Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

ADR’li TRACO Tankeri Petroleum Fuarında tam not aldı

Güncelleme :07.04.2017

MLB Grup şirketlerinden Traco  tarafından üretilen ve Petroleum fuarında ilk defa tanıtılan yeni ADR’li aliminyum tankerin özel tasarımıyla  daha fazla yakıt taşıması, uzaktan izlenebilen güvenlik sistemleri ile öne çıkmakta.

TRACO: Yakıt Lojistiği ve Tanker

Petroleum  fuarında ilk defa görücüye çıkan MLB Grup şirketlerinden Traco  tarafından üretilen yeni ADR’Lİ alüminyum  Tanker treyleri de sektör  temsilcilerinden tam not aldı.
Traco,  18000 m2lik üretim tesislerinde yenilikçi teknolojiler üretirken, ürün gamında yer altı,yer üstü tankları, ADR'li kamyonüstü tankerleri ve ADR’li tanker treyleri yer alıyor.
Fuar sırasında sunumu yapılan Traco Tanker treyler patentli özel tasarımıyla daha fazla yakıt taşıması, uzaktan izlenebilen guvenlik sistemleri ile öne çıkıyor.

Traco Tank&Treyler San. Tic. A.Ş. Genel Müdür Sn. Ahmet Erdem
fuar hakkındaki görüşlerini açıkladı;

Petroleum istanbul hakkında görüşleriniz nelerdir?


Her ne kadar Traco olarak fuara ilk katılımımız olsada MLB group şirketleri olarak baktığımızda Petroleum İstanbul'da yıllardır varız. Sektöre hizmet veren  akaryakıt ve lpg dağıtım şirketlerinin, ekipman üreticlerinin hizmet sağlayıcıların ve müşterileri bir araya getirip aramızdaki ticaret, iletişim ve dostluğu pekiştirmek , yeni ürünleri geliştirmeleri sektöre tanıtmak anlamında bu organizasyonun çok ciddi rol oynadığını düşünüyoruz.
Diğer taraftan sadece yurtiçi değil uluslar arası ticarete de  ciddi katkılarının olduğunu görüyoruz. Her fuar bizim için yeni bir heyecan. Bu heyecan bize ekstra bir enerji veriyor. Bu pozitif enerji ile ülkemize ve sektörümüze daha faydalı olmak için daha çok çalışma fırsatı buluyoruz.
Petroleum fuarının sadece enerji sektörüyle kısıtlı kalmayıp önemli çekici firmalarının da katılımıyla  farklı bir sinerji yaratılabileceğini düşünüyoruz.

Fuarın  şirketinize neler kattığını düşünüyorsunuz?

Akaryakıt tankerleri üretimine yeni başlayan bir firma olarak  ürünlerimizi sergileme ve tanıtma fırısatı bulduk. Marka bilinirliğimiz açısından çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Ürünlerimizde teknoloji ve güvenlik  anlamında bir fark yaratmaya çalıştık. Dolap kapaklarının, dolum vanalarının ve menhol kapaklarının açıldığını tablet üzerinden görme imkanı sunuyoruz. Böyle bir ürün üzerinde teknolojik anlamda fark yaratmamız fuarda çok ilgi gördü. Sektörün ihtiyacı olan bir ürünü ortaya koymak bizleri çok mutlu etti.

Firmanız hangi ürün ve alanda faaliyet gösteriyor?

Traco Tank Treyler akaryakıt ve LPG depolama çözümleri ile akaryakıt lojistik sektöründe ADR standartlarında alüminyumdan imal edilmiş olan araç üstü tanker ve treyler tanker üretiminde faaliyet göstermektedir.

 

 

Bu haber 4030 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.