Haber Ekonomi


Haberler > Ekipman Başlıkları

Tora'dan %90 su, %60 sabun tasarrufu % 100 hijyen garantisi ile el yıkamada 4.0 teknolojisi

Güncelleme :18.07.2018

Smixin Akıllı El Yıkama Sistemi sayesinde her el yıkamada kullanılan su miktarını 1.2 litreden 0.1 litreye  indirerek, 2021 yılına kadar 10 milyar litre su tasarrufu yapmak mümkündür.

Tora Petrol’ün istasyonlara yönelik sunduğu ürünleri arasında büyük fayda sağlayan ve dikkat çeken  Smixin Akıllı El Yıkama Sistemi ile ilgili Tora Petrol’ün  Satış Müdürü Bekir Çavdaro, ürünün sağladığı faydalar ve su tasarrufuna katkısı hakkında sorularımızı cevaplandırarak ürünle ilgili detaylı açıklama yaptı:

Ürünleriniz arasında  dikkat çekenlerden biri olan Smixin Akıllı El Yıkama Sistemini anlatır mısınız? Smixin’in su tasarrufuna katkıları neler?

Ellerimiz yoluyla her yere taşınan mikroorganizmalar basit bir soğuk algınlığından, ciddi hastalıklara kadar birçok istenmeyen duruma neden olabilir. Bu nedenle El yıkamanın sağlığımızı korumadaki yeri herkes tarafından yadsınamaz bir gerçektir. El yıkama sırasında kullanılan su miktarı dünya genelinde büyük önem taşımaktadır. Smixin Akıllı El Yıkama Sistemi  sayesinde  her el yıkamada kullanılan su miktarını  1.2 litreden 0.1 litreye  indirerek, 2021 yılına kadar 10 milyar litre su tasarrufu yapmak mümkündür. Akaryakıt istasyonları, hastaneler, halka açık alanlar, okullar ve AVM’ler, metro istasyonları, kalabalık ofisler, yemekhaneler, büyük tesisler  gibi örnekler verebileceğimiz dilediğiniz her yerde Smixin akıllı el yıkama sistemlerini tercih edebilirsiniz.  Smixin akıllı el yıkama sistemlerinin tüm modelleri %90 su, % 60 sabun tasarrufu ve tamamen el temassız sensörlü el yıkama sistemi sayesinde %100 hijyen sağlar.  Üretim aşamasında üstün kullanıcı deneyimini ön planda tuttuğundan, ilk kullanımda geleneksel el  yıkamalara göre  farkını gösterir. Kullanıcılara temiz, ipeksi, eşsiz bir  el yıkama deneyimi sunar.   Sistemin kalbi patentli İsviçre teknolojisi akıllı karıştırma ünitesi sayesinde, sabun, su ve havayı karıştırarak minumum düzeyde kaynak kullanımı sağlar.


Smixin El Yıkama Sistemine   kablosuz internet üzerinden uzaktan bağlanılabilmektedir. Su, hava ve sabun bileşenlerin oranı ve yıkama süreleri uzaktan değiştirilmesi,  malzeme seviyelerinin gerçek zamanlı olarak uzaktan izlenmesi, yıkama sayılarının ölçülebilmesi, anlık bilgi datası ve raporlar  , sistemin uzaktan izlenmesi ve yönetilmesi   bu sayede  sağlanmaktadır. Örneğin kağıt ya da sabun oranındaki düşüşü masamızdan kalkmadan bilgisayar veya akıllı telefonlarımızdan  what’s up ya da sms aracılığı ile  görebiliriz.

Smixin Akıllı El Yıkama Sistemlerinin Combi, Compact ve Comfort modelleri bulunmaktadır.


Smixin Compact :
, Mevcut  lavabolar üzerine uygulanabilmektedi. Su, sabun ve hava karışımı ile aktif köpük oluşturulur. Elinizi sistemin altında tutarak aktif köpüğü harekete geçirirsiniz. Ardından durulama için temiz su verilir.
Smixin Combi:  Lavabo, kağıt havlu, sabunlama ve durulamanın yanı sıra reklam ve video yayını yapılabilecek  10” dokunmatik multimedya ekranın da bulunduğu panel halinde dilediğiniz her yere yerleştirilebilmektedir. El yıkama işleminin başında sabun, su ve havayı otomatik olarak karıştırmaktadır. Ardından durulama için temiz su verilir. Son olarak kağıt havlu otomatik olarak çıkar ve el yıkama işleminiz  eşsiz bir deneyimle son bulur. Ayrıca kablosuz internet üzerinden kontrol edilebilen, 10”, dokunmatik, multimedya ekranı sayesinde video, reklam yayını da yapabilirsiniz.
Smixin Comfort : Mevcut  lavabolar üzerine uygulanabilmektedir.. Su ve havayı karıştıran akıllı sensörü ve karıştırma ünitesi sayesinde %90’a varan su tasarrufu yapmanızı sağlar.

Video için:      
Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiler için www.torapetrol.com adresini ziyaret edebilir ya da 7/24 hizmet veren 0850 222 87 22 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

https://torapetrol.com/compact-akilli-el-yikama-sistemi/
 

 

Bu haber 3540 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Türkiye Rüzgar Enerjisinde Rekor Bir Yılı Daha Geride Bırakıyor... 02.12.2021
Petrol Ofisi’nde CHRO’luk görevine Burcu Yüksel Kocagöz atandı... 02.12.2021
Castrol Ford Team Türkiye’den kırılması zor bir rekor daha…... 01.12.2021
Lojistik Sektörünün Geleceğini Etkileyecek Temel Trendler Açıklandı... 01.12.2021
Saygı Otomotiv İle Renault Trucks’ın Bayi Ağına Kayseri de Katılıyor... 01.12.2021
Kent Electra İtalya toplu ulaşımında test edildi... 01.12.2021
Temsa’nın Çevreci Otobüsleri İsrail Yollarındaki Sayısını Artırıyor... 01.12.2021
Henkel, üçüncü çeyrekteki güçlü satış artışı ile büyüme hedefi doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor... 01.12.2021
Enerjisa, güvenli ödeme altyapısı için Akbank’la iş birliğine imza attı ... 01.12.2021
Asis Yeni Nesil Orbit MTS Terminallerini Kullanıcılarına Sundu ... 01.12.2021
Küresel yenilenebilir enerji kurulumları bu yıl 290 gigavatla rekor tazeleyecek... 01.12.2021
Petrokimya Tesislerinde Güç Aktarım Ürün Seçimi... 01.12.2021
ESS Otomasyon Tora Samsun Bölge Servisini Tanıyalım... 01.12.2021
OPEC+ grubunun petrol üretimi artışında 'temkinli' yaklaşımını sürdürmesi bekleniyor... 01.12.2021
Elektrikli Araçların Yaygınlaşması Enerji İhtiyacını Artıracak!... 01.12.2021
Akkök Holding’den “Kadın Enerjisi’’ projesi ... 01.12.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.