Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Akaryakıt Başlıkları

Alpet'te bahar rüzgârı

Güncelleme :06.05.2019

Alpet, tüm akaryakıt istasyonlarında görev yapan pompa ve market satış personeli kıyafetlerini yeniledi.

Enerji sektörünün tamamı yerli sermayeli kuruluşlarından Alpet, tüm akaryakıt istasyonlarında görev yapan pompa ve market satış personeli kıyafetlerini yeniledi.


Çalışanlardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda hazırlanan yeni kreasyonlar, Alpet'in iş güvenliği ve çevre duyarlılığıyla tüm kurumsal yapısında uyguladığı Sağlık, Eğitim, Çevre ve İş Güvenliği (SEÇ-G Kriterleri) dikkate alınarak oluşturuldu.

Gri, yeşil ve beyaz kombinlendi

İlgili standartlar ve yönetmelikler paralelinde özellikle ön sahada çalışan pompa satış görevlileri için zorunlu olan %100 pamuklu ve kolay alev almaz kumaştan imal edilen yeni üniformalar, estetik, dinamik ve daha rahat harekete imkân tanıyacak formda hazırlandı.


Hakim renk olarak grinin tercih edildiği, omuz ve bel kısımlarında yeşil ve beyaz renkli geçişlerle kombine edilen yeni üniformalar, yazlık ve kışlık olarak ayrı ayrı hazırlandı. Kumaş seçimi, tasarımı ve üretimindeki kalitesiyle dikkat çeken Alpet’in yeni üniformaları, enerjiyi ve dinamizmi yansıtan özgün stilleriyle kurum personeli ve saha görevlilerinin yanı sıra müşterilerce de büyük beğeni topladı. Baharı değişimle karşılayan Alpet’te yeni kıyafetler Türkiye ve KKTC genelinde tüm istasyonları renklendirmeye başladı.

Bu haber 1927 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Shell Türkiye’nin ilk kadın motor yağı uzmanı... 19.07.2019
Unimog “Yılın Off-Road Aracı” Seçildi... 19.07.2019
EPDK’den katkılı akaryakıt düzenlemesi... 19.07.2019
Ekol Fortune 500’deki Yükselişini Sürdürüyor... 19.07.2019
Petkim Limanı’na dördüncü kez Yeşil Liman Sertifikası verildi... 19.07.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.