Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş’a Kültür Sanata Katkı Onur Ödülü

Güncelleme :01.04.2019

 28 ayrı kategoride yaklaşık 2 milyon kişinin oylarıyla belirlenen 6. Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu. İş, sanat, siyaset ve medya dünyasından birçok ünlünün katıldığı ödül töreninde Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Kültür Sanata Katkı Onur Ödülü’ne değer görülürken Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt da Yılın İnovasyon Lideri seçildi.  

Dünyaca ünlü sanatçılar Alexandra Stan ve Akcent’in de onur konuğu olarak sahne aldığı 6. Türkiye Altın Palmiye Ödül Törenine; iş, sanat, siyaset, basın ve televizyon dünyasından birçok ünlü isim katıldı. 5-25 Şubat tarihleri arasında www.altinpalmiye.com üzerinden yapılan halk oylamasında kazananları belirlenen ödül töreninde Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Kültür Sanata Katkı Onur Ödülü’ne değer görüldü. Sofu Altınbaş’a ödülünü sanatçı Kubat verdi.  

 "Sanatın ve sanatçının yanındayız"

Ödül töreninde konuşan Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Sofu Altınbaş, sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduklarını vurgulayarak, “Böylesine önemli ve uluslararası bir organizasyona ana sponsor olduğumuz için oldukça mutlu ve gururluyuz. 'Golden Palm Awards'a 'Altower' markamız ile sponsor olduk. Golden Palm Awards bizim için güzel bir fırsat oldu. Bu bağlamda sanatın ve sanatçının yanında olduğumuzu göstermek istedik. Altınbaş ailesi olarak ülkemizin adına ve markasına katkı sağlayacak her türlü organizasyon ve projeye destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

 Yılın İnovasyon Lideri Ödülü Alpet CEO’su Yeşilyurt’a

 6.Altın Palmiye Ödülleri kapsamında verilen Yılın İnovasyon Lideri ödülü de Altınbaş Holding grup şirketlerinden Alpet’in CEO’su Ali Murat Yeşilyurt’a verildi. Finans ve Enerji sektörlerinde başarılı işlere imza atan Ali Murat Yeşilyurt’un sistem geliştirme ve verimlilik arttırma konularında hayata geçirdiği birçok proje bulunuyor. Görkemli bir organizasyona sahne olan törende ayrıca Alpet Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ödülünü Burhanettin Kocamaz’a verirken, Yılın Girişimci İş Adamı seçilen Yunus Emre Gül de ödülünü Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş’ın elinden aldı.

 

Bu haber 4065 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Elektrikli otomobil tutkunları bir araya geldi ... 21.04.2019
Shell & Turcas´tan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nda ödüllü kampanya... 21.04.2019
Tüpraş’a, AB Horizon 2020’den Bir Teşvik Daha... 19.04.2019
SUNPET, ‘3 nokta güven testi’ile ürün ve hizmet kalitesini sürdürüyor... 19.04.2019
SOCAR Türkiye’ye ‘En Etkin 50 CFO’ ödülü... 19.04.2019
Mercedes-Benz Türk StartUP yarışması başvuruları için son hafta! ... 19.04.2019
Anadolu Isuzu Seyit aracının tanıtımını gerçekleştirecek... 19.04.2019
Turkish Cargo’dan Mars Hava ve Deniz Kargo’ya Ödül... 19.04.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.