Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

II. Dönem III. GO Bayi Konseyi İstanbul’da toplandı

Güncelleme :24.12.2016

 Türkiye akaryakıt sektörünün fark yaratan markası GO’nun, bayi temsilcileri ile bir araya geldiği geleneksel Bayi Konseyleri’nin ikinci dönemdeki üçüncü toplantısı, İstanbul’da gerçekleştirildi. GO bayilerini temsilen 9 delegenin katıldığı toplantıda, küresel ve ulusal pazar ve genel ekonomik gelişmeler de ele alındı

Akaryakıtın dinamik markası GO’nun sektöre getirdiği yenilikler arasında yer alan GO Bayi Konseyi, 21 Aralık 2017 tarihinde İpragaz CEO’su Selim Şiper’in yanı sıra GO Satış Müdürü Hakan Çelik ve GO Yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşti.  GO bayilerini temsil eden 9 delegenin hazır bulunduğu toplantıya, İpragaz’ın Mali İşler’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nuri Büyükmirza ise ilk kez katıldı.

Ortaköy’deki Radisson Blu Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen toplantıda konuşan İpragaz CEO’su Selim Şiper, GO’nun kısa sürede yakaladığı başarıda bayilerinin katkısına vurgu yaptı. Selim Şiper, “Türkiye’de bayi düzenini en çok özümseyen ve önemseyen markalardan biri de hiç şüphesiz İpragaz’dır. İpragaz’da 55 yıldır düzenlediğimiz her toplantının ilk maddesi, çıktığımız her yolculuğun ilk adımı hep bayilerimiz olmuştur ve böyle olmaya devam edecektir. GO da nicelikten ziyade niteliğin önde olduğu, bayileri ile büyüdüğü bir yola çıktı. Bu yolculukta bugün gelinen başarılı noktada,  en büyük katkıyı bayilerimiz yapmaktadır” dedi.

GO’nun Türkiye akaryakıt sektöründe 2013 yılında başladığı bu yolculuğunda, kısa sürede çok önemli başarılara imza attığına değinen GO Satış Müdürü Hakan Çelik de, “GO, özgün özellikleri, üstün nitelikli ürünleri ile olduğu gibi yüksek standartları, kaliteli ve adil hizmet yaklaşımı ile de sektöründe öne çıktı. GO dinamik yapısı ile akaryakıt sektöründe birçok alanda fark yarattı, hareketlilik getirdi. Bugün GO istasyonları, Türkiye akaryakıt piyasasının en iyi iş yapan istasyonları arasında. Nispeten yeni bir marka olarak lider olduğumuz iller var. Yoğun bir sadakat programı kullanımı, dolayısıyla yüksek oranda bir sadık müşteri kitlemiz var. Elde ettiğimiz bu başarı, bayilerimizle el ele vermişliğimizin, adeta bütünleşmemizin bir eseridir” şeklinde konuştu.

‘Akaryakıt piyasasındaki gelişmeler’, ‘Dünya ve Türkiye ekonomisi, piyasalar’, ‘Önceki konseyde alınan kararlar ve sonuçlarının değerlendirmesi’, ‘Pazarlama süreçleri’ ve ‘Mühendislik süreçleri’ başlıklarının ele alındığı ikinci dönemin üçüncü GO Bayi Konseyi, gelişime açık alanların belirlendiği ‘Ben Olsaydım’ isimli serbest forum ile sona erdi.

Bu haber 3037 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.