Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

TORA, 67 Katılımcının UPP Akaryakıt Borulama Eğitim Sertifikalarını Teslim Etti!

Güncelleme :06.11.2017

TORA, SEÇ (Sağlık, Emniyet, Çevre), Kalite ve eğitimleri ön planda tutmasından ve önem vermesinden dolayı kendi bünyesindeki ve bölge servisleri personellerine eğitim ve seminerler düzenleyerek akaryakıt tesisatları borulama uygulamasının sertifikalarını aldırmaktadır.
 

TSE EN 14125 sertifikalı Franklin Fueling UPP akaryakıt tesisatları borulama sistemi eğitim sertifikaları, seminer ve uygulamalı eğitimlerine katılıp sınavlar sonucunda başarılı olanlara verilmiş olup, akaryakıt tesisatlarında UPP marka boruların uygulaması ve Polietilen Sump uygulamaları ile ilgili yetkinliği gösteren belgedir.


TORA, SEÇ (Sağlık, Emniyet, Çevre), Kalite ve eğitimleri ön planda tutmasından ve önem vermesinden dolayı kendi bünyesindeki ve bölge servisleri personellerine eğitim ve seminerler düzenleyerek akaryakıt tesisatları borulama uygulamasının sertifikalarını aldırmaktadır.


     Meslek açısından aldırılmış olan sertifikalardan biri de, genelde sahada uygulaması yapılan akaryakıt tesisatlarında kullanılan HDPE EN 14125 (UPP marka) boru ve Polietilen Sump uygulamaları, kaynakları ve testleri sertifikalarıdır.
UPP marka boru ve Polietilen Sump uygulamaları ile ilgili sertifikalar, 2 (iki) yılda bir düzenlenen seminerlerde eğitimlerinden, sırası ile 8 kalem uygulamasından ve sınavlarında başarılı olan kişilere verilmektedir.

TORA’nın 2017 yılında düzenlemiş olduğu seminerlerde;

Bölge servisleri dâhil üç grup halinde düzenlenmiş olan eğitimlere 81 kişinin katılımını sağlayarak, akaryakıt tesisatları borulama sisteminde kullanılan TSE EN 14125 (UPP marka) boru ve Polietilen Sump uygulamaları sertifikalarını aldırmış olup önümüzdeki yıllarda da organizasyonlarına devam etmesi planlanmaktadır. 2017 Yılında UPP akaryakıt tesisatları borulama sistemi eğitimlerine katılmış olan 67 kişinin sertifikaları sahiplerine gönderilmiş olup, devamında gelecek olan sertifikalar da sahiplerine ulaştırılmaya devam edilecektir.

2017 Sertifika Sahipleri:

Adnan Güzeldere, Ahmet Ali Akyüz, Ahmet Karakuş, Al Gökduman, Altan Avcı, Arif İnce, Atilla Çırak, Aydın Suiçmez, Ayhan Seçil, Barış Şirin, Burhan Şeker, Bayram Kürtünlü, Cüneyt Kütükoğlu, Edip Terzi, Emrullah Göçmen, Ender Taş, Ercan Demircan, Ergün Koç, Ferhat Akbaş, Fevzi Eser, Halil Pür, Halil, Tuğhan Arslan, Hasan Delihasan, Hasan Şengüç, İbrahim Kurnaz, İlker Halis Çelik, İlker Özdemir, İsmail Cin, İsmet Sürmeli, İsmail Şener, Kahraman Mehmet Kurtulmuş, Kenan Deneç, kerim Önen, Köksal Ustaoğlu, Mehmet İris, Metin Uçar, Muhammet Açıkgöz, Muhammet Kadir Kaya, Murat Aslan, Murat Bal, Murat Ural, Musa Altun, Mustafa Mert Çevik, Nihat Akyüz, Nihat Selçuk, Nuri Yıldızhan, Önder Yıldırım, Onur Çayan, Onur Doğan, Osman Elitaş, Özcan Karagül, Ramazan Çiftçi, Sadık Dedeoğlu, Sadi Sedat Özbek, Sebahattin Ergün, Sedat Ağılkapı, Selçuk Ağıtaş, Şaban Yılmaz, Şenel Aygar, Serdar Önen, Suat Söyler, Tahir Coşkun, Tayyar Arslan, Vedat Suakar, Yasin Becerikli, Yurdal Helva, Yücel Türüdü.

Haber Kaynağı; https://goo.gl/tnRfww

 

Bu haber 2900 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Scania Servislerine Kadın Eli Değiyor... 26.11.2021
Motul Motosiklet Yarışlarına Damga Vurmaya Devam Ediyor... 26.11.2021
Petrol Ofisi’nin Covid-19 ile Mücadeleye Verdiği Destek Felis Ödülü aldı... 26.11.2021
Ford Otosan’dan hafif mobilite çözümleri sunan yeni girişim: “Rakun”... 26.11.2021
Mercedes-Benz Otomotiv Küresel IT Çözümleri Merkezi’nin STAR HACK hackathonu için başvurular devam ediyor... 26.11.2021
Schneider Electric, Fortune’un her yıl yayınlanan Dünyayı Değiştiren Şirketler Listesine dahil edildi... 26.11.2021
SEDAŞ, İKİGAİ projesiyle müşteri memnuniyetini artırıyor... 26.11.2021
ÇEVKO Kazakistan'a Yeşil Enerji İçin Know-How İhraç Edecek... 26.11.2021
Limak Enerji Uludağ Elektrik, ‘Sıfır Atık Belgesi’ Almaya Hak Kazandı... 26.11.2021
TPAO açıkladı! Türkali-2 kuyusunda akış testi tamamlandı... 26.11.2021
Bakan Dönmez açıkladı! Kapatılan kuyudan petrol fışkırdı... 26.11.2021
Sustainable Bus Award’da Seyahat Otobüsü kategorisinde MAN Lion’s Coach ‘Sustainable Bus of the Year 2022’ seçildi... 26.11.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.