Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadooğlu Holding ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’nü öğretmenlerle kutladı

Güncelleme :25.11.2017

 Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu öğretmenler günü dolayısıyla Gaziantep’te bulunan Hacı Kemal Kadooğlu Ortaokulu’nu ziyaret ederek tüm öğretmenlerin öğretenler gününü tek tek kutladı.

 

Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu öğretmenler günü dolayısıyla Gaziantep’te bulunan Hacı Kemal Kadooğlu Ortaokulu’nu ziyaret etti. Tüm öğretmenlerle bir araya gelen Kadooğlu, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tek tek kutladı. Çocuklarımızın ülkesine ve insanlığa faydalı bireyler olmaları yolunda fedakarca çabalayan, onlara yoğun emek, özveri, sabır, ve hoşgörü göstererek her yönden gelişmelerine büyük katkı sağlayan eğitimin temel taşı öğretmenlere Kadooğlu, karanfil armağan etti. 

 Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Kadooğlu, beraberindeki Kaadooğlu Holding Mali Koordinatörü İbrahim Çöplü ve Kadoil Kurumsal İletişim ve Pazarlama Koordinatörü Uyum Varol Kebabcı ile Hacı Kemal Kadooğlu Ortaokulu’nu ziyaret ederek, öğretmenlerle bir araya geldi. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü öğretmenlerle kutlayan Kadooğlu, daha sonra öğretmenlere karanfil hediye etti.

 ‘’Başarılı öğrencilerin yetişmesi için her türlü desteği vereceğiz’’

 ‘’Fedakârlıkların en büyüğünü gösteren, çocuklarımızın eğitim ve öğretimi için çaba harcayan tüm öğretmenlerimize daima destek olacağız.’’ diyen Celal Kadooğlu, "Bugünlere gelmemizde büyük emekleri olan öğretmenlerimizin gününü kutluyorum. Çok zor bir göreviniz var. Büyük sorumluluklar gerektiriyor. Çünkü sizin yetiştirdiğiniz öğrenciler, bizlerin geleceğidir. Türkiye çapında dereceye girecek başarılı öğrenciler yetişsin istiyoruz, bunun için siz öğretmen ve öğrencilerimize her türlü desteği vereceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

 Celal Kadooğlu daha sonra Okul Müdürü Ekrem Kavak ile bir araya gelerek, okul için gerçekleştirecekleri proje ve çalışmalara ilişkin olarak görüş alışverişinde bulundu. Teknolojinin hızlı gelişmesiyle birlikte eğitimin de değişim ve gelişime ayak uydurmasının önemine değinen Okul Müdürü Ekrem Kavak, ‘’Bu hızı yakalayabilmek için imkânları en iyi şekilde kullanmamız gerekiyor, bize bu imkânı veren, bölgemize böyle teknolojik imkânlara sahip bir okul kazandırdıkları için Kadooğlu Ailesine teşekkür ediyoruz. Celal Bey’in bu anlamlı ziyaretleri sebebiyle de çok memnun ve mutlu olduk.’’ dedi. 

 Okulu gezerken öğrencilerin sıcak ilgisiyle karşılaşan Celal Kadooğlu, öğrencilerin ilgisini karşılıksız bırakmadı. Öğrencilerle biraraya gelen Kadooğlu, öğrencilere başarılı bir eğitim hayatı geçirmelerini diledi. 

 Kadooğlu Holding Mali Koordinatörü İbrahim Çöplü: ‘’Bu okulun yapımında birçok alternatif sunulduğunu ama yönetim nüfusun yoğun ama eğitim kurumlarında eksik kalmış ve çok göç alan bir bölge olan Gaziantep Gazikent’te okul yapmayı tercih etti. Öyle bir okul yapmak istedik ki özel okul imkânı ve konseptinde olsun. Eğitimde istihdam alanı yaratarak öğretmenlerimiz için de iş imkânı yaratmak istedik. Celal Bey de, ben de zor şartlarda okuduk.’’ sözlerini kullandı.

 ’Eğitime desteğimizi sürdüreceğiz’’

 Çocuklarımızın daha bir iyi ortamda kaliteli bir eğitim almaları için eğitime desteklerini sürdüreceklerini belirten Kadoil Kurumsal İletişim ve Pazarlama Koordinatörü Uyum Varol Kebabcı,‘’Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin şartları iyileştirilmiş okullara sahip olabilmeleri için sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çalışmalarımıza devam ediyoruz.’’ diye konuştu. 

 Kadooğlu Holding gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleri ile eğitim başta olmak üzere çevre ve spor konularında desteğini sürdürüyor.

Bu haber 2247 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Enerya Enerji, Denizli'de 300 bininci abonesine elektrikli bisiklet hediye etti... 17.10.2021
Castrol Ford Team Türkiye, Ege Rallisi ile 2021 ‘Markalar Şampiyonluğu’na bir adım daha yaklaştı... 17.10.2021
Doğalgaz faturasında tasarruf için Multipor ile doğru yalıtım ... 17.10.2021
OEDAŞ’tan Plastik Kapak Seferberliği... 17.10.2021
Elektrikte gün öncesi ve dengeleme güç piyasasında azami fiyat limiti yükseltildi... 17.10.2021
Ali Osman Ulusoy Turizm’den Trabzonspor’a özel tasarım Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 ... 17.10.2021
Hibrit Satışları Artıyor Toyota Liderliğini Sürdürüyor... 17.10.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Otobüsleri Karsan Atak ile Yenileniyor!... 17.10.2021
Anadolu Isuzu, Vodafone Busıness’ın Red Kontrol Çözümüyle Ticari Araç Sektöründe Bir İlki Gerçekleştirdi... 17.10.2021
Logitrans’a İlgi ve Katılım Artarak Sürüyor ... 17.10.2021
Bakan Dönmez: Azerbaycan'la 11 milyar metreküplük ilave doğal gaz ticaret anlaşması yapıldı... 17.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.