Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil yatırımlarına devam ediyor

Güncelleme :15.03.2019

Akaryakıt ve otogaz sektöründe başarılı performansını arttırmaya devam eden Kadoil, 550’nin üzerindeki bayi ağına her geçen gün yenilerini ekliyor.
 

Ülke geneline yayılmış geniş bayi ağı ile akaryakıt ve otogaz sektöründe başarılı performansını arttırmaya devam eden Kadoil, 550’nin üzerindeki bayi ağına yenilerini ekliyor.

Bayi ağına her geçen gün yenisini ekleyen Kadoil, akaryakıt sektöründe yüzde yüz yerli sermaye yapısıyla yurdun dört bir yanında güvenle tüketicilerin yolunun üstünde olmaya devam ediyor.

İlçe ve şehir merkezlerindeki istasyonları, gözde lokasyonları ile tüketicilerine daima yakın olmayı hedefleyen Kadoil, Kadooğlu Holding’in güçlü ticari yapısı ve güvenirliği ile her zaman tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Gerçekleştirdiği yatırımlarla Marmara ve Karadeniz Bölgesinde bayi sayısını her geçen gün genişletmeye devam eden Kadoil, Marmara’da Dündar Petrol, ASD Petrol, ÖZ ASG Petrol ile Karadeniz Bölgesi’nde Saraç Petrol, Tekno29 Akaryakıt ile başarılı iş birlikteliklerini sürdürmeye devam ediyor. Kadoil ailesi ile yoluna devam kararı alan bayilerimiz otogaz hizmeti için yine Kadoil’in LPG markası Kadogaz ile tüketicilerine hizmet veriyor. Dört adadan oluşan istasyonlar tüketiciler tarafından beğeni toplayan market hizmeti ile de öne çıkıyor.   

Konuya ilişkin görüşlerini paylaşan Kadoil Yatırım Müdürü Kerem Yaltırık, “Ülke ekonomisinin genel durumunu her zaman göz önünde bulundurarak yön verdiğimiz stratejilerimiz Kadoil’in istikrarlı büyümesinde önemli rol oynamaktadır. İstasyon ağımızı şehir merkezleri ve gözde lokasyonları hedefleyerek her geçen gün genişletiyoruz. Kadoil markasının değerini tüketicilerimiz gözünde pekiştirecek, onların sadakatine karşılık verebilecek bayilerle yolumuza devam ediyoruz. Yeni dönemde de hizmet ve güven en büyük önceliğimiz, istasyon sayımızı Marmara ve Karadeniz Bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin bütün bölgelerinde homojen bir yapı ile yatırım hedeflerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz. “ dedi.

Kadoil, tüketicilerine sunduğu hizmetlerini Türkiye’nin bütün şehirlerine ulaştırma hedefi ile büyüme stratejisine yeni istasyonlar ekleyerek devam ediyor.

Bu haber 316 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
BP TAŞITMATİK avantajları şimdi de VakıfBank BusinessCard’lılara geliyor... 22.03.2019
Enerjisa Enerji’nin Başarılı Halka Arzına Bir Ödül de Londra’dan... 22.03.2019
Zorlu Enerji Hatıra Ormanları Kuruyor... 22.03.2019
Petlim artık SOCAR Terminal adıyla hizmet verecek... 21.03.2019
TANAP’tan Gelibolu’daki tekne balıkçılarına destek... 21.03.2019
EWE Enerji, Huzurevi Sakinleri ile Sevgi Evleri’ndeki Çocukları Panayırda Buluşturdu! ... 21.03.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.