Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Kadoil’den Güneydoğu Anadolu Bölgesine 91. İstasyon

Güncelleme :05.04.2019

Türkiye’nin önde gelen akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki 91 ve Bitlis ilindeki 10. istasyon açılışını geniş bir katılımla gerçekleştirdi.  
 

Türkiye’nin dört bir köşesinde 550’yi aşan bayisiyle hizmetlerine hız kesmeden devam eden Kadoil, Türkiye genelindeki istasyon yatırımlarına devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen akaryakıt dağıtım şirketi Kadoil, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki 91 ve Bitlis ilimizdeki 10. İstasyon açılışını geniş bir katılımla gerçekleştirdi.  

Akaryakıt dağıtım sektöründeki hızlı ve emin adımlarla sürdürdüğü büyümesini Porsuk Akaryakıt açılışı ile devam ettiriyor. Bin kişinin üzerinde katılımın olduğu istasyon açılışında Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Bitlis Ticaret Odası Başkanı Davut Tezcan, Kadoil Bölge Müdürleri Sevgi Kanat ve Tarık Pamukçu yer aldı.

Kadoil, Porsuk Akaryakıt ile birlikte Bitlis’teki hizmet noktalarının sayısını 10’a çıkartmış oldu. Bitlis’in en önemli noktalarından biri olan Ahlat ilçesinde konumlanan Kadoil’in yeni istasyonu Porsuk Akaryakıt, kanopi alanında 3 ada barındırıyor. Bu 3 adadan biri, LPG’li araçlar için yine bir Kadoil markası olan KadoGaz ile hizmet vermek üzere planlandı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan istasyon yetkilileri müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek marketi ile 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Kadoil Bölge Müdürlerinin olumlu ve yapıcı yaklaşımları ile kendini büyük bir aile içinde bulduğunu söyleyen istasyon sahibi Mehmet Porsuk, Kadoil’i tercih etmelerinde bu davranışların çok önemli rol oynadığını vurguladı. Sayın Porsuk; ’’Kadoil yetkilileri ile aylar süren görüşmelerimiz sonucu, yetkililer Kadooğlu Holding’in güçlü finansal yapısını ve Kadoil ailesinin sıcaklığını bize hissettirdi.  Akaryakıt sektöründe yüzde yüz yerli sermaye yapısıyla stratejik noktalarda kurulmuş dolum tesisleri, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile fark yaratan Kadoil markasıyla beraber yürümekten mutluluk duyacağız.  Bu istasyonumuzla tüm Ahlat halkına ayrıcalıklı ve fark yaratacak hizmetler sunacağız. İstasyonumuz ilçemize ve şehrimize hayırlı olsun’dedi.

Açılışta teşekkür konuşması gerçekleştiren Kadoil Bölge Müdürü Sevgi Kanat, “Bu topraklar bizim için çok kıymetli. Yatırımlarımız katlanarak devam edecek. Bizimle beraber büyümeye “varım” diyen Mehmet Bey’e huzurlarınızda ailemize hoş geldiniz diyor, ticari hayatında başarılar diliyoruz. Allahın izni ile hayırlı ve bol kazançlı yıllar dilerim.” Dedi.

550’yi aşan bayi sayısı ve 148 bin metreküp depolama kapasitesi ile Kadoil, istasyon ağını genişletip hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarma hedefiyle sektördeki yatırımlarını başta il ve ilçe merkezleri olmak üzere yeni istasyonları ile sürdürmeye devam ediyor.
 

 

Bu haber 1107 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Castrol Ford Team Türkiye Avrupa Ralli Kupası´nın Türkiye ayağında zirveyi hedefliyor... 15.06.2019
Kadoil bayileri Kültür başkenti Lviv gezisinde... 15.06.2019
Hidrojenle çalışan otomobil I-TECH'te... 15.06.2019
Tırsan, Yeni Talson 7.45 Alüminyum Swap Body Aracını Transport Logıstıc Münih’te Sektörle Buluşturdu... 15.06.2019
Otopratik, Babaların Çocuklarına Güvenle Ulaşmasını Sağlıyor... 15.06.2019
Ekol, Transport Logıstıc Fuarı’nda ziyaretçilerden büyük ilgi gördü... 15.06.2019
Castrol, 4x4 Dünyası Offroad Fest’te ayakları yerden kesecek... 15.06.2019
TANAP’tan su altı yaşamına destek ... 15.06.2019
2020’de LPG araç sayısı %50 artabilir... 15.06.2019
Atık aküler Tekzen ile çevreye geri kazandırılıyor... 15.06.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.