Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil büyümeye tüm hızıyla devam ediyor

Güncelleme :14.08.2017

İstasyon yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kadoil, Şanlıurfa’da açılışını gerçekleştirdiği yeni bayisi Beşer Petrol’ ile bayi sayısını bölgede 46, Şanlıurfa’da ise 16 ya yükseltti.  
 

Kadoil’in ülke genelinde yaptığı yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Kadoil, bu başarısını Şanlıurfa’da açılışını gerçekleştirdiği yeni bayisi Beşer Petrol’ ile sürdürüyor.


Kadoil Beşer Petrol ile bayi sayısını bölgede 46, Şanlıurfa’da ise 16 ya yükseltti.

 
Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu’nun katıldığı açılış törenine Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe, Viranşehir İlçesi Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekimi İlhan Erkan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı Müdürü Mehmet Özbilek’in yanı sıra, sivil toplum kuruluşları başkanları ve bölge muhtarları ile çok sayıda vatandaş katıldı.


CEYLANPINAR KAYMAKAMI AHMET KARTEPE “ TEMENNİMİZ İSTİHDAMIN DEVAMI”


Açılış töreninde bir konuşma yapan Ceylanpınar Kaymakamı ve Viranşehir Kaymakam Vekili Ahmet Karatepe: ilçemizde istihdam adına atılan adımlarda yatırımcı ve işletmecilerin yanında olmak bizleri çok mutlu ediyor.  Temenimiz her sektörde istihdamın devamlılığının sağlanmasıdır. Şanlıurfa ekonomisine katkı sağlayacak bu istasyonu bizlere kazandırdığı için İbrahim Direk’e ayrıca teşekkür ederim dedi.


KADOOĞLU HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI TARKAN KADOOĞLU “AİLEMİZİN YENİ ÜYELERİ İLE GÜÇLENİYORUZ”


Kadoil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ise “Bu güzel günde açlışını gerçekleştirdiğimiz, ailemizin yeni üyesi  Beşer Petrol’e aramıza hoş geldin diyor, işletmemize bol ve helal kazançlar diliyorum. İstasyonumuz hayırlı, uğurlu olsun” dedi.


Beşer Petrol yetkilisi ve iş adamı İbrahim Direk; 
Viranşehir'de açılan her yeni iş yerinin ekonomiye katkı sağladığını ve ilçede istihdamı artırdığını ifade ederek, istasyon açılışında kendilerini yalnız bırakmayan başta İlçe Kaymakamı Ahmet Karatepe ve Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu olmak üzere  tüm katılımcılara teşekkür etti.

 
Teşekkür konuşmalarından sonra açılış kurdelesi davetlilerle hep beraber kesildi. İstasyonda gün boyu açılışa özel kampanyalar düzenlendi ve gelen konuklara ikramlarda bulunuldu.

Bu haber 2494 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.