Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Alpet & Engelsiz Yaşam Vakfı engelleri kaldırıyor

Güncelleme :28.09.2017

Alpet ile Engelsiz Yaşam Vakfı arasında yapılan anlaşmayla bir yıl  boyunca  Alpet  istasyonlarından alışveriş yapan müşterilerinin ödemelerinden Engelsiz Yaşam Vakfı’na engelli vatandaşların ihtiyaçlarında kullanılmak  üzere belli bir pay aktarılacak…

 

Engelsiz Yaşam Vakfı ile Alpet akaryakıt istasyonları arasında yapılan anlaşma ile “Alpet & Engelsiz Yaşam Vakfı Engelleri Kaldırıyor”  sloganıyla gerçekleşecek projeyle bir yıl süresince Alpet  istasyonlarından alışveriş yapan müşterilerinin ödemelerinden Engelsiz Yaşam Vakfı’na engelli vatandaşlar ihtiyaçlarında kullanılmak  üzere belli bir pay aktarılacak…

Bu nedenle Tophane’deki Alpet akaryakıt istasyonunda düzenlenen proje lansman toplantısına ünlü sanatçıların da geldiği kalabalık bir davetli grubu katıldı. Aralarında Behzat Uygur, Selçuk Ural,Kamuran Akkor, Yalçın Menteş, Ekin, 1.Sinema Güzeli Yarışması kraliçesi Dilara Gülsün Meydancı, Survivor  2017 Finalisti Burçak Tuncer ve  Hababam Sınıfı filminin oyuncuları Ahmet Arıman(Hayta İsmail), Tuncay Akça(Bacaksız), Ercan Gezmiş(Postal Rıza), Bülent Onaran(Palamut Recep), Necati Demirel(Hırsız), Ergun Sözen(Boncuk), Baki Avcı, Dinçay Çetindamar, Fazıl Ender Uzun ve Teoman Ayık destek verdiler.

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Holding CEO’su Sait Kayahan, Alpet Genel Müdürü Ali Murat Yeşilyurt, Alpet yöneticileri ve Engelsiz Yaşam Vakfı başkanı Atilla Kaplakarslan’ın da katıldığı toplantıda konuşma yapan Vakkas Altınbaş “Bu projeye bizler kadar alışveriş yapan vatandaşlarımızı da bir şekilde dahil ettik. Onlar alışveriş yaparken bizlerde yapılan alışveriş ödemelerinin bir bölümünü engellilerin sıkıntılarını bir nebze de olsa ortadan kaldırmak için katkı yapmış olacağız. Bundan sonra da sosyal sorumluluk projelerimiz ve müşteriler için sürpriz avantajlarını devam edecektir. ” dedi.  
Engelsiz Yaşam Vakfı kurucu ve yönetim kurulu üyeleri Av. Edip Önder, Yavuz Toraman ve Arif Işık’ın da katıldığı davette Vakıf Başkanı Atilla Kaplakarslan ise “Engelli olan her canlının yardımına koşmak bizim görevimiz. Elimizden geldiğince bütçemiz dahilinde yıl içinde pek çok kişiye yardım ediyoruz. Tekerlekli sandalyeden sağlık problemlerine kadar çeşitli yardımlar yapıyoruz. Bu sosyal sorumluluk projesi ile de katkıda bulunan Alpet’e engelliler adına çok teşekkür ederiz” dedi.

 

Bu haber 2402 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.