Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Petronet, sektöre verdiği katkılardan dolayı 8.Türkiye Enerji Zirvesi’nde plaketle ödüllendirildi

Güncelleme :18.10.2017

8. Türkiye Enerji Zirvesi’ne sponsor olan Petronet, sektöre verdiği katkılardan ve hayata geçirdiği sosyal projelerden dolayı ödül aldı. Ödülü Petronet Otomasyon Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Gemici’ye TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız takdim etti.
 

Türkiye enerji piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak 10 -11 Ekim 2017 tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel’de gerçekleştirilen . 8. Türkiye Enerji Zirvesi’ne sponsor olan Petronet, sektöre verdiği katkılardan ve hayata geçirdiği sosyal projelerden dolayı ödül aldı.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) destekleriyle yapılan Zirveye kamu ve özel sektörden en üst düzey isimleri katıldı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kuzey Kıbrıs Tük Cumhuriyeti Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, Özelleştirme İdaresi Başkanı Ahmet Aksu Zirve’ye katılan isimler arasında yer aldı. Yerli ve uluslararası enerji şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, sektörün sivil toplum kuruluşları da gerek konuşmacı gerekse delege bazında Zirve’de temsil edildi.
 
8. Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında, alanında uzman kişilerin konuşmacı olarak katıldığı toplam 23 oturum düzenlendi. Oturumlarda enerji piyasaları tüm yönleriyle masya yatırılarak, yol haritası belirlendi.
 
13. Altın Varil, 3. Altın Tüp Başarı Ödülleri’nin yanı sıra sektöre katkıda bulunan ve sponsor olan firmalara da her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye Enerji Zirvesi kapsamında ödüllendirilerek plaket verildi. Aynı zamanda Akaryakıt, LPG, doğal gaz ve elektrik sektöründe faaliyet gösteren firmaların sosyal sorumluluk uygulamaları konusunda teşvik edilmesini amaçlayan Türkiye Enerji Zirvesi Başarı Ödülleri 10 Ekim gecesi düzenlenen ödül töreninde sahiplerini buldu. Bu doğrultuda akaryakıt sektörüne bu güne kadar büyük katkılarda bulunan, birçok yeniliği sektöre kazandıran Petronet de buluşları ve katkılarından dolayı plaketle ödüllendirildi. Ödülü Petronet Otomasyon Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Gemici’ye TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız takdim etti.


 

 

Bu haber 3007 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Scania Servislerine Kadın Eli Değiyor... 26.11.2021
Motul Motosiklet Yarışlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor... 26.11.2021
Petrol Ofisi’nin Covid-19 ile Mücadeleye Verdiği Destek Felis Ödülü aldı... 26.11.2021
Ford Otosan’dan hafif mobilite çözümleri sunan yeni girişim: “Rakun”... 26.11.2021
Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi’nin STAR HACK hackathonu için başvurular devam ediyor... 26.11.2021
Schneider Electric, Fortune’un her yıl yayınlanan Dünyayı Değiştiren Şirketler Listesine dahil edildi... 26.11.2021
SEDAŞ, İKİGAİ projesiyle müşteri memnuniyetini artırıyor... 26.11.2021
ÇEVKO Kazakistan'a Yeşil Enerji İçin Know-How İhraç Edecek... 26.11.2021
Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ Almaya Hak Kazandı... 26.11.2021
TPAO açıkladı! Türkali-2 kuyusunda akış testi tamamlandı... 26.11.2021
Bakan Dönmez açıkladı! Kapatılan kuyudan petrol fışkırdı... 26.11.2021
Sustainable Bus Award’da Seyahat Otobüsü kategorisinde MAN Lion’s Coach ‘Sustainable Bus of the Year 2022’ seçildi... 26.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.