Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Akaryakıtta Halk Jürisi, “Petrol Ofisi” dedi

Güncelleme :19.03.2021

 Yıl içinde itibarını en çok arttıran markayı paydaşlarıyla birlikte ödüllendiren ilk ve tek organizasyon ‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, Petrol Ofisi Akaryakıt kategorisinde ‘Yılın İtibarlısı’ seçildi. Petrol Ofisi, Halk Jürisi tarafından pazarlamanın tüm alanlardaki performanslarının genel bir değerlendirmesi sonucu verilen bu değerli ödülle, önemli bir başarıya daha imza atmış oldu.

Bu yıl 50’ye yakın kategoride gerçekleştirilen ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’nün saha araştırması sonuçlandı. Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirilen araştırmada, Türkiye genelinde 12 ilde 1.200 kişiyle yüz yüze görüşmeler gerçekleştirildi. Araştırma sonuçlarına göre her sektörün 2020 yılında itibarını en çok arttıran markaları ile bu başarının paydaşları olan reklam ve dijital ajanslar, medya planlama ve halkla ilişkiler şirketleri belirlendi. Türkiye akaryakıt ile madeni yağlar sektörlerinin lideri Petrol Ofisi, 7’incisi düzenlenen ‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde halk jürisi tarafından akaryakıt kategorisinin ‘Yılın İtibarlısı’ seçildi. 

“Petrol Ofisi’nde her işi müşteri odaklı yapıyoruz”

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin, alanındaki tek değerlendirme olmasının yanı sıra pazarlamanın tüm alanlarındaki performansları kapsaması ve seçimin de halk jürisi tarafından yapılmasının çok değerli olduğunu vurgulayan Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç, şunları söyledi: 

“Petrol Ofisi’nde yaptığımız her işi, müşteriyi odağımıza alarak yapıyoruz. Marka amacımız doğrultusunda deneyim ve iletişim etkinliklerimizi, müşterinin halinden anlayacak ve her zaman onların yanında olacak şekilde kurguluyoruz. Çalışmalarımızda iç görüye dayanan, daha kalıcı etki gösterecek pazarlama yöntemlerini benimsiyoruz. 

Petrol Ofisi, ‘Halkın İtibarlısı’ olmaya devam edecek

Bununla birlikte kurumsal standartlarımıza yatırım yapıyor, son müşteri deneyimini ve memnuniyetini ölçümlüyor, adımlarımızı da bu sonuçlara göre atıyoruz. Bu çerçevede son yıllarda Petrol Ofisi’nin istasyonlarında kurumsal geliştirmeler yaparak, müşteri memnuniyetine odaklandık. Bu dönüşüm süreci içerisinde gerek iletişim, gerekse istasyonlarımızda müşteri deneyimi alanlarında aldığımız aksiyonların karşılığını bulduğunu görmek, bunların Petrol Ofisi itibarında olumlu ve fark edilir bir gelişme sağladığına şahit olmak, bizler için büyük bir mutluluk kaynağı. Petrol Ofisi olarak, pandemi nedeniyle çok zor geçen 2020 yılında ‘Yılın İtibarlısı’ ödülünü almak, attığımız adımların doğruluğunu ortaya koyuyor. Yaptığımız bu çalışmaların, odaklandığımız müşterilerimiz nezdinde de kabul görüp, ödüllerle taçlanması, bizler için hem gurur ve sevinç hem de ilerisi için motivasyon kaynağı oldu. Dolayısıyla Petrol Ofisi, önümüzdeki süreçte de müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışıyla ‘Halkın İtibarlısı’ olmaya devam edecektir. Başta Petrol Ofisi ekibi ve ajanslarımız olmak üzere bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ve tebriklerimi sunuyorum.”

Bu haber 1807 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Toyota Tokyo Auto Salon’da Motorsporları Ruhunu Yollara Taşıdı... 18.01.2022
OPEC'in petrol üretimi geçen ay arttı... 18.01.2022
Michelin Ay’a Gitmeye Hazırlanıyor... 18.01.2022
Continental kış lastikleri bir ilke imza atarak Kars’ta snowboard’a meydan okudu!... 18.01.2022
CLECAT, Denizyolu Lojistiği Tedarik Zincirinde Adil Rekabet ve Eşit Şartlar İçin Çağrıda Bulunuyor... 18.01.2022
Renault Trucks, Buyruk Otomotiv İle Türkiye’nin Kesişim Noktası Konya’da ... 18.01.2022
Gizli enerji maliyetlerini Hager ile keşfedin ... 18.01.2022
“Lassa ile Yine Bekleriz”, ikinci sezonuyla izleyicisi ile buluşuyor... 18.01.2022
Ekvator Enerji'den hidroelektrik santrali yatırımı... 18.01.2022
Mercedes-Benz Türk’ün uzun dönem staj programı PEP için başvurular başladı... 18.01.2022
Almanya Başbakanı: Kuzey Akım-2 projesi durdurulabilir... 18.01.2022
Türkiye'den 83 ülkeye 1,3 milyar dolarlık 'otobüs-minibüs-midibüs' ihracatı yapıldı... 18.01.2022
Asis, Yetkili Servisleri İle Yeni Döneme Hazır... 18.01.2022
Aydem Enerji’nin İSG ve Çevre Grup Direktörlüğü’ne Hatice Çinar Atandı... 18.01.2022
Enerjisa ‘Küsmesin Yıldızlar’ Tiyatro Oyunu ile Sömestr Tatilinde Öğrencilerle Buluşuyor ... 18.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.