Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Yurtpınar Petrol de Tora’nın Gilbarco pompalarını tercih etti

Güncelleme :10.11.2016

Tora Petrol’ün Gilbarco Horizon markalı pompaları Petrol Ofisi’nin Ağrı’da yenilenerek tekrar faaliyete geçen Yurtpınar Petrol bayisinde kullanıldı.
 
 

Akaryakıt sektörüne yönelik sunduğu hizmetler ve satışını gerçekleştirdiği kaliteli ürünler sayesinde petrol şirketleri tarafından daha fazla tercih edilen  Tora Petrol’ün ürünleri Türkiye genelinde yaygınlaşmaya devam ediyor. Kalitesi ile petrol şirketlerinin tercih ettiği ürünler arasında yerini alan Tora Petrol’ün Gilbarco Horizon marka pompaları Ağrı’da ilk kez kullanılmaya başlandı. 5 Kasım Cumartesi günü yenilenerek hizmete açılan Petrol Ofisi’nin Ağrı Bayisi Yurtpınar Petrol de Tora Petrol’ün Gilbarco Horizon markalı pompalarını tercih etti.

Tora Petrol’ün Gilbarco Horizon markalı pompalarının istasyonlarında kullanılması ve açılışla ilgili gazetemize açıklama yapan Yurtpınar Petrol yetkilisi Naim Alpaslan, istasyonumuzda kullandığımız Gilbarco Horizon markalı pompalar Ağrı ilinde ilk kez kullanılmıştır diyerek açıklamalarında şu bilgilere yer verdi.

  5 Kasım’da yenilenerek hizmete açılan akaryakıt istasyonumuzda Gilberco Horizon marka pompalar Ağrı ilinde ilk kez kullanılmış olup, hizmete sunulmuştur. Kalitesi herkes tarafından bilinen Gilbarco Horizon markalı pompaların Ağrı ilinde ilk defa bizim istasyonumuzda kullanılması bizi oldukça gururlandırmakta. Bu pompaların bizim istasyonumuzda çalışırken performansını gören diğer istasyonların da bu pompaları tercih etmeye başlayacaklarını söyleyebilirim.
 
 Büyük bir özveri ile organize ettiğimiz açılışımıza,  Ağrı Valisi Musa Işın, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Saim Alpaslan, İl Müftüsü İbrahim Gemici, İl özel idare Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, Muhtarlar, Dernek Başkanı Mehmet Demir, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaettin Aslan, Petrol Ofisi Erzurum Yatırım Bölge Müdürü Ersin Sezer, Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı  Celal Kaya’nın yanı sıra çok sayıda  davetli katıldı. Konuşmaların ardından gerçekleştirilen kurdele kesimi ile istasyonumuzun açılışını gerçekleştirdik. Bu yoğun ilgi bizi oldukça memnun etmiştir dedi.
Bir Trabzon firması olan ve Tora Petrol’le gerçekleştirilen işbirliği doğrultusunda istasyonun yapımını gerçekleştiren Mepser Akaryakıt’ın yetkilisi Arash SETAREH de istasyonda yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi:
Bu istasyonda Mepser olarak, akaryakıt tesisatı     ( Upp Marka ) elektrik tesisatı elektrik pano imalatı ve montajı, kanopi ve tonoz imalatı, pompa temini ve tesisi, yıkama sundurması yapımı, yıkama makinası ve yıkama ekipmanların yapımı, fiber ızgaraların temini ve saha betonu yapımını gerçekleştirdik. Biz aynı zamanda Tora petrol’ün bayisi olduğumuzdan istasyonda kullandığımız tüm ekipmanlar Tora Petrol’ün ürünleridir dedi.

 

Bu haber 5951 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.