Haber Ekonomi


Haberler > Akaryakıt Başlıkları

GO kalitesi, 3 farklı ‘Stevie Ödülü’ ile taçlandı

Güncelleme :28.02.2018

Türkiye’nin yenilikçi yakıt markası GO, en prestijli küresel iş ödüllerinden “Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri”nde 3 ödül birden kazandı. GO, Las Vegas’ta düzenlenen görkemli galayla ödüllerini aldı. İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “GO ile henüz beşinci yılda kazandığımız küresel ödüller, arzuladığımız kaliteyi yollara yansıtabildiğimizin de birer tescili oldular. GO’nun müşteri sadakat programı alanında önemli bir dinamizm yaratan GO CARD ile aldığı bu prestijli ödüllerden dolayı, emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

Yarım asrı aşkın köklü geçmişi ile Türkiye enerji sektörünün öncü kuruluşu İpragaz’ın akaryakıt sektöründeki genç ve dinamik markası GO, uluslararası arenada imza attığı önemli bir başarıyla kalitesini tescilledi. GO, 2002 yılından bu yana, kuruluşların ve çalışan profesyonellerin dünya çapında başarılarına katkı sağlamak hedefiyle yaratılan iş dünyasının en saygın küresel ödüllerinden Stevie Ödülü’nü kazandı. Küresel prestije sahip yarışmanın “Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri” programında GO, 3 farklı kategoride ödül almaya hak kazandı. GO, müşteri sadakat programı alanında önemli bir dinamizm yaratan GO CARD ile ‘En İyi Pazarlama Çözümleri’ ve ‘En İyi Teşvik Yönetim Çözümü’ kategorilerinde altın, ‘Müşteri etkileşimini artırma” kategorisinde ise bronz ödüle layık bulundu. 

 “Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri”, 23 Şubat Cuma günü Las Vegas, Nevada'daki Caesars Palace'ta düzenlenen ve dünyanın dev markalarının da aralarında bulunduğu uluslararası şirketlerin üst düzeyde temsil edildiği gala töreniyle sahiplerini buldu. 

“GO, sektöre hareket ve yenilik kattı”

GO’nun çok genç bir marka olmasına rağmen küresel boyutta bir ödül kazanmasının önemini vurgulayan İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “GO’yu mükemmeliyetçi bir yaklaşım ve küresel standartlarda yarattık. GO, çağdaş ve dinamik yapısı ile Türkiye akaryakıt sektörünün birçok alanına, hareketlilik getirdi, yenilikler kattı. GO CARD ile yeni nesil yakıt istasyonlarımızı ziyaret eden her GO CARD’lı müşterimiz, akaryakıt ve otogaz alımlarında puan kazanıyor ve kazandıkları puanları hediye yakıt olarak istasyonlarımızda değerlendirebiliyor. İstasyon ağımızın genişlemesiyle her geçen gün artan GO CARD’lı müşterilerimize en uygun çözümleri sunabilmek ve müşteri memnuniyetini arttırmak en önemli hedeflerimizden biri konumunda. EFQM Mükemmellikte Yetkinlik Tanıma Programı’na ilk başvurusunda 5 yıldıza layık görülen GO’nun beşinci yılında aldığı bu prestijli ödüller, arzuladığımız kaliteyi yollara yansıtabildiğimizin ikinci ve uluslararası tescili oldu. GO; özgün özellikleri, yüksek standartları ve kalitesi ile sektöründe fark yarattı. Tüm Türkiye’deki yaygınlığını güçlendirerek arttıran GO, Yeni Nesil Yakıt İstasyonlarında ürün ve hizmet kalitesi ve GO CARD sadakat programı ile bulunduğu her noktada araç sahiplerinin ilk tercihleri arasında yer almaya başladı. Bu başarının kazanılmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

 Stevie Ödülleri 

Stevie ödülleri, “dünyanın en prestijli iş ödülleri programı” olarak kabul görüyor. 2002 yılından bu yana gerçekleştirilen Stevie Ödülleri’nde 7 ayrı ödül programı bulunuyor: Amerikan İş Ödülleri, Uluslararası İş Ödülleri, Asya Pasifik Stevie Ödülleri, Alman Stevie Ödülleri, Stevie Ödülleri, Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri ve İş Dünyasındaki Kadınlar İçin Stevie Ödülleri. Stevie Ödülleri jürisi, dünyanın saygın yöneticileri, girişimcileri, yenilikçileri ve iş eğitimcileri tarafından oluşturuluyor. Ödül programlarının her birinde, yetenekleri ve öngörüleri ile öne çıkmış jüri üyeleriyer alıyor. Stevie Ödülleri'ne katılan tüm katılımcılar, jürinin adaylar hakkındaki yorumlarına erişebiliyor. Stevie Ödül programında, her kategoride en iyi skoru kazanan yarışmacıya Altın Stevie Ödülü veriliyor. Yarışma finalinde 10 üzerinden ortalamada en az 8 puan alanlar ise Gümüş Stevie ile ödüllendiriliyor. Diğer finalistler ise Bronz Stevie ile ödüllendiriliyor. 

 

Bu haber 2277 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
DKV CARD Rusya’daki otoyol ödemelerinde de kullanılıyor... 19.01.2022
TEMSA parlak günlerine geri döndü 2021’i %122 büyümeyle tamamladı... 19.01.2022
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Ford Otosan’ın Gölcük Fabrikası’nı ziyaret etti ... 19.01.2022
Continental kış lastikleri bir ilke imza atarak Kars’ta snowboard’a meydan okudu!... 18.01.2022
Aydem Enerji’nin İSG ve Çevre Grup Direktörlüğü’ne Hatice Çinar Atandı... 18.01.2022
Toyota Tokyo Auto Salon’da Motorsporları Ruhunu Yollara Taşıdı... 18.01.2022
CLECAT, Denizyolu Lojistiği Tedarik Zincirinde Adil Rekabet ve Eşit Şartlar İçin Çağrıda Bulunuyor... 18.01.2022
Renault Trucks, Buyruk Otomotiv İle Türkiye’nin Kesişim Noktası Konya’da ... 18.01.2022
Gizli enerji maliyetlerini Hager ile keşfedin ... 18.01.2022
Enerjisa ‘Küsmesin Yıldızlar’ Tiyatro Oyunu ile Sömestr Tatilinde Öğrencilerle Buluşuyor ... 18.01.2022
Ekvator Enerji'den hidroelektrik santrali yatırımı... 18.01.2022
Mercedes-Benz Türk’ün uzun dönem staj programı PEP için başvurular başladı... 18.01.2022
Almanya Başbakanı: Kuzey Akım-2 projesi durdurulabilir... 18.01.2022
OPEC'in petrol üretimi geçen ay arttı... 18.01.2022
Asis, Yetkili Servisleri İle Yeni Döneme Hazır... 18.01.2022
Michelin Ay’a Gitmeye Hazırlanıyor... 18.01.2022
Türkiye'den 83 ülkeye 1,3 milyar dolarlık 'otobüs-minibüs-midibüs' ihracatı yapıldı... 18.01.2022
“Lassa ile Yine Bekleriz”, ikinci sezonuyla izleyicisi ile buluşuyor... 18.01.2022

 

 
 
 
 

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.