Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil müşteri dostu istasyon ağına yeni bayileri ile gücüne güç katıyor

Güncelleme :21.09.2017

Şehir merkezlerindeki bayi ağını genişletmeye devam eden Kadoil, Gaziantep’deki SMH Petrol ile Müşteri Dostu hizmetleri ile beğeni topluyor.

 

Gaziantep’in şehir merkezi ve gözde semtlerinde yeni istasyonlarını sırasıyla hizmete açan Kadoil verdiği kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile tüketicilerinin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Şehir merkezlerindeki bayi ağını genişletmeye devam eden Kadoil, Gaziantep’deki SMH Petrol ile Müşteri Dostu hizmetleri ile beğeni topluyor. İstasyonunu Gaziantep’in en çok gelişen bölgesi Sancaktepe de faaliyete geçirdi.   

Şehir merkezlerindeki istasyon yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kadoil; başta Gaziantep olmak üzere, Samsun, Adıyaman, Şanlıurfa, Adana ve Konya olmak üzere birçok gözde lokasyonda gücünü hissettiriyor.

Kadoil, kentleşmenin yoğun olduğu, gelişmiş ve gelişmekte olan bölgelerde yatırımlarına hız veren şirket tüketici sayısını gün geçtikçe arttırmanın haklı gururunu yaşıyor. Gaziantep Şehitkamil’deki istasyonu ile hizmet kalitesinin farkını ortaya koyan Kadoil diğer istasyonlarının yer aldığı işlek noktalarda da farkını konuşturuyor.

Kadoil, Gaziantep’deki SMH Petrol ile saha alanı kadar dinlenme ve konaklama bölümlerinin dekorasyonuna da önem verdi. Müşteri dostu seçilen istasyonda gelenlerin her türlü ihtiyaçını karşılayabileceği zengin ürün çeşitliliğine sahip  bir market, hem kadın hemde erkek tuvaletinde yer alan ekstra engelli alanları mevcut. İstasyonda ayrıca birden fazla araç yıkama alanları bulunuyor. Araçlarını yıkayan müşterilerin hizmet aldıkları sırada dinlenebilecekleri, soğuk – sıcak içecek ikramı yapılan bir cafeterya da bulunuyor. Yirmiden fazla kişiye istihdam sağlayan istasyon sahipleri işletmelerinin Kadoil bayrağı altında olmasından duydukları mutluluğu  ifade ettiler. 

 

Bu haber 3490 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Turpak ve Kıvanç Tekstil arasında güçlü işbirliği…... 20.10.2021
Castrol, Çin’den sonra en fazla büyümeyi Türkiye’de gerçekleştirdi... 20.10.2021
TIRTAŞ Uluslararası Nakliyat ASİS Teknolojileri İle Yollara Devam Ediyor... 20.10.2021
Petrol Ofisi ‘Yol Arkadaşım’ projesi ile Baykuş Ödülleri ‘Vizyoner Baykuş’ kategorisinde ödüle layık görüldü…... 20.10.2021
Kadoil 2021’i Tüm Bölge Ekibi ile Değerlendirdi ... 20.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.