Haber Ekonomi


Haberler > Doğalgaz Başlıkları

UGETAM'dan İZMİRGAZ'a ziyaret

Güncelleme :06.12.2012

UGETAM ile İzmirgaz’ın İşbirliği Artarak Devam Edecek.UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ümit Doğay Arınç, İzmirgaz’ın özverili çalışmalarını hayranlıkla takip ettiklerini söyledi.

UGETAM (İstanbul Uygulamalı Gaz ve Enerji Teknolojileri Araştırma Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş.)Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ümit Doğay Arınç, UGETAM Stratejik Planlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Hüseyin Bulundu, Denetim ve Muayene Şefi M. Serhat Elhan, Uzmanlar H.Cem Canan, A. Alper Akgüngör ve Harita Müh. Gökçe Atasoy İzmirgaz’ı ziyaret etti. Ziyarette, iki kurum arasında çeşitli konularda sürdürülen işbirliğinin geliştirilmesi konusunda karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.  

İzmirgaz Genel Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen ziyarette, İzmirgaz Genel Müdürü H. Burçin Yandımata, İzmirgaz Genel Müdür Yardımcıları Demir Koloğlu, Ercüment Duman, Genel Koordinatör Halil Tataş ve birim müdürleri hazır bulundu. Görüşme sırasında Genel Müdür Yandımata; İzmirgaz’ın kuruluşu, kurumsal yapısı, yatırım, işletme ve ticari faaliyetleri, tanıtım ve pazarlama aktiviteleri, sosyal sorumluluk projeleri, aboneleşme oranı, kısa ve uzun vadede belirlenen hedefler konusunda bilgi aktardı. 

UGETAM ile uzun süredir işbirliği içerisinde olduklarını belirten Yandımata, “UGETAM köklü kurumsal yapısı, teorik ve uygulamalı eğitim merkezleri, alanlarında uzmanlaşmış personeliyle birlikte gerek ülkemizde gerekse çevre ülkelerde çeşitli alanlarda verdiği başarılı hizmetlerle doğalgaz sektörü ve enerji piyasasında önemli bir boşluğu dolduran değerli bir kuruluşumuzdur. İki kurum arasında çeşitli alanlarda uzun yıllara dayalı işbirliğimiz önümüzdeki yıllarda da artarak devam edecektir” dedi. 

Prof. Ümit Doğay Arınç ise, İzmirgaz’ın özverili çalışmalarını hayranlıkla takip ettiklerini belirterek; çağdaş, çevreci ve güvenli bir yakıt olan doğalgazın ülkemizin gözbebeği şehirlerinden İzmir için bir gereklilik olduğunu ve daha önceleri havagazı kullanılmış bir şehir olarak İzmir ve İzmirlilerin gaz kültürüne sahip olduğunu ve doğalgaz yatırımlarının İzmirgaz gibi konusunda uzman, kalifiye ve özverili personele sahip bir şirket tarafından yapılmasından memnuniyet duyduğunu söyledi.

Ziyaretin ardından Prof. Arınç ve ekibi İzmirgaz birimlerini ziyaret ederek personel tanıştı, birim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

Resim altı:

İzmirgaz resim 1 / soldan Sağa : İzmirgaz Genel Müdür Yrd. Demir Koloğlu- UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ümit Doğay Arınç- İzmirgaz Genel Müdürü H. Burçin Yandımata - İzmirgaz Genel Koor. Halil Tataş - UGETAM Stratejik Planlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Hüseyin Bulundu.

İzmirgaz resim 2 : UGETAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Ümit Doğay Arınç, görüşmenin ardından İzmirgaz birimlerini ziyaret ederek personelle tanıştı, birim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. 

 

Bu haber 5540 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Toyota Tokyo Auto Salon’da Motorsporları Ruhunu Yollara Taşıdı... 18.01.2022
OPEC'in petrol üretimi geçen ay arttı... 18.01.2022
Michelin Ay’a Gitmeye Hazırlanıyor... 18.01.2022
Continental kış lastikleri bir ilke imza atarak Kars’ta snowboard’a meydan okudu!... 18.01.2022
CLECAT, Denizyolu Lojistiği Tedarik Zincirinde Adil Rekabet ve Eşit Şartlar İçin Çağrıda Bulunuyor... 18.01.2022
Renault Trucks, Buyruk Otomotiv İle Türkiye’nin Kesişim Noktası Konya’da ... 18.01.2022
Gizli enerji maliyetlerini Hager ile keşfedin ... 18.01.2022
“Lassa ile Yine Bekleriz”, ikinci sezonuyla izleyicisi ile buluşuyor... 18.01.2022
Ekvator Enerji'den hidroelektrik santrali yatırımı... 18.01.2022
Mercedes-Benz Türk’ün uzun dönem staj programı PEP için başvurular başladı... 18.01.2022
Almanya Başbakanı: Kuzey Akım-2 projesi durdurulabilir... 18.01.2022
Türkiye'den 83 ülkeye 1,3 milyar dolarlık 'otobüs-minibüs-midibüs' ihracatı yapıldı... 18.01.2022
Asis, Yetkili Servisleri İle Yeni Döneme Hazır... 18.01.2022
Aydem Enerji’nin İSG ve Çevre Grup Direktörlüğü’ne Hatice Çinar Atandı... 18.01.2022
Enerjisa ‘Küsmesin Yıldızlar’ Tiyatro Oyunu ile Sömestr Tatilinde Öğrencilerle Buluşuyor ... 18.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.