Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan , Stawiz Plus İle Müşterilerine Yepyeni Bir Teknoloji Sunuyor!

Güncelleme :21.09.2017

Mepsan, Stawiz plus’ı  eylül ayında 2 gün boyunca  bütün Mepsan yetkili servis teknik uzmanlarına  anlattı
 

Mepsan, yenilenen otomasyon teknolojisi Stawiz plus’ı  eylül ayı içinde gerçekleştirdiği 2 gün süren eğitimle tüm Mepsan yetkili servis teknik uzmanlarına  anlattı.
55 teknik uzmanın katıldığı eğitimde, Mepsan Satış Sonrası Hizmetler Destek ekibi tarafından , katılımcılara USC Plus ve Stawiz Plus teknolojisi , müşterilere sağlayacağı iş ve kullanım faydaları, Seç ve diğer işlemler ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.
Yeni Stawiz plus hakkında bilgi veren Mepsan Tekonoloji ve Otomasyon Müdürü Oytun Tozar “Stawiz Plus  kullanıcı dostu ve kişiselleştirilebilir arayüzü ile firmalara ve yetkili kullanıcılarına bir çok avantaj sağlıyor. Yazılım ekibimiz Stawiz plus’ı geliştirirken  gerek başka gerek Mepsan marka olsun tüm otomasyon yazılımlarında yaşanan sahadan alınan  geri dönüşleri değerlendirerek  ihtiyaçların ötesinde  bir teknolojiye imza attı.
Özellikle filtreleme alanında Uygulama genelinde çektiği her sorgu için filtreler yaratıp bunları kaydedebilmesine olanak sağlayıp tekrar ihtiyaç duyduğunda yeniden düzenlemesine gerek kalmadan kullanmasını sağlaması efektif zaman yönetimi konusunda da kullanıcılara pozitif fayda sunmakta. Stawiz Plus’ın Avantajlarını detaylandırmak istersek  her sayfada ve her parçada bulunan uygulama içi dokümantasyonu sayesinde kullanım hakkında gerekli tüm bilgiyi ayrı bir dokümantasyona ihtiyaç duymadan sunabilir. Grafik raporlar listelere göre daha görsel bir sunum sağlar.
Stawiz plus’ta müşteri bir distribütör gibi düşünülüp müşteri altında birden fazla filo, filo altında araç grupları, araç grupları altında araçlar tanımlanabilir. Bu yapı  bir müşteriye yapılan indirimin alt seviyelere dağıtılmasını mümkün kılar. Ayrıca müşteriler başka bir müşteri getirdikleri için o müşterinin komisyonundan pay alacak şekilde tanımlanabilir.
Stawiz plus’ta ödeme şekli (ön ödeme/sonradan ödeme/sadakat) müşteri bazında değil araç üzerindeki tag bazında tanımlanır. Bu durum bir müşterinin farklı ödeme şekilleriyle çalışabilmesini, hatta müşterinin bir aracına bile farklı ödeme şekillerinde birden fazla tag takılmasına imkan sağlar.”diye belirtti.

Eğitimde konuşmacı olan  Satış Sonrası Hizmetler Birimi Teknik Uzmanlarından Yalçın Genç  ise “ Stawiz Plus’ta kodlama altyapısında katmanlı yapı kullanılması performans ve güvenlik olarak avantaj sağlar. Saldırılara karşı güncel tehditler incelenerek gerekli tedbirler alınır ve saldırı sırasında bir katman aşılsa bile diğer katmandaki tedbirler daha derine nüfuz edilmesini engeller. Stawiz plus günlük çalışma ve raporlama işlemlerini iki farklı veri tabanı sunucusundan almaya olanak sağlar.Bu yapının avantajı yoğun işlem gerektiren raporlar çekildiğinde dahi  normal kullanımın performansının etkilenmesinin engellenmesidir. Yani en yüklü raporlar çekilirken bile uygulama normal işlemine hiçbir yavaşlama olmadan devam eder.
Stawiz Plus esnek altyapısı sayesinde ileride çıkabilecek ihtiyaçların karşılanması için yeni yazılım geliştirmelerine açık bir platform olarak  hazırlandı.”şeklinde ekledi.
Geleceğin istasyon teknolojilerini geliştirmek için uzman Arge mühendisleri ve teknik ekipleriyle  çalışan Mepsan , Stawiz plus ile  enerji sektöründe güçlü bir adım daha attı.”

Bu haber 2903 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Pirelli’den Lastiklerinizi Soğuk Havalara Hazırlamak İçin Öneriler... 01.12.2020
MEPSAN MARWIZ Otomasyon Sistemi, OPET Ultramarket’lerde!... 01.12.2020
'Otomotiv şehri' Sakarya'da 5,4 milyar liralık yeni yatırım teşvik edilecek... 01.12.2020
IVECO Otomotiv’de S-WAY teslimatları hız kesmiyor... 01.12.2020
Araç Değer Kaybı Tazminatı Konusunda TÜSED'den Uyarı!... 01.12.2020
Mercedes-Benz eActros ve Mercedes-Benz GenH2 Kamyon, 2021 Kamyon İnovasyon Ödülü’nü kazandı... 01.12.2020
Enerya: Konyalılar doğal gaz kullanarak yılda 3 bin 95 lira tasarruf edebilir... 01.12.2020
Yenilenebilir enerji teşvikinden yararlanma telaşı yatırımlarda rekor getirdi... 01.12.2020
Hidrojen yakıtlı Toyota Mirai'nin 2. nesli tanıtıldı... 01.12.2020
Total, EV Fluids ürün gamıyla elektrikli araç sıvılarında da öncü... 01.12.2020
Maxima, Akdeniz'den Ege'ye uzanan rotada test edildi... 01.12.2020
Enerji ithalatı faturası ekimde yüzde 37,2 azaldı... 01.12.2020
Eurasia Airshow 2020 bu yıl online yapılacak... 01.12.2020
Ekonomik reformlar cari açığı azaltacak enerji yatırımları için fırsat oluşturacak... 01.12.2020

 


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.