Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Petroleum Fuarı’na ilk defa katılan SİS, akaryakıt sektörünün güvenilir çözüm ortağıdır

Güncelleme :18.04.2017

Kurulalı henüz 3 yıl gibi kısa bir süre olmasına rağmen akaryakıt sektörüne yönelik sunduğu çözümlerle hızla büyümesini devam ettiren SİS İstasyon Teknolojileri, 30 Mart- 02 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Petroleum İstanbul Fuarı’nda çözümlerini sektöre tanıttı.
 

Petroleum İstanbul Fuarı’na ilk defa katıldıklarını belirten Sis İstasyon Teknolojileri Satış ve Proje Müdürü Alican Şengönül, çalışmaları hakkında gazetemize açıklama yaptı:
 Sis İstasyon Teknolojileri olarak kuruluşumuzun ardından 3.senemize girdik, geçirdiğimiz 3 sene boyunca amacımız akaryakıt sektörüne Sis markasını güvenilir çözüm ortağı olarak  tanınır ve tercih edilir hale getirmekti.
 Şuanda geldiğimiz noktada akaryakıt sektöründe tüm ana oyunculara faydalı ve fark yaratan çözümler sunduğumuzu ve akredite edilmiş tercih edilen firma olarak hedefimize ulaştığımızı söyleyebilirim.
 Hedefimize ulaştık derken markamız istediğimiz noktaya geldikçe hedeflerimizi daha yükselterek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
 Örneğin 2016 yılında Sis olarak petrol şirketlerine hizmet verebilmek için gereken akreditasyon sistemini online sistem üzerinden takip edilebilir şekilde geliştirdik artık tüm tedarikçilerimizi, yetkili servislerimizi ve kendi iç personelimizi sistemimiz üzerinden takip etmekteyiz.
 Bunlara ek olarak Sektörde hizmet veren ve yeni başlayacak olan tüm firmaların kullanımına açacağımız taslak prosedürleri, yasal zorunlulukları, örnek formları bulabilecekleri ücretsiz bilgi portalını da bu sene içerisinde yayınlamayı planlıyoruz.
 Wikipedia gibi çalışacak olan sistemde firmalar gerekli mevzuattan tutun  çalışma yöntem bildirimlerine kadar bir çok taslak döküman örneğine prosedürlere ve formlara ulaşabilecekler ve sistem dışarıdan geliştirmeye açık olacağından sürekli güncel kalacak.
 Sis İstasyon Teknolojileri olarak bildiğiniz gibi otomasyon dışında kalan çözümler de sunmaktayız kısaca bilgi vermek istiyorum.
 - Mobil İstasyonlar konusunda lider firmayız özellikle SİS KONTEYNER İSTASYON modüler çözüm olarak teknolojinin geldiği en son nokta diyebiliriz.
Mobil sistemler şantiye halindeki istasyonlara ve toptan yakıt alımı yapan yerlerde kullanıma uygun, inşaat gerektirmediğinden şantiyedeki yeri değiştirilebilir olduğundan çok avantajlılar.
 Fuarda sunduğumuz sistem çevre ve güvenlik konularındaki hassasiyetimizi göstermeye yetmiştir diye umuyorum.
 
Çevre konusuna değinecek olursak geldiğimiz yüzyılda karbon bazlı yakıtların dünyayı getirdiği durum belli, çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakmak için hiç olmazsa biraz katkımız olmalı Sis olarak RSK vakfı ile ortak projeler yapmaktayız.
 Toprak kirliliğinin tespiti, gerekli  ani müdahaleler ve temizliği konusunda uzman olarak çalışmaktalar ve uluslararası seviyede raporlar hazırlamaktalar.
 Vakıf, kar amacı olmayan İngiltere merkezli konusunda dünya lideri, Sis olarak bizim ofisimizi kullanmaktalar müşterilerimiz ile tanıştırıyoruz ve hiç olmazsa dünyaya ve çocuklarımıza olan görevimi yaparak kendimi rahatlatmaya çalışıyorum.
 Herkesin bu konudaki hassasiyetin farkında olması gerekir, en ucuz çözüm olarak alınıp tam ve düzgün yapılmayan işlemler çok ciddi problemler yaratmakta. İnsanların sağlığı ile oynamaya hiç birimizin hakkı yok.
 Yukarıdaki konular dışında akaryakıt tanklarında SİSTEMETİK kalibrasyon ( uzaktan yazılımsal) ve LAZER KALİBRASYON HİZMETİ ( sahada ) vermekte OPW KPS AKARYAKIT tesisatlarının ve CEMO mini tankların Türkiye distribütörü konumundayız.


 

 

Bu haber 4325 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.