Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Yurtpınar Petrol de Tora’nın Gilbarco pompalarını tercih etti

Güncelleme :10.11.2016

Tora Petrol’ün Gilbarco Horizon markalı pompaları Petrol Ofisi’nin Ağrı’da yenilenerek tekrar faaliyete geçen Yurtpınar Petrol bayisinde kullanıldı.
 
 

Akaryakıt sektörüne yönelik sunduğu hizmetler ve satışını gerçekleştirdiği kaliteli ürünler sayesinde petrol şirketleri tarafından daha fazla tercih edilen  Tora Petrol’ün ürünleri Türkiye genelinde yaygınlaşmaya devam ediyor. Kalitesi ile petrol şirketlerinin tercih ettiği ürünler arasında yerini alan Tora Petrol’ün Gilbarco Horizon marka pompaları Ağrı’da ilk kez kullanılmaya başlandı. 5 Kasım Cumartesi günü yenilenerek hizmete açılan Petrol Ofisi’nin Ağrı Bayisi Yurtpınar Petrol de Tora Petrol’ün Gilbarco Horizon markalı pompalarını tercih etti.

Tora Petrol’ün Gilbarco Horizon markalı pompalarının istasyonlarında kullanılması ve açılışla ilgili gazetemize açıklama yapan Yurtpınar Petrol yetkilisi Naim Alpaslan, istasyonumuzda kullandığımız Gilbarco Horizon markalı pompalar Ağrı ilinde ilk kez kullanılmıştır diyerek açıklamalarında şu bilgilere yer verdi.

  5 Kasım’da yenilenerek hizmete açılan akaryakıt istasyonumuzda Gilberco Horizon marka pompalar Ağrı ilinde ilk kez kullanılmış olup, hizmete sunulmuştur. Kalitesi herkes tarafından bilinen Gilbarco Horizon markalı pompaların Ağrı ilinde ilk defa bizim istasyonumuzda kullanılması bizi oldukça gururlandırmakta. Bu pompaların bizim istasyonumuzda çalışırken performansını gören diğer istasyonların da bu pompaları tercih etmeye başlayacaklarını söyleyebilirim.
 
 Büyük bir özveri ile organize ettiğimiz açılışımıza,  Ağrı Valisi Musa Işın, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Saim Alpaslan, İl Müftüsü İbrahim Gemici, İl özel idare Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, Muhtarlar, Dernek Başkanı Mehmet Demir, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaettin Aslan, Petrol Ofisi Erzurum Yatırım Bölge Müdürü Ersin Sezer, Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı  Celal Kaya’nın yanı sıra çok sayıda  davetli katıldı. Konuşmaların ardından gerçekleştirilen kurdele kesimi ile istasyonumuzun açılışını gerçekleştirdik. Bu yoğun ilgi bizi oldukça memnun etmiştir dedi.
Bir Trabzon firması olan ve Tora Petrol’le gerçekleştirilen işbirliği doğrultusunda istasyonun yapımını gerçekleştiren Mepser Akaryakıt’ın yetkilisi Arash SETAREH de istasyonda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi:
Bu istasyonda Mepser olarak, akaryakıt tesisatı     ( Upp Marka ) elektrik tesisatı elektrik pano imalatı ve montajı, kanopi ve tonoz imalatı, pompa temini ve tesisi, yıkama sundurması yapımı, yıkama makinası ve yıkama ekipmanların yapımı, fiber ızgaraların temini ve saha betonu yapımını gerçekleştirdik. Biz aynı zamanda Tora petrol’ün bayisi olduğumuzdan istasyonda kullandığımız tüm ekipmanlar Tora Petrol’ün ürünleridir dedi.

 

Bu haber 5329 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Pirelli’den Lastiklerinizi Soğuk Havalara Hazırlamak İçin Öneriler... 01.12.2020
MEPSAN MARWIZ Otomasyon Sistemi, OPET Ultramarket’lerde!... 01.12.2020
'Otomotiv şehri' Sakarya'da 5,4 milyar liralık yeni yatırım teşvik edilecek... 01.12.2020
IVECO Otomotiv’de S-WAY teslimatları hız kesmiyor... 01.12.2020
Araç Değer Kaybı Tazminatı Konusunda TÜSED'den Uyarı!... 01.12.2020
Mercedes-Benz eActros ve Mercedes-Benz GenH2 Kamyon, 2021 Kamyon İnovasyon Ödülü’nü kazandı... 01.12.2020
Enerya: Konyalılar doğal gaz kullanarak yılda 3 bin 95 lira tasarruf edebilir... 01.12.2020
Yenilenebilir enerji teşvikinden yararlanma telaşı yatırımlarda rekor getirdi... 01.12.2020
Hidrojen yakıtlı Toyota Mirai'nin 2. nesli tanıtıldı... 01.12.2020
Total, EV Fluids ürün gamıyla elektrikli araç sıvılarında da öncü... 01.12.2020
Maxima, Akdeniz'den Ege'ye uzanan rotada test edildi... 01.12.2020
Enerji ithalatı faturası ekimde yüzde 37,2 azaldı... 01.12.2020
Eurasia Airshow 2020 bu yıl online yapılacak... 01.12.2020
Ekonomik reformlar cari açığı azaltacak enerji yatırımları için fırsat oluşturacak... 01.12.2020

 


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.