Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş’a Kültür Sanata Katkı Onur Ödülü

Güncelleme :01.04.2019

 28 ayrı kategoride yaklaşık 2 milyon kişinin oylarıyla belirlenen 6. Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu. İş, sanat, siyaset ve medya dünyasından birçok ünlünün katıldığı ödül töreninde Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Kültür Sanata Katkı Onur Ödülü’ne değer görülürken Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt da Yılın İnovasyon Lideri seçildi.  

Dünyaca ünlü sanatçılar Alexandra Stan ve Akcent’in de onur konuğu olarak sahne aldığı 6. Türkiye Altın Palmiye Ödül Törenine; iş, sanat, siyaset, basın ve televizyon dünyasından birçok ünlü isim katıldı. 5-25 Şubat tarihleri arasında www.altinpalmiye.com üzerinden yapılan halk oylamasında kazananları belirlenen ödül töreninde Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Kültür Sanata Katkı Onur Ödülü’ne değer görüldü. Sofu Altınbaş’a ödülünü sanatçı Kubat verdi.  

 "Sanatın ve sanatçının yanındayız"

Ödül töreninde konuşan Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Sofu Altınbaş, sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduklarını vurgulayarak, “Böylesine önemli ve uluslararası bir organizasyona ana sponsor olduğumuz için oldukça mutlu ve gururluyuz. 'Golden Palm Awards'a 'Altower' markamız ile sponsor olduk. Golden Palm Awards bizim için güzel bir fırsat oldu. Bu bağlamda sanatın ve sanatçının yanında olduğumuzu göstermek istedik. Altınbaş ailesi olarak ülkemizin adına ve markasına katkı sağlayacak her türlü organizasyon ve projeye destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

 Yılın İnovasyon Lideri Ödülü Alpet CEO’su Yeşilyurt’a

 6.Altın Palmiye Ödülleri kapsamında verilen Yılın İnovasyon Lideri ödülü de Altınbaş Holding grup şirketlerinden Alpet’in CEO’su Ali Murat Yeşilyurt’a verildi. Finans ve Enerji sektörlerinde başarılı işlere imza atan Ali Murat Yeşilyurt’un sistem geliştirme ve verimlilik arttırma konularında hayata geçirdiği birçok proje bulunuyor. Görkemli bir organizasyona sahne olan törende ayrıca Alpet Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ödülünü Burhanettin Kocamaz’a verirken, Yılın Girişimci İş Adamı seçilen Yunus Emre Gül de ödülünü Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş’ın elinden aldı.

 

Bu haber 5953 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Castrol Ford Team Türkiye Avrupa Ralli Kupası´nın Türkiye ayağında zirveyi hedefliyor... 15.06.2019
Kadoil bayileri Kültür başkenti Lviv gezisinde... 15.06.2019
Hidrojenle çalışan otomobil I-TECH'te... 15.06.2019
Tırsan, Yeni Talson 7.45 Alüminyum Swap Body Aracını Transport Logıstıc Münih’te Sektörle Buluşturdu... 15.06.2019
Otopratik, Babaların Çocuklarına Güvenle Ulaşmasını Sağlıyor... 15.06.2019
Ekol, Transport Logıstıc Fuarı’nda ziyaretçilerden büyük ilgi gördü... 15.06.2019
Castrol, 4x4 Dünyası Offroad Fest’te ayakları yerden kesecek... 15.06.2019
TANAP’tan su altı yaşamına destek ... 15.06.2019
2020’de LPG araç sayısı %50 artabilir... 15.06.2019
Atık aküler Tekzen ile çevreye geri kazandırılıyor... 15.06.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.