Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Tora, Petroleum Fuarı’nda gücünü bir kez daha ortaya koydu

Güncelleme :18.04.2017

Petroleum Fuarı’nda birçok yeniliğini tanıtan ve mühendislik hizmetleri alanındaki çalışmalarını sektörle paylaşan Tora Petrol’ün standı 4 gün boyunca ziyaretçi akınına uğradı.


 

Akaryakıt sektörüne yönelik sunduğu ürünleri ve mühendislik çalışmalarını 30 Mart- 02 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Petroleum İstanbul Fuarı’nda tanıtan Tora Petrol’ün başarılı çalışmaları fuara katılan ve fuar süresince akaryakıt sektöründen gelen birçok yetkili tarafından bir kez daha takdir gördü. Fuar süresince Tora petrol’ün standını ziyaret eden akaryakıt sektörünün yetkilileri Tora’nın yenilikleri ve çalışmaları hakkında ilk ağızdan bilgi alma imkanı buldu. Yoğun geçen ve bilinçli bir kitle tarafından ziyaret edilen Petroleum Fuarı’nda Tora Petrol standı da yoğun ilgi gören stantlardan birisi oldu. Önceki fuarlarda olduğu gibi bu yılki fuarda da geleneksel kokteyl partisi veren Tora Petrol, bu sayede sektörün birçok yetkilisini standında ağırlayarak hoş bir vakit geçirmelerini sağladı.


Tora Petrol’ün standında fuar boyunca Akaryakıt, LPG-CNG pompaları, Mühendislik, Danışmanlık, AR-GE çalışmaları, akaryakıt istasyon altyapısı, inşaat, tesisat, pompa, dalgıç, LED aydınlatma, hava su saati, mekanik, dispenser, elektrik ve akaryakıt otomasyon ile ilgili çalışmalar, fırçalı/ fırçasız otomatik araç yıkama sistemleri, tank temizliği, elektrik tesisatı ve kontrollü topraklama ölçümleri, saha ve altyapı kontrol işlerini kapsayan koruyucu periyodik bakım ve inceleme işlerinin yanı sıra gaz detektör sistemleri montajı ve kalibrasyon işleri alanlarında birçok çalışmayı ve birçok yenilik tanıtıldı.


Tora Petrol’ün kurucuları ve üst yönetimi petrol arama da dahi, akaryakıt sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş mühendislerden oluşmakta, sektörde en fazla uzman mühendis istihdam eden firma konumundadır.


  İlklerin öncüsü olan Tora, akaryakıt servis sektöründe koruyucu bakım programını tasarlamış, ilk uygulamasını başlatmış ve bu önemli hizmeti sektöre kazandırmıştır. Koruyucu bakım programını eş zamanlı olarak dünyada ilk olarak uygulayan “Uzaktan Riskli Ortam Monitörleri” projesini de 10 yıla aşkın süredir ülkemizde başarı ile sürdürmektedir.


 

Bu haber 3793 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Scania Servislerine Kadın Eli Değiyor... 26.11.2021
Motul Motosiklet Yarışlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor... 26.11.2021
Petrol Ofisi’nin Covid-19 ile Mücadeleye Verdiği Destek Felis Ödülü aldı... 26.11.2021
Ford Otosan’dan hafif mobilite çözümleri sunan yeni girişim: “Rakun”... 26.11.2021
Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi’nin STAR HACK hackathonu için başvurular devam ediyor... 26.11.2021
Schneider Electric, Fortune’un her yıl yayınlanan Dünyayı Değiştiren Şirketler Listesine dahil edildi... 26.11.2021
SEDAŞ, İKİGAİ projesiyle müşteri memnuniyetini artırıyor... 26.11.2021
ÇEVKO Kazakistan'a Yeşil Enerji İçin Know-How İhraç Edecek... 26.11.2021
Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ Almaya Hak Kazandı... 26.11.2021
TPAO açıkladı! Türkali-2 kuyusunda akış testi tamamlandı... 26.11.2021
Bakan Dönmez açıkladı! Kapatılan kuyudan petrol fışkırdı... 26.11.2021
Sustainable Bus Award’da Seyahat Otobüsü kategorisinde MAN Lion’s Coach ‘Sustainable Bus of the Year 2022’ seçildi... 26.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.