Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

TÜRKİYE’NİN KATKILI AKARYAKITLARI MÜŞTERİSİNE ULAŞTIRAN 7.BÜYÜK ŞİRKETİ

Güncelleme :30.12.2011

TÜRKİYE’NİN KATKILI AKARYAKITLARI MÜŞTERİSİNE ULAŞTIRAN  7.BÜYÜK ŞİRKETİ, ANTALYA’NIN AKARYAKIT MARKASI ANTOİL’DEN BÜYÜK YENİLİK EKONOMİK VE SÜPER 2 YENİ ÜRÜN

Akaryakıt sektörünün Antalyalı markası Antoil, dünyanın en büyük akaryakıt katkı maddesi üreticilerinden aldığı teknolojik destek ile yeni dizel grubu ürün ailesi Antpower Ecodiesel ve Antpower Superdiesel’i geliştirdi.

 Antoil Genel Müdür Yardımcısı Uğur AKÇAY, bugüne kadar sadece pazar payı en yüksek olan 6 firmanın ürünlerinde tasarruf ve performans artırıcı katkıların bulunduğunu ifade ederek, Antoil’ in geliştirdiği yeni teknolojiye sahip yakıtların sektör için de bir devrim niteliği taşıdığını söyledi. Akçay sözlerine şöyle devam etti ; “Antoil sektörde tasarruf ve performans katkılı akaryakıtları müşterileri ile buluşturan 7.şirket olarak, kaliteli akaryakıtın sadece büyük firmalardan alınabileceği ezberini bozuyor. Sektörde devrim niteliğindeki bu hamlemizin ardından artık büyüklü küçüklü tüm firmaların enerjilerini, müşterilerle daha kaliteli yakıtı nasıl buluşturabileceklerine harcamaları gerekiyor. Antoil olarak sektördeki ilk günümüzden bu yana büyük firma, kaliteli hizmet, kaliteli akaryakıt algısını değiştirmeye odaklandık. Birinci yılımızda gelmiş olduğumuz nokta bizler için gurur vericidir. Antoil bundan sonra da çevreye ve tüketiciye dost, katkılı ürünler geliştirmeye yönelik çalışmalarına devam edecektir.”

Tüketici beklentilerine göre özel olarak geliştirilen yeni Antpower Ecodiesel ve Antpower Superdiesel ile yüksek performans, düşük yakıt tüketimi mümkün.

Bağımsız laboratuarlarda  Mercedes, Peugeot, Chrysler binek araçları ile Volvo ağır vasıta/kamyon ve diğer tanınmış araç üreticileri ile yapılan testlerde tasarruf ve performans artırıcı özellikleri kanıtlanmış olan Antpower Ecodiesel ve Antpower Superdiesel, yüksek setan sayısı ile yüksek performans elde edilmesini sağlayarak aracın daha uzun kilometre yapmasını, tam yanma nedeni ile motorun daha sessiz çalışmasını, deterjan özelliği ile aracın daima ilk günkü gibi kalmasını sağlayan, düşük salınım ve düşük emisyon değeri ile de çevreye katkıda bulunan üstün nitelikli bir performans serisidir.

 

 

Bu haber 3421 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Danimarkalı rüzgar enerjisi şirketi, Türkiye'de büyümeye olumlu bakıyor... 22.10.2021
KKTC Benzinciler Birliği: K-PET ve AL-PET akaryakıt satışını durdurdu... 22.10.2021
Türkiye Petrolleri ve Koalay.com İş Birliği ile Artık Sigorta İşlemleri TP Mobil Üzerinden Yapılabiliyor... 22.10.2021
Zorlu Enerji, Karadağ’da Elektirikli Araç Şarj İstasyonu Ağı Kuruyor ... 22.10.2021
IVECO’dan Ankara’da Daily kamyonet ve kamyon teslimatı... 21.10.2021
Pegasus, 2050'ye kadar sıfır karbon emisyonu taahhüdünde bulundu... 21.10.2021
Dinçer Lojistik, Startup’ları Demo Day’de yarışmaya çağırıyor... 21.10.2021
Türkiye ve Nijerya enerji, hidrokarbon ve madencilik alanlarında 3 mutabakat imzaladı... 21.10.2021
Avrupa'nın gaz depolama seviyeleri Ocak-Eylül döneminde %20'nin üzerinde düşüyor... 21.10.2021
Wallbox Şarj Çözümleri Türk Otomotiv Sektörüyle Buluşmaya Devam Ediyor! ... 21.10.2021
PÜİS’te Yeni Görev Bölümü Yapıldı... 21.10.2021
Elektrikli araçların küresel pazar payının 2025 yılına kadar %29'a ulaşması bekleniyor... 21.10.2021

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.