Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Orpak’ı Gilbarco satın aldı

Güncelleme :18.05.2017

Orpak’ı satın alan Gilbarco, Yüksek Büyüme Piyasaları Portföyünü Genişletiyor


 

Gilbarco Veeder-Root, kapanışa ilişkin alışılmış şartlara tabi olan Orpak Systems Limited'i satın almak için kesin bir anlaşma imzaladı.

Merkezi İsrail'in Bnei Brak kentinde bulunan Orpak, petrol şirketleri ve ticari filolar için kapsamlı teknoloji çözümleri sunmaktadır.
 
Orpak, yirmi beş yılı aşkın tecrübeye ve gelişmekte olan piyasalardaki farklı müşteri ihtiyaçlarına başarılı bir yenilik ve adaptasyona ilişkin küresel bir geçmişe sahiptir. Orpak, kombine şirketin perakende ve ticari yakıt ikmali işlemleri için en yenilikçi ve en kapsamlı sistem paketini sunmasına izin verecek şekilde Gilbarco Veeder-Root'un perakende ve ticari yakıt faaliyetleriyle güçlerini birleştiriyor.

Satın alma, Gilbarco'nun yüksek büyüme pazarlarındaki varlığını genişletme ve Orpak'ın teknolojilerini istasyon ve filo yönetim sistemlerini otomatikleştirmeye göre artırma taahhüdünde bulundu. "Orpak gelecekteki büyüme motorumuzun önemli bir parçasıdır.


Orpak ekibi Gilbarco Veeder-Root ailesine değerli uzmanlık getiriyor, bu da teknolojideki ilerlemeleri hızlandırmamızı sağlıyor "diyen Gilbarco Veeder-Root Başkanı Martin Gafinowitz,  "Ayrıca, çok yetenekli iştirakçi ekipleri, kaliteli bir operasyon ve güçlü bir müşteri portföyü sunarak hizmet vermeyi umuyoruz" dedi.

Orpak Başkanı ve CEO'su Shay Bakfan
, "Gilbarco yıllardır önemli bir Orpak ortağı oldu. Bu birleşme, Orpak için bir adım ve Gilbarco Veeder-Root aracılığıyla erişimimizi arttırmak için mükemmel bir fırsat ve benzersiz değerimizi daha fazla pazara getiriyor "dedi.

Gafinowitz şunları ekledi: "Orpak, Gilbarco Veeder-Root'un teknoloji lideri konumunu güçlendirmesine yardımcı oluyor. Amacımıza ulaşmamıza yardımcı olması için Shay ve Orpak liderlik ekibi ile yakından çalışmak için sabırsızlanıyoruz. "

Orpak, Orpak adını koruyacak olan yeni bir bölükte Gilbarco'nun örgütünün bir parçası olacak. Bölüm İsrail'deki mevcut tesisinden ve dünyadaki iştiraklerden faaliyete devam edecektir.

GILBARCO VEEDER-ROOT HAKKINDA


Gilbarco Veeder-Root, perakende ve ticari yakıt ikmal işlemleri için dünya çapındaki teknoloji lideridir. Avludan kolaylık mağazasına ve merkez büroya kadar geniş kapsamlı entegre çözümler yelpazesi sunmaktadır. 150 yılı aşkın bir süredir Gilbarco, uzun vadeli bir ortaklık, uzlaşmaz destek ve güvenilirliği kanıtlayarak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Gilbarco, ABD'deki en iyi 20 marketten 19 kişinin iş hedeflerini desteklemekte ve alt satırları en üst düzeye çıkarmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.gilbarco.com adresini ziyaret edin.

ORPAK SİSTEMLERİ HAKKINDA


Orpak Systems, petrol şirketlerine ve ticari filolarına kapsamlı çözümler sunarak karlılığı artırıyor ve performansı öncüden merkeze kadar optimize ediyor. Şirketin donanımı, yazılımı ve hizmetleri, tek yakıt işlemi, perakende şebeke optimizasyonu veya işletme analizi gibi tüm perakende yakıt ağı ve filo yönetimi değer zincirlerini geliştirmektedir. Orpak, 25 yıllık başarılı ve yenilikçi sicili vardır. Geniş uçtan-uca projelerin hızla devreye sokulmasıyla bilinen alanıyla kanıtlanmış ürünleri, 60 ülkede 35.000'den fazla servis istasyonuna ve 7 milyon araça kurulmuştur. Orpak çözümleri uluslararası yan kuruluşlar ağı ve katma değerli iş ortakları aracılığıyla dağıtılıyor. 

 

Bu haber 3686 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Pirelli’den Lastiklerinizi Soğuk Havalara Hazırlamak İçin Öneriler... 01.12.2020
MEPSAN MARWIZ Otomasyon Sistemi, OPET Ultramarket’lerde!... 01.12.2020
'Otomotiv şehri' Sakarya'da 5,4 milyar liralık yeni yatırım teşvik edilecek... 01.12.2020
IVECO Otomotiv’de S-WAY teslimatları hız kesmiyor... 01.12.2020
Araç Değer Kaybı Tazminatı Konusunda TÜSED'den Uyarı!... 01.12.2020
Mercedes-Benz eActros ve Mercedes-Benz GenH2 Kamyon, 2021 Kamyon İnovasyon Ödülü’nü kazandı... 01.12.2020
Enerya: Konyalılar doğal gaz kullanarak yılda 3 bin 95 lira tasarruf edebilir... 01.12.2020
Yenilenebilir enerji teşvikinden yararlanma telaşı yatırımlarda rekor getirdi... 01.12.2020
Hidrojen yakıtlı Toyota Mirai'nin 2. nesli tanıtıldı... 01.12.2020
Total, EV Fluids ürün gamıyla elektrikli araç sıvılarında da öncü... 01.12.2020
Maxima, Akdeniz'den Ege'ye uzanan rotada test edildi... 01.12.2020
Enerji ithalatı faturası ekimde yüzde 37,2 azaldı... 01.12.2020
Eurasia Airshow 2020 bu yıl online yapılacak... 01.12.2020
Ekonomik reformlar cari açığı azaltacak enerji yatırımları için fırsat oluşturacak... 01.12.2020

 


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.