Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil, Gelişim Akademisi ile Çalışanlarına Değer Katıyor

Güncelleme :13.11.2017

Kadoil, Gelişim Akademisi çatısı altında çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine yönelik düzenlediği eğitimler ile çalışanlarına değer katıyor.
 

Yenilikçi ve inovatif bir anlayışla çalışanlarına kurumsal sorumluluğu sahipleneceği bir ortam yaratan Kadoil, çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim alanlarını doğru tespit ederek kişisel ve mesleki gelişimlerinin sürdürülebilir olması amacıyla Gelişim Akademisi’nde farklı konularda eğitim vermeye devam ediyor.

Kadoil Gelişim Akademisi’nde düzenli olarak verilen eğitimlerle çalışanların kişisel, mesleki ve yönetsel gelişimleri sağlanıyor. Kadoil bu eğitim çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Kadoil Gelişim Akademisi’nde 30 Eylül –  11 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen Zaman ve Stres Yönetimi konulu eğitim ile iş hayatında yaşadıkları zaman sıkıntısı ve stresin üstesinden gelmeleri için çalışanlara gereken çözüm ve teknikler anlatıldı.

 Kadoil Gelişim Akademisi’nde eğlenceli ve öğretici tekniklerle ilerleyen eğitim boyunca tüm çalışanlar zaman sıkıntısı ve stresin üstesinden gelecek faydalı bilgiler edindi. Zamanın etkin kullanımı ve stresle başa çıkmanın tekniklerinin paylaşıldığı eğitimde, tüm çalışanlara iş hayatında zamanlarını nasıl planlı ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ve karşılaştıkları stresin etkisini tanımlamak ile stresin olumsuz etkilerini kontrol altında tutmaya yardımcı olacak faydalı teknikler hakkında bilgi verildi.

Öte yandan, oyunlaştırılmış eğitimler ile keyif alan çalışanlar, eğitimlerini eğlenceli ve akılda daha kalıcı bir şekilde başarıyla sonuçlandırdı.

Geçtiğimiz yıllarda düzenlediği eğitim çalışmalarını 2018 yılında da hız kesmeden sürdürecek olan Kadoil, çalışanlarına her yönden değer katmaya devam edecek.  Çalışanlarının gelişimine önem veren Kadoil; eğitim ve öğrenmenin sürekliliğinin sağlanması adına Gelişim Akademisi çatısı altında önümüzdeki dönemde birçok konuda kişisel, mesleki ve yetkinlik eğitimleriyle yoluna devam edecek.

Kadoil Gelişim Akademisi, çalışanların eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim alanlarını doğru tespit ederek kişisel, mesleki ve yönetsel gelişimlerini sağlamak, bu sayede standartlarına uygun ve akaryakıt sektöründe alanında yetkin, hizmet anlayışı gelişmiş, başarılı ve yenilikçi çalışanlar yetiştiriyor.


 

 

Bu haber 2062 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Danimarkalı rüzgar enerjisi şirketi, Türkiye'de büyümeye olumlu bakıyor... 22.10.2021
KKTC Benzinciler Birliği: K-PET ve AL-PET akaryakıt satışını durdurdu... 22.10.2021
Türkiye Petrolleri ve Koalay.com İş Birliği ile Artık Sigorta İşlemleri TP Mobil Üzerinden Yapılabiliyor... 22.10.2021
Zorlu Enerji, Karadağ’da Elektirikli Araç Şarj İstasyonu Ağı Kuruyor ... 22.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.