Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

GO kalitesi “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” belgesi ile tescillendi

Güncelleme :23.11.2017

Türkiye’nin genç ve yenilikçi yakıt markası GO, önemli bir başarıya daha imza attı. KalDer tarafından düzenlenen 26. Kalite Kongresi’nde GO, “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” belgesine layık görüldü. GO, Türkiye akaryakıt sektöründe bu tescili alan en genç marka olarak 5’inci yılına 5 yıldızlı sertifika ile girdi.
GO’nun EFQM Mükemmellikte Yetkinlik Tanıma Programı’na ilk başvurusunda 5 yıldıza layık görülmesinin altını çizen İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “GO, çağdaş ve dinamik yapısı ile Türkiye akaryakıt sektörüne birçok alanına, hareketlilik getirdi, yenilikler kattı” dedi.
 

Türkiye Kalite Derneği – KalDer tarafından düzenlenen Kalite Kongresi’nin 26’ncısı, bu yıl “Dönüşüme Liderlik” ana temasıyla düzenlendi. 21-22 Kasım tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatlar Merkezi’nde düzenlenen 26. Kalite Kongresi, yine 100’e yakın yerli ve yabancı üst düzey yöneticinin bilgi birikimlerini aktardığı oturumlarla, Türkiye iş dünyasının buluşma noktası oldu.


Türkiye akaryakıt sektörünün genç ve yenilikçi markası GO, KalDer – 26. Kalite Kongresi’nde “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” sertifikasına layık görüldü. Çağdaş, yenilikçi yapısı, kalitesi ve Yeni Nesil Yakıt İstasyonları ile fark yaratan GO, “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” sertifikasını henüz 4’üncü yılında almaya hak kazandı. GO sertifikayla birlikte önemli bir başarıya imza atarak, Türkiye akaryakıt sektöründe bu önemli belgeye ulaşan en genç marka oldu.


26. Kalite Kongresi’nin ikinci gününde düzenlenen ödül töreninde İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, GO’ya verilen “5 Yıldızlı Mükemmellikte Yetkinlik” sertifikasını KalDer Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mutlu Ocak’ın elinden aldı.

GO kalitesi ve yenilikçi yapısı, Mükemmellikte Yetkinlik belgesi ile tescillendi


Mükemmeliyetçi bir yaklaşım ve küresel standartlarla GO’yu yarattıklarını belirten İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “GO, yüksek standartları, kalitesi ve birçok açıdan getirdiği yeniliklerle Türkiye akaryakıt sektörüne hareketlilik kazandırdı, önemli gelişmelere imza attı. Aldığımız bu ödül, hem bu mükemmeliyetçi yaklaşımımızı hem de arzuladığımız kaliteyi yollara da yansıtabildiğimizin bir tescili oldu. Hem de henüz 4’üncü yılımızda ve ilk başvuruda layık görülmemiz vesilesi ile bizim için çok anlamlı” dedi.


Türkiye’nin kalite süreçlerine katkı sağlamak amacıyla İpragaz ve GO’nun, Akademi Dünyası Üniversite ve Oturum sponsorluklarını üstlendikleri 26. Kalite Kongresi’nde oturumlar ise şu başlıklarla gerçekleşti:


“Fütürizmden Realiteye: Dönüşen Dönüştüren Teknoloji” – “Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri” – “İş Hayatında İyi Olma Hali Ruhun Ergonomisi ve Mutluluk” – “Yöneticilikten Liderliğe, Liderlikten Hizmetkarlığa” – “Eurexit: Avrupa’nın Dönüşen Yüzü, Dönüşüm ve Etkileri” – “Dijital Dönüşüm ve Dönüşen Eğitim Anlayışı (Örgün, Yaygın ve Kurumsal Eğitimin yeniden tanımlanması)” – “Değerlenen İnsani Yetenekler” – “Küresel Parametreler, Davranışlar ve Değerler” – “Girişimcilik Ruhuyla Değişen Rüzgara Karşı Durmak” – “The Future of Workforce! The Workforce of Future (İşgücünün Geleceği! Geleceğin İşgücü!)” – “Paylaşım Ekonomisi” ve “Yaşanılabilir Şehirler”.

 

Bu haber 2122 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Enerya Enerji, Denizli'de 300 bininci abonesine elektrikli bisiklet hediye etti... 17.10.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi ile 2021 ‘Markalar Şampiyonluğu’na bir adım daha yaklaştı... 17.10.2021
Doğalgaz faturasında tasarruf için Multipor ile doğru yalıtım ... 17.10.2021
OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği... 17.10.2021
Elektrikte gün öncesi ve dengeleme güç piyasasında azami fiyat limiti yükseltildi... 17.10.2021
Ali Osman Ulusoy Turizm’den Trabzonspor’a özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ... 17.10.2021
Hibrit Satışları Artıyor Toyota Liderliğini Sürdürüyor... 17.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüsleri Karsan Atak ile Yenileniyor!... 17.10.2021
Anadolu Isuzu, Vodafone Busıness’ın Red Kontrol Çözümüyle Ticari Araç Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirdi... 17.10.2021
Logitrans’a İlgi ve Katılım Artarak Sürüyor ... 17.10.2021
Bakan Dönmez: Azerbaycan'la 11 milyar metreküplük ilave doğal gaz ticaret anlaşması yapıldı... 17.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.