Haber Ekonomi
 Facebook  Twitter   06 Şubat 2012
Pazartesi
16:14:44

Haberler > Ekipman Başlıkları

Mepsan, Geleneksel İftar Yemeği'nde akaryakıt sektörünü agırladı

Güncelleme :10.05.2019

Petrol Cihazları ve akaryakıt ekipmanlarının üretimini gerçekleştiren Mepsan’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği bu sene Ümraniye Kalbur Et Kebap’ta sektör temsilcilerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.
 

8 Mayıs Çarşamba günü  Mepsan Yönetim Kurulu Başkanı M. Levent Bulgurcu ve Mepsan Genel Müdürü Osman Ersoy’un ev sahipliğinde Ümraniye Kalbur Et Kebap’ta gerçekleştirilen Mepsan’nın Geleneksel İftar Yemeği'ne akaryakıt dağıtım sektörünün üst düzet yöneticileri, Mepsan bayileri, tedarikçileri, Mepsan’ın çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı.


Yoğun katılımla gerçekleşen Mepsan’ın Geleneksel İftar Yemeği'nde ev sahibi olarak bütün masaları dolaşarak konuklarına katılımlardan dolayı memnuniyetini dile getirip, teşekkür ederek sohbet eden Mepsan Yönetim Kurulu Başkanı M. Levent Bulgurcu, birlikte olmanın ve paylaşmanın daha ulvi anlamlar kazandığı Ramazan’da her yıl olduğu gibi bu sene de geleneksel iftarlarına gösterilen yoğun ilgiden ve dostlarla bir arada bulunmaktan oldukça memnun olduğunu belirtti. Bulgurcu, Mepsan’ın  geleneksel iftarına gösterilen yoğun ilgiden dolayı kendilerini yalnız bırakmayan tüm sektör temsilcilerine teşekkür ederek mutluluğunu paylaştı.


Büyük ilginin olduğu Mepsan’ın bu seneki  Geleneksel İftar Yemeği’ne PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, Türkiye LPG Derneği Başkanı Eyüp Aratay başta olmak üzere Kadoil Genel Müdür Yardımcısı Altuğ Teközgen, Total OIL Türkiye Direktörü Yaşar Taşkıran, MOIL Genel Müdürü Ahmet Öztürk, Aytemiz Genel Müdürü Yardımcısı İ.Gökhan Öztürk, birçok önemli isim, akaryakıt dağıtım firmalarının temsilcileri, Mepsan’ın bayileri,iş ortakları ve Mepsan çalışanları katıldı.

Bu haber 2131 kere okunmuştur.
En Son Eklenen Başlıklar
Shell Türkiye’nin ilk kadın motor yağı uzmanı... 19.07.2019
Unimog “Yılın Off-Road Aracı” Seçildi... 19.07.2019
EPDK’den katkılı akaryakıt düzenlemesi... 19.07.2019
Ekol Fortune 500’deki Yükselişini Sürdürüyor... 19.07.2019
Petkim Limanı’na dördüncü kez Yeşil Liman Sertifikası verildi... 19.07.2019


Copyright © 2015 - Tüm hakları saklıdır. EKONOMİ YAYINCILIK PAZR.SN.VE TİC.LTD.ŞTİ.