Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil, yeni bayileriyle hedefi büyütüyor

Güncelleme :27.11.2017

 Akaryakıt sektöründe ilk 10 şirket içinde yer alan, bayileri ile kazan kazan felsefesini ilke edinen Kadoil, Türkiye genelinde arka arkaya hizmete açtığı yeni istasyonları ile bayi sayısını her geçen gün arttırıyor. 

 

Kadoil, Mardin ve Hatay’da arka arkaya gerçekleştirdiği iki yeni istasyon açılışı ile Türkiye genelindeki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Bayileri ile kazan kazan felsefesini ilke edinen Kadoil, Türkiye genelinde arka arkaya hizmete açtığı yeni istasyonları ile bayi sayısını her geçen gün arttırıyor. 

Akaryakıt sektöründe ilk 10 şirket içinde yer alan Kadoil, ülke geneline yayılmış 450’in üzerindeki bayisi ve şehir merkezlerindeki gözde lokasyonları ile istasyon ağına her geçen gün yenilerini ekliyor. 

 İstasyon yatırımlarında frene basmayan Kadoil, üstün hizmet ve yenilikçi  anlayışıyla genişlettiği bayi ağına Hatay ve Mardin’de faaliyete geçirdiği iki yeni istasyonu ile büyümesini emin adımlarla sürdürüyor.  Bayi sayısını her geçen gün arttırmayı hedefleyen Kadoil, Türkiye’nin önde gelen akaryakıt markaları arasında yerini sağlamlaştırıp her geçen yıl çıtayı biraz daha yükseğe taşıyor. 

 Hatay’da Kadoil istasyonları şehir merkezlerinde genişliyor

 Kadoil, Hatay merkezdeki yeni istasyonları ile tüketicilerine üstün hizmet sunmayı hedefliyor.  Bölgede her geçen gün yeni bayileriyle istasyon yatırımlarını devam ettiren Kadoil, Hatay’ın Antakya ilçesinde Özatahan Petrol’ün açılışını gerçekleştirdi.

 Antakya’nın gözde lokasyonunda hizmete sunduğu Özatahan Petrol’ün açılışı yoğun katılımın olduğu bir törenle gerçekleşti. Çevre yolu caddesi üzerinde bulunan istasyonun açılış programına Kadooğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu başta olmak üzere, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, siyasetçi Mevlüt Dudu, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 İstasyon yetkilisi Süleyman Atahan, ‘’Türkiye’nin önde gelen akaryakıt markalarından biri olan Kadoil ile birlikte yola çıktığımızı için çok mutluyuz. Güven ve kalitesiyle sektörde büyük bir güç olan Kadoil’i tüketiciyle buluşturarak kaliteli hizmetimizi ve güleryüzlü personelimizimüşterilerimizle tanıştırmak bizim için büyük bir gururdur. İstasyonumuzun açılışına katılarak bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz.’’ dedi. 

Kadoil, Mardin’de istasyon sayısını arttırıyor

Kadoil, Mardin’deki yatırımlarına bir yenisini ekleyerek Artuklu ilçesinde bulunan Alpdağ Petrol’ü vatandaşların hizmetine sundu. Alpdağ Petrol; bölgenin önde gelenlerinin katıldığı büyük bir törenle hizmete açıldı.

 İstasyon açılışına Kadoil Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Mardin Organize Sanayi Bölgesi ve İşadamları Derneği Başkanı Nasır Duyan, Kadoil Bölge Müdürü Sevgi Kanat ve birçok sanayici ile iş adamı katıldı.

 Güven ve kalitesiyle akaryakıt sektöründe güçlü bir marka olan ve istikrarlı büyümesini sürdüren Kadoil’e katıldıkları için çok mutlu olduklarını ifade eden istasyon yetkilileri Bahattin Bozdağ ve Veysi Akalp,’’ Kadoil’den aldığımız güç ve güven ile güleryüzlü personelimizle Mardin’in ve tüm bölgenin 7 gün 24 saat hizmetindeyiz.’’ ifadelerini kullandı.

Yapılan açılışların ardından misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

 Kadoil yurt genelinde yatırımlarına devam edecek

Kadoil Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu; ‘’Hatay ve Mardin’de gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ve 11 yıllık hizmet geçmişimiz ile ülke ekonomisine büyük hizmetler sağlamaya devam ediyoruz. Akaryakıt sektöründe hedeflerimiz doğrultusunda büyümemizi sürdüreceğiz. Hatay ve Mardin’de  yeni bayilerimizle tüketicilerimiz ile her geçen gün daha çok noktada buluşturuyoruz.  Kadoil günden güne gelişiyor. Yatırımlarımıza Türkiye’nin tüm bölgelerinde homojen bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Açtığımız her yeni istasyon, hizmet ve istihdam alanında yüzlerimizi daha da güldüren, ülkemiz ve milletimiz için kalkınmaya yönelik önemli bir adımdır. Bayilerimiz ile beraber bu durumdan kıvanç duyuyoruz. Mardin’de Alpdağ, Hatay’da ise Özatahan Petrolcülük ile işbirliği içinde olduğumuz için mutluyuz. Kadoil ailesine katılan yeni bayilerimizi kutluyor, birlikte büyük başarılara koşmayı diliyorum.’’ diye konuştu. 

 Akaryakıt sektörünün beğenilen markaları arasında yer alan Kadoil,  yeni yatırımlarıyla pazar payını arttırarak hedefini her geçen yıl yükseltiyor.

 

 

 

 

 

Bu haber 2324 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Danimarkalı rüzgar enerjisi şirketi, Türkiye'de büyümeye olumlu bakıyor... 22.10.2021
KKTC Benzinciler Birliği: K-PET ve AL-PET akaryakıt satışını durdurdu... 22.10.2021
Türkiye Petrolleri ve Koalay.com İş Birliği ile Artık Sigorta İşlemleri TP Mobil Üzerinden Yapılabiliyor... 22.10.2021
Zorlu Enerji, Karadağ’da Elektirikli Araç Şarj İstasyonu Ağı Kuruyor ... 22.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.