Haber Ekonomi

 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44


Haberler > Ekipman Başlıkları

“Mepsan 8. Türkiye Enerji Zirvesinde Sektör Paydaşlarıyla Bir Araya Geldi!

Güncelleme :18.10.2017

Mepsan, 10-11 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen ve Türkiye enerji piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak kabul edilen 8. Türkiye Enerji Zirvesi’ne sponsor oldu.
 

Dünya’nın en büyük ve en modern üretim tesislerinden birine sahip olarak, 66 ülkeye ihracat yapan ve Türkiye dahil 10 ülkede pazar lideri olan ve global rekabetteki liderliğe oynayan Mepsan, 10-11 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilen ve Türkiye enerji piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak kabul edilen 8. Türkiye Enerji Zirvesi’ne sponsor oldu.
8. Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında düzenlenmiş olan törende, Mepsan’ın vermiş olduğu destek ve katılımlarından dolayı MEPSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bulgurcu’ya   TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız tarafından “Altın Varil” plaketi takdim edildi.
İlk gün TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz’ın yanı sıra tüm sektör paydaşları ile başlayan zirvenin  2. Günü Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun’un yaptığı açılış konuşmalarıyla devam etti.
Enerji sektörünü bir araya getiren organizasyonda sektörün lider firmalarının önde gelen isimleri yer aldı.  Zirve boyunca  ziyaretçiler tarafından Mepsan  standına  gösterilen ilgi yoğundu.

Türkiye enerji piyasalarının beklenti ve gereksinimlerinin tartışıldığı Zirve’de , Mepsan standında sunulan akıllı dolum dirseği ve yakıt kontrol sistemini içine alan emniyetli dolum sistemleri ile Türkiye akaryakıt sektörünün ilk ve tek UHF Pasif Tag teknolojisi ile çalısan, dünya üzerinde 500.000 aracın anlasmalı akaryakıt istasyonlarından güvenli sekilde dolum yapabilmesini saglayan, Stawiz Tasıt Tanıma Sistemlerinin otomasyon dünyasına sundugu yenilikçi çözümler, sektör lider firma yetkilileri tarafından  büyük ilgi gördü.

Her biri yüksek teknolojiyle geliştirilen  yenilikçi yakıt istasyon çözümleri ile istasyonların kazancına kazanç katması hedefleniyor.”

 

Bu haber 2401 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Motul Madeni Yağları Sağladığı Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik İle Araç Sahiplerinin Yanında... 30.05.2020
Koronaya çözüm bulunduğunda ve bugünler bittiğinde, ne olacak?... 30.05.2020
Pirelli'den 4 lastik alana 400 TL’ye varan OPET Yakıt Puan Hediyesi... 30.05.2020
Fatih Sondaj Gemisi Karadeniz'e uğurlandı... 30.05.2020
Enerji sektöründe 11,6 milyon yeni iş imkanı ... 29.05.2020


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.