Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Orpak’ı Gilbarco satın aldı

Güncelleme :18.05.2017

Orpak’ı satın alan Gilbarco, Yüksek Büyüme Piyasaları Portföyünü Genişletiyor


 

Gilbarco Veeder-Root, kapanışa ilişkin alışılmış şartlara tabi olan Orpak Systems Limited'i satın almak için kesin bir anlaşma imzaladı.

Merkezi İsrail'in Bnei Brak kentinde bulunan Orpak, petrol şirketleri ve ticari filolar için kapsamlı teknoloji çözümleri sunmaktadır.
 
Orpak, yirmi beş yılı aşkın tecrübeye ve gelişmekte olan piyasalardaki farklı müşteri ihtiyaçlarına başarılı bir yenilik ve adaptasyona ilişkin küresel bir geçmişe sahiptir. Orpak, kombine şirketin perakende ve ticari yakıt ikmali işlemleri için en yenilikçi ve en kapsamlı sistem paketini sunmasına izin verecek şekilde Gilbarco Veeder-Root'un perakende ve ticari yakıt faaliyetleriyle güçlerini birleştiriyor.

Satın alma, Gilbarco'nun yüksek büyüme pazarlarındaki varlığını genişletme ve Orpak'ın teknolojilerini istasyon ve filo yönetim sistemlerini otomatikleştirmeye göre artırma taahhüdünde bulundu. "Orpak gelecekteki büyüme motorumuzun önemli bir parçasıdır.


Orpak ekibi Gilbarco Veeder-Root ailesine değerli uzmanlık getiriyor, bu da teknolojideki ilerlemeleri hızlandırmamızı sağlıyor "diyen Gilbarco Veeder-Root Başkanı Martin Gafinowitz,  "Ayrıca, çok yetenekli iştirakçi ekipleri, kaliteli bir operasyon ve güçlü bir müşteri portföyü sunarak hizmet vermeyi umuyoruz" dedi.

Orpak Başkanı ve CEO'su Shay Bakfan
, "Gilbarco yıllardır önemli bir Orpak ortağı oldu. Bu birleşme, Orpak için bir adım ve Gilbarco Veeder-Root aracılığıyla erişimimizi arttırmak için mükemmel bir fırsat ve benzersiz değerimizi daha fazla pazara getiriyor "dedi.

Gafinowitz şunları ekledi: "Orpak, Gilbarco Veeder-Root'un teknoloji lideri konumunu güçlendirmesine yardımcı oluyor. Amacımıza ulaşmamıza yardımcı olması için Shay ve Orpak liderlik ekibi ile yakından çalışmak için sabırsızlanıyoruz. "

Orpak, Orpak adını koruyacak olan yeni bir bölükte Gilbarco'nun örgütünün bir parçası olacak. Bölüm İsrail'deki mevcut tesisinden ve dünyadaki iştiraklerden faaliyete devam edecektir.

GILBARCO VEEDER-ROOT HAKKINDA


Gilbarco Veeder-Root, perakende ve ticari yakıt ikmal işlemleri için dünya çapındaki teknoloji lideridir. Avludan kolaylık mağazasına ve merkez büroya kadar geniş kapsamlı entegre çözümler yelpazesi sunmaktadır. 150 yılı aşkın bir süredir Gilbarco, uzun vadeli bir ortaklık, uzlaşmaz destek ve güvenilirliği kanıtlayarak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Gilbarco, ABD'deki en iyi 20 marketten 19 kişinin iş hedeflerini desteklemekte ve alt satırları en üst düzeye çıkarmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.gilbarco.com adresini ziyaret edin.

ORPAK SİSTEMLERİ HAKKINDA


Orpak Systems, petrol şirketlerine ve ticari filolarına kapsamlı çözümler sunarak karlılığı artırıyor ve performansı öncüden merkeze kadar optimize ediyor. Şirketin donanımı, yazılımı ve hizmetleri, tek yakıt işlemi, perakende şebeke optimizasyonu veya işletme analizi gibi tüm perakende yakıt ağı ve filo yönetimi değer zincirlerini geliştirmektedir. Orpak, 25 yıllık başarılı ve yenilikçi sicili vardır. Geniş uçtan-uca projelerin hızla devreye sokulmasıyla bilinen alanıyla kanıtlanmış ürünleri, 60 ülkede 35.000'den fazla servis istasyonuna ve 7 milyon araça kurulmuştur. Orpak çözümleri uluslararası yan kuruluşlar ağı ve katma değerli iş ortakları aracılığıyla dağıtılıyor. 

 

Bu haber 4206 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
“Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları” açıklandı... 03.12.2021
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den kamyon modellerinde Aralık ayına özel fırsatlar... 03.12.2021
Çevreci, yenilikçi, genç ve dinamik Milangaz, yenilenen kimliği ile tüketicilerinin karşısında... 03.12.2021
Koç Tora Uşak Bölge Servisini Tanıyalım... 03.12.2021
Rüzgar Enerjisi Başkenti İzmir’de Büyük Buluşma ... 03.12.2021
Karbonsuz ekonomi için ilk adım enerji verimliliğinden geçiyor... 03.12.2021
Türkiye'nin yenilenebilir enerji kapasitesi 2026 sonuna kadar yüzde 53 artacak... 03.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.