Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil’den Akdeniz Bölgesine özel ilgi

Güncelleme :09.09.2015

Kadooğlu Holding ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, bulundukları her sektörde zirveyi hedeflerken doğruluk, dürüstlük ve adalet ilkelerinden tavize vermeden başarıyla ilerlediklerini söyledi.

Bayi iletişimine büyük önem veren Kadoil, Bayi Sohbetleri ile Akdeniz Bölge bayileri ve aday bayileriyle bir araya geldi. Akdeniz’in incisi Antalya’da gerçekleşen buluşmaya katılım oldukça yoğundu. 

Kadoil yönetiminin de hazır bulunduğu toplantı Akra Barut Hotel’de gerçekleştirildi. Kadoil bölge bayilerinin ve adayların buluştuğu toplantıda Kadooğlu Holding ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Şanser Kadooğlu, Kadoil Genel Müdür Vekili Çağdaş Demirağ, Yatırım ve Mühendislikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Volkan Hüner yeni bayilerle yüz yüze görüşme imkanı buldu.Aday bayilerinde katıldığı davette yönetim herkesle tek tek ilgilendi, sorularını yanıtladı. Organizasyonda ayrıca Kadoil Bölge ve Saha Müdürleri ile Antalya’nın önde gelen iş adamları da bir araya geldi.

Kadoil Genel Müdür Vekili Çağdaş Demirağ katılımcılarla şirketin başarılarını, vizyon ve hedeflerini paylaştı. Demirağ, ayrıca bayilerle sektör dinamiklerini, Akdeniz Bölgesindeki sosyo ekonomik gelişmeleri, bölge sorunlarını değerlendirdi. Bölgesel toplantıları tercih etme sebeplerinin; bölgesel etkileri yakından inceleyebilmek, birebir iletişime geçerek bayiler ile samimi bir ortamda sorun ve önerileri paylaşabilmek olduğunu sözlerine ekledi. 

Bölge Yatırımlarımıza Önemli Bir Pay Ayırdık

Çağdaş Demirağ, Akdeniz Bölgesinin Kadoil için çok önemli olduğunu ve bölge yatırımlarına önemli bir pay ayırdıklarını katılımcılarla paylaştı. 

Demirağ konuşmasını “Kadoil olarak bayilerimizin ticaretine katkı sağlamak amacıyla karlarını yükseltmek, masraflarını azaltmak ve satışlarını arttırmak için çalışıyoruz. Anlaşma yapana kadar değil, anlaşma süresince her an bayisine destek olan anlayışımız bundan sonrada devam edecek” şeklinde sürdürdü.

Toplantıda katılımcılara seslenen Kadooğlu Holding ve TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, bulunduklarıher sektörde zirveyi hedeflerken doğruluk, dürüstlük ve adalet ilkelerinden tavize vermeden başarıyla ilerlediklerini söyledi. Konuşmasında Kadooğlu Holding ile ilgili bilgiler paylaşan Tarkan Kadooğlu; “İstihdam rakamımız doğrudan 1272, dolaylı olarak 6 bin 500 kişiye etki etmektedir. Geçen yıl, 50 ülkeye ihracat gerçekleştirdik. 1 milyar 170 milyon dolar ciro elde ettik ve bunun 575 milyon dolarını dış ticaret hacmi oluşturdu. Kadooğlu Holding olarak 5 önemli sektörde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Akaryakıt sektöründe Kadoil ile de başarılarımız devam ediyor.” dedi.

Hayalden Gerçeğe Başarı Öyküsü

Konuşmasında Holding şirketlerinden detaylı bahseden Tarkan Kadooğlu, Her şeyin başlangıç noktasının hayalden yola çıktığının altını çizen Tarkan Kadooğlu sözlerini “2006 yılında Kadoil’i kurup, ilk yıl 100 bayi hedeflediğimi söylediğimde Yönetim Kurulu Üyeleri ve dostlarım benim hayalperest olduğumu düşündü. Evet, dev şirketlerin tecrübesi ve uluslararası sermayeleri var ama bizde olup onlarda olmayan çok önemli bir silahımız var. O silahta bizim bayilikten gelmemiz. Bayilerin sorun ve ihtiyaçlarını bilmemiz. Biz bu silahı iyi kullandık. 100 istasyon hedefimizi ilk yılda 110 ile geçtik. Hayallerimize yüreğimizi, emeğimizi kattık. Kurumsallığı uygularken esnaflığı asla unutmadık. İkisini harmanlayarak başarımıza başarı kattık.” dedi. Sayın Kadooğlu holding olarak gelinen noktayı başarılı fakat ulaşılmak istenen noktaya bir basamak olarak nitelendirdi. 

Huzur ve Refah Ortamı

Konuşmasında Türkiye’nin içinde bulunduğu duruma da değinen Tarkan Kadooğlu, ülkemizin bir an önce huzur ve refah konuşulan atılım hamlesini gerçekleştirmesi dileğinde bulundu.

Bu haber 3214 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Schneider Electric, Geleceğin Şebekeleri için Geliştirdiği Yeni Nesil Teknolojileri Tanıttı... 28.01.2022
SEDAŞ’ın Kadın Enerjisi “Next” projesinde başvurular devam ediyor... 28.01.2022
Karsan, Otonom e-ATAK ile Kuzey Avrupa’ya Giriş Yaptı! ... 28.01.2022
SENTRUM projesi Küçükköy'de yeşil çözümler ve enerji verimli yatırımları teşvik ediyor... 28.01.2022
Otonom sürüş: Bosch ve Volkswagen’in yan kuruluşu Cariad, kapsamlı ortaklık konusunda anlaştı... 28.01.2022
Akaryakıt Bayileri, Kriz Haline Gelen Marj Sorununu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'la görüştü ... 28.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.