Haber Ekonomi
06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

MEPSAN, Locwiz Ara Yüzlü All In One Pompa’sını tanıttı

Güncelleme :04.05.2019

Yenilikçi teknoloji üreticisi MEPSAN, Locwiz teknolojisi ile birleştirdiği yeni All in One pompasını Petroleum İstanbul’da duyurdu.

Geliştirdiği teknolojileriyle öne çıkan MEPSAN, önemli bir yeniliğe daha imza attı. All in One pompasını Locwiz teknolojisi ile birleştirerek özellikle endüstriyel alanda kolaylıklar ve tasarruf imkanları sağlayan MEPSAN, All in One Pompa sayesinde başka hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan, daha güvenli, daha hesaplı ve daha kolay pompa ve otomasyon hizmeti sunmanın mümkün hale geldiğini Petroleum İstanbul’da duyurdu.

All in One Pompa’nın Locwiz ara yüzüyle; pompa üzerindeki ekranlardan satış görüntülemek, tank yakıt seviyesini kontrol etmek, tanktaki su miktarını görebilmek ve yakıt sıcaklık bilgilerini anlık olarak takip edebilmek mümkün. Satış rakamları ve istasyon verileri grafikler yardımıyla izlenebiliyor. Hiyerarşik yetkilendirme imkânı ile istasyon için gerekli bütün veriler hızlı ve pratik bir şekilde raporlanabiliyor. Uçtan uca şifreleme ile güvenliği ön planda tutan Locwiz sistemi üzerinden, kullanıcı kartları aktif veya pasif edilebiliyor.

Locwiz’in en önemli unsurlarından biri ayrıntılı raporların kolayca sunulabilmesi. Locwiz sistemi, önceden belirlenen yetkilendirmeler ile günlük, haftalık ya da aylık raporların derlenmesine imkân tanıyor. Her tank için ayrıca hazırlanabilen veri grafikleri ile kullanıcıya tank yakıt seviyesini, tank sıcaklığını ve tanktaki su seviyesini detaylarıyla verebiliyor.

Yeni teknolojisini kullanıcıların pompa, tank ve araç adedine göre belirleyen MEPSAN, dört farklı lisanslama paketini müşterileri ile buluşturuyor. 

Bu haber 681 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
TANAP Tarafından Finanse Edilen “Eğitime Uzanan Yol” Projesi ile Erzurum’da Otizm Atölyeleri!... 21.05.2019
Enerjisa Üretim 19 Mayıs'ın 100. Yılında 1919 Ağaçlı Hatıra Ormanı Oluşturdu... 21.05.2019
Karmak İnşaat, araç filosunu 20 adet Volvo Trucks kamyon ile genişletti ... 21.05.2019
Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti... 21.05.2019
Dünya Devi MAN TÜRKKEP’i seçti ... 21.05.2019
İnci Holding 23 yılda 90 bin fidana can verdi... 21.05.2019
Shell & Turcas, enerjisini güneşten alan ilk istasyon yatırımını Ankara’da gerçekleştirdi ... 21.05.2019

Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.