Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

ASİS Otomasyon İnovasyon Döngüsü Kategorisinde Türkiye Şampiyonu!

Güncelleme :07.05.2019

Asis Otomasyon, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) düzenlediği İnovalig 2018’de Inovasyon Döngüsü kategorisinde 1’inci oldu.
 

Her yıl kesintisiz olarak Türkiye İhracatçılar Meclisi ve uluslararası yönetim danışmanlığı firması IMP3rove Academy işbirliği ile yapılan ve 5’incisi düzenlenen yarışmaya bu yıl toplamda 1.216 firma başvuru yapmıştır. Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLİG ödülleri İnovasyon Stratejisi, İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü, İnovasyon Döngüsü, İnovasyon Kaynakları, İnovasyon Sonuçları olmak üzere 5 farklı kategoride veriliyor.

2016 yılında 23’üncü, 2017 yılında da 8’inci olan Asis Otomasyon, her sene artan bir ivmede başarı göstererek 2018 yılında “İnovasyon Döngüsü” kategorisinde 1’inci olarak başarısını perçinlemiştir. Türkiye İnovasyon Haftası etkinlikleri kapsamında İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenen ödül törenine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan ve birçok bakan ve bürokrat katılmıştır.

İnovasyon Kategorisinde 1’incilik ödülünü Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle’den alan Asis Otomasyon Genel Müdürü Yusuf Kaya, yaptığı açıklamada “İnovasyon, Asis Otomasyon ve iş ortakları için değer yaratan yenilikçilik anlayışıdır, icatlarımızın ve başarılarımızın itici gücünü oluşturan temel yapıtaşımızdır “dedi. Bu nedenle yaptıkları her işi inovatif yaklaşımla değerlendirerek yaptıklarını belirten Kaya, geleceğe yönelik projelerini de aynı inovatif yaklaşımlar geliştirdiklerinin de altını çizdi. Aldıkları ödülle gururlandıklarını belirten Kaya, Tüm Asis Otomasyon çalışanlarının bu ödülde emekleri olduğunu ve bu kolektif çalışmanın ödülünü almaktan mutlu olduklarını da belirtti.

Yaklaşık 20 yıldır Akaryakıt sektörüne hizmet veren Asis Otomasyon, akaryakıt sektörünün yanı sıra başka birçok sektöre de hizmet ve ürün geliştirmektedir. Sektörünün en kapsamlı, donanımlı ve büyük AR-GE merkezine sahip olan Asis, buluş ve icat niteliğindeki birçok ürünü ile geleceğin ürünlerini üretmeye devam etmektedir.
 

Bu haber 2168 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Shell Türkiye’nin ilk kadın motor yağı uzmanı... 19.07.2019
Unimog “Yılın Off-Road Aracı” Seçildi... 19.07.2019
EPDK’den katkılı akaryakıt düzenlemesi... 19.07.2019
Ekol Fortune 500’deki Yükselişini Sürdürüyor... 19.07.2019
Petkim Limanı’na dördüncü kez Yeşil Liman Sertifikası verildi... 19.07.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.