıkladı... 25.10.2021
Baskent EDAS, Zonguldak'taki Üç Köye 1 Milyon Liralık Yatırım Yaptı... 25.10.2021
Rüzgarda 8 ayda devreye alınan kapasite yıllık bazda yüzde 180 arttı... 25.10.2021
Vaillant, Gran Fondo ile amatör bisikletçileri desteklemeye devam ediyor... 25.10.2021
Gazprom, Türkiye'ye Bu Yıl Yaklaşık 25 Milyar Metreküp Gaz Sevk Etmeyi Planlıyor... 25.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.